• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Rozbudowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2281
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2281

Guest
mam problem z grą,gdy ulepszam rezydencje np:rozbudowa trwa 5 godzin a mnie nie będzie na tej stronie 9 godzin to gdy się zaloguje to nie ma monet w rezydencji i gra się zacina jak zmienię na inną stronę.
 

DeletedUser605

Guest
Brak monet w rozbudowywanych rezydencjach - zawsze tak było, wydaje mi się, że dopóki się nie zalogujesz, to rezydencja ciągle jest jakby rozbudowywana.
Druga sprawa z zacinaniem gry , gdy na chwilę zajrzysz na inną stronę - od jakiegoś czasu też tak mam, nawet jak na forum zaglądnę i wrócę do gry muszę ją restartować.
Właśnie doczytałam na forum - był omawiany problem z zawieszaniem gry - u mnie działa zmienienie rozmiaru 100 % na 110 % i gdy powracam na 100 % gra się odwiesza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Lepiej by było, gdyby rozbudowa zakańczała się nawet pod nieobecność gracza. Rozwiązałoby to problem niemożności zebrania motywek.
 

DeletedUser626

Guest
Stan budynku zmienia się wraz z logowaniem, gdy budowa/rozbudowa zostaje "odebrana", dlatego też dopiero wtedy zaczyna się produkcja. Nie jest to błąd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry