• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozbudowa Magicznego warsztatu i kwatery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3382
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3382

Guest
Witam! - do rozbudowy magicznego warsztatu i magicznej kwatery potrzebny jest element o nazwie "schemat" - prosze o informację gdzie i w jaki sposób mozna go uzyskać?? - na początku w porównaniu ze zwykłym warsztatem/kwaterą korzyści z nich była zauważalne ale teraz przy braku mozliwości rozbudowy zastanawiam się nad ich usunięciem...
K.
 

Hassano

Łucznik
Na pewno nie usuwaj bo szkoda diamentów czyli realnej kasy. Co do schematu to da sie go uzyskać tylko z 10 skrzyni w turnieju. Problem jednak polega na tym że ta funkcja nie działa w grze. Czyli nawet jeżeli będziesz mieć schemat to nie podniesiesz poziomu rezydencji/warsztatu bo gra jeszcze niema tej funkcji zrobionej.
 

DeletedUser174

Guest
nie ma opcji levelowania budynków kulturowych (eventowych). ale rezydki i młotkownie za schematy pójdą jak złoto :)
 

DeletedUser3382

Guest
Dziękuję za odpowiedź - troche to mało optymistyczne :) - gram w sumie od niedawna i miejsca na budynki cały czas brakuje i jak widzę, że warsztat na 7 lv będzie produkował prawie 2 razy więcej niż magiczny na 1 (którego nie moge jak piszecie rozbudować) to średnio mi sie to podoba :) - a do tego jestem w takim bractwie, które ledwo "doczołguje" sie do 2 - 3 skrzynki to pewnie w ogóle nie ma sensu tego trzymać...
 

Tajniakos

Paladyn
Dziękuję za odpowiedź - troche to mało optymistyczne :) - gram w sumie od niedawna i miejsca na budynki cały czas brakuje i jak widzę, że warsztat na 7 lv będzie produkował prawie 2 razy więcej niż magiczny na 1 (którego nie moge jak piszecie rozbudować) to średnio mi sie to podoba :) - a do tego jestem w takim bractwie, które ledwo "doczołguje" sie do 2 - 3 skrzynki to pewnie w ogóle nie ma sensu tego trzymać...
@Birkut Tak jak piszesz to jest Twój początek z grą więc troszkę powstrzymaj się z usunięciem tych budynków. Bractwo się rozrośnie i za jakiś czas będziecie trzaskać 10 skrzynek i schematów będziesz miał nadmiar. Te budynki da się rozbudować ale tylko do rozdziału gry w jakim jesteś. Po każdym badaniu magicznych rezydencji będziesz mógł podnieść je każdorazowo do poziomu jaki daje każdy rozdział gry. Głowa do góry i do przodu :)
 

DeletedUser3382

Guest
----> tajnakos - dzięki za radę - zastosuję się :). Jeżeli jednak chodzi o Bractwo to tu już chyba niewiele da się zrobić, ponieważ chociaż jest prawie komplet to gra aktywnie zaledwie 2-3 graczy. Pewnie jedynym wyjściem jest rozejrzenie się za innym bardziej aktywnym zespołem (co pewnie przy moich osiągnięciach proste nie będzie :))
 
Do góry