• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

rozszerzenia terenu za diamenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2005
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2005

Guest
Cześć! Chcę się upewnić po prostu. Pierwsze rozszerzenie kosztuje 450 diamentów, czy każde kolejne kosztuje 50 więcej od poprzedniego?(450--->500--->550--->600 itd) czy różnica w cenach jest inna?
 

jakub357

Łucznik
Ekspansje premium są kosmicznie drogie. To nie opinia, to fakt.

Cena pierwszej ekspansji, 450 diamentów.
Ale 8 ekspansja kosztuje już prawie 3000 diamentów. To jest 80zł.
Późniejsze ekspansje, każda kosztuje więcej od poprzedniej o 500 diamentów

Takie pytanie, czy ktokolwiek na polskim serwerze kupił powyżej 18 ekspansji?
Łączna cena 25 ekspansji premium wynosi: 112 550 diamentów. Licząc, że ktoś kupowałby diamenty przelewami po 200zł, to za 25 ekspansji premium musiałby zapłacić 3.000 tys. zł. Ta gra, jakby kupić ją w sklepie na płycie, jest warta 10zł.

A już nie wliczam do tego tych wspaniałych promocji na Paczki Wojska, na waluty Efentowe, na mikropłatności skracające czas budowy/zwiadu/rekonstrukcji wojska/uzupełnienia surowców itd.; jeszcze Kwatera Robotnicza, Akademia Magii...
 

DeletedUser1143

Guest
A wiadomo z jakich powodów koszt został zwiększony? Podali jakiś powód? Bo najniższa krajowa zbytnio nie urosła, a złoty stoi podobnie na rynku.
Oficjalnej informacji podanej na wyjaśnienie tych wzrostów Ci nie powtórzę, nawet gdybym ją pamiętała ;)

Tak po prostu: cena została dopasowana do wartości ekspansji. Obserwując zmiany w grze - zapoczątkowane pewnie pojawieniem się orków od któregoś kręgu, oraz (nieco później) ogromnym utrudnieniem w zdobywaniu kolejnych prowincji poprzez walkę - okazało się w pewnym momencie, że najcenniejszym zasobem w grze stały się właśnie ekspansje, czyli przestrzeń. Ceny ekspansji premium zwyczajnie dogoniły do tych niemałych zmian w mechanice gry.

Nie chcę usprawiedliwiać tutaj twórców gry... Ale wydaje mi się, że podniesienie tych cen jest korzystne dla graczy, którzy nie kupują i nie zamierzają w ogóle kupić diamentów.
 

Connroy

Wędrowiec
Zero marketingu, myślą że jak podwyższą cenę za ekspansję to zarobią więcej a tu lipa bo przy tych cenach mało kto ją kupi i zarobek spadnie. Pazerne i nie znające polskiego rynku myślenie.
 

jakub357

Łucznik
Na Polakach dużo nie zarabiają, ale i tak jakieś tam obroty są - ludzie kupują drobne ilości, ja sam kupiłem; ulepszyć Kwaterę na 4 poziom, Akademie Magii na 3, a do tego z 2 Ekspansje Premium, to taki średni standardzik dla graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry