• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozwiązywanie problemów z grą - część 2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser629
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser629

Guest
hej ...
ja osobiście jeszcze oprócz aktualnych wersji karty graficznej, flash playera i Adobe ... mam aktualne oprogramowanie java :)
poza tym ... nie tylko oczyszczam komp z ciasteczek ... ale także z błędów systemu, przerwanych skrótów i robię defragmentacje dysku ... to wszystko wpływa na funkcjonowanie naszego kompa i także gry ...
jeszcze jeden ważny element to pamięć RAM ... nasza gra troszkę jej potrzebuje :)
wypróbowałam już wszystkie przeglądarki ... jak dla mnie najlepsza to IE ... tylko z aktualnymi aktualizacjami i nie na systemie XP... podejrzewam, że jeszcze ma nasz sprzęt tu znaczenie - ja mam 9-letniego philipsa (stacjonarny) i działa jak nówka full nieśmigana :)
ponadto mój program tuneUp przestawił mi ustawienia parametrów internetowych - bo światłowód potrzebuje wyższe ...
ostatnio miałam problem z planszą grą ... teraz wiem, że z "myszką" - szybciej śmigała i nie nadążałam za nią, wtedy była też aktualka gry ... myślałam że to ona jest przyczyną złego działania, ale okazało się że przyczyną była aktualka FF - która przestawiła mi parametry działania sprzętu ... po przywróceniu systemu i odinstalowaniu całkowitym FF wszystko wróciło do normy :)
nie wiem czy to co napisałam coś pomoże i Wam i czy w ogóle z sensem jest to co napisałam ... jestem samoukiem - kiedyś informatyka - komputery to był mój "konik" ... dawno w tym nie siedzę ... ale sama "operuję" swojego Phila - wiec dobrze by było .. żeby jeszcze informatyk się co do tego wypowiedział ...
dawno nie widziałam na forum @LordHaart ... może by coś dopisał :)
 

jakub357

Łucznik
Powiem szczerze, że czasami muszę korzystać ze starszego datą laptopa i gra na nim jest po prostu męczarnią. Gra jest bardzo niewydajna. Dla graczy z nowszym sprzętem może to być trudne do pomyślenia, ale czasami gra w Elvenar jest istną katorgą, za karę.
 

DeletedUser629

Guest
no cóż technologie idą do przodu i cały czas się rozwijają ... mimo że są aktualizacje systemu, nasz sprzęt traci na wartości czyli "starzeje" się, robi się "słaby" i nie nadąża za nimi :(
 
Do góry