• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozbudowa Rezydencji (poziom 9)

SzamanPM

Wędrowiec
Witam. Mam pytanie odnośnie rozbudowy Rezydencji, dlaczego nie mogę jej rozbudować mimo spełnienia Wymagań – przenosi mnie do „zbadaj” i jeszcze jedno, mimo że jest Wolna przestrzeń do Rozbudowy to nie z każdej pozycji (posadowienia rezydencji) ją akceptuje
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Hej. Jeżeli przy Rezydencji zamiast przycisku "Rozbuduj" masz przycisk "Zbadaj" to najprawdopodobniej musisz odblokować następny poziom Rezydencji w Drzewku Rozwoju, co do ostatniej części pytania: jeśli Rezydencja potrzebuje miejsce 3 kratki na 2 kratki, to nie postawisz jej na odwrót(nie ma możliwości obracania budynku). Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało. :)
 

SzamanPM

Wędrowiec
Faktycznie w III rozdziale "Zbadaj" jest na końcu "Doskonałe Rezydencje" natomiast drugi problem jest następujący: posiadając wolną przestrzeń 5x5 to z niektórych pozycji posadowienia Rezydencji nie posiadam podczas rozbudowy możliwości w „Wymagania” przestrzeni, w tym wypadku to jest 4x3 – dołączam zrzut ekranu. Ewidentnie widać Rezydencja ulokowana po lewo nie posiada możliwości rozbudowy 4x3 mimo wolnej przestrzeni 5x5 a Rezydencja ulokowana po prawo taką posiada.rozbudowa1.png rozbudowa2.jpg
 

DeletedUser110

Guest
Faktycznie w III rozdziale "Zbadaj" jest na końcu "Doskonałe Rezydencje" natomiast drugi problem jest następujący: posiadając wolną przestrzeń 5x5 to z niektórych pozycji posadowienia Rezydencji nie posiadam podczas rozbudowy możliwości w „Wymagania” przestrzeni, w tym wypadku to jest 4x3 – dołączam zrzut ekranu. Ewidentnie widać Rezydencja ulokowana po lewo nie posiada możliwości rozbudowy 4x3 mimo wolnej przestrzeni 5x5 a Rezydencja ulokowana po prawo taką posiada.
Ta Rezydencja, przy której masz czerwone 4x3 też posiada możliwość rozbudowy, jak zbadasz, to zamiast "Zbadaj" pokaże się "Przenieś i rozbuduj". Przy tej, gdzie 4x3 nie jest czerwone, pokaże się tylko "Rozbuduj".
 

DeletedUser2054

Guest
Bo budynki "rosną" w lewo i dół. W pierwszym przypadku tam (po lewej i w dół) nie masz miejsca - w drugim tak.
Jak masz dostępną rozbudowę a brak miejsca to przycisk zmienia się z "Rozbuduj" na "Przenieś i rozbuduj".
 
Do góry