• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

runy

Seviper

Tancerz ostrzy
jesli ktos by chcial uwolnic sobie limit
lub pozbyc sie nadmiaru run to zapraszam
kazda pomoc mile widziana :D
 

Deleted User - 198835

Guest
Ooo , to s1 mi pasuje :)
//
Czasami muszę siebie odblokowywać , a szkoda run na bezsensowne wrzutki do martwych kont , a do żywych nie chcę wrzucać , żeby nie robić drugiemu , co mi się nie podoba :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Coś mi tu nie pasuje :rolleyes: Jeszcze nie tak dawno była zażarta dyskusja o pushowaniu kont słabszych graczy w bractwach runami itp... Wiele osób dawało temu wyraz w swoich postach :) A tu zakwita nam jednostronna forma przekazywania PW z run i nawet nikt się nie zająknie, że wcześniej byli temu przeciwni? Teraz szumnie nazywacie pomocą coś co jeszcze niedawno nazywaliście ździebko inaczej :) Jak widać punk widzenia zależy od punktu siedzenia... Wcześniej to było beee a teraz to jest dobre?
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Bo to jest tak ,że jedni uważają coś za zło a inni niekoniecznie
Ci , co uważają za zło wypowiadają się a duża część z tych , co się z tym nie zgadza to nie wypowiada się , żeby nie robić większej zadymy
Mnie jedynie drażni wrzucanie komuś PW do cudaków bez porozumienia w tych czasach z limitami a i wcześniej nie pasowało mi takie coś , że robię jeden cudak , a więcej wrzutek jest w cudaka , którego nie będę robił przez 3 - 5 lat , albo wcale
Wiadome od dawna , że większe konta będą pomagały mniejszym w bractwie , żeby małe konta szybciej się rozwijały bo wtedy więcej będą robiły dla bractwa
Ale dla mnie taka pomoc ma być w granicach rozsądku i bez przesadyzmu , bo znajdują się tacy , co będą taką pomoc tylko wykorzystywać
Sprawę z odłamkami run można było załatwić inaczej , a nie blokować dużą część graczy w rozwoju cudaków poprzez wymiany - większość dogadywała się i tylko nieliczni wykorzystywali dziurę w systemie a teraz częściej tym niewinnym dostaje się poprzez brak limitów , niż tym , dla których te limity były stworzone (większość z takich już ma cudaki rozwinięte na maxa , chociaż część z tych z rozwiniętymi cudakami robiło to w sposób dozwolony)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Złem jest sypanie bez zgody. ten wątek ma dać opcję tym co muszą a nie wiedzą gdzie. Żeby nie popsuć komuś zabawy, tutaj można znaleźć miejsce, gdzie limit można sobie odblokować
miałem się nie odzywać tylko od czego kolego masz bractwo tam jest to bardzo dobrze zorganizowane to nadal nie kumam twego wpisu :p
 

Deleted User - 198835

Guest
miałem się nie odzywać tylko od czego kolego masz bractwo tam jest to bardzo dobrze zorganizowane to nadal nie kumam twego wpisu :p
Jak krytykujesz tych , co chcą pomóc , to chętnie znajdę Ciebie na grze i to Tobie będę wrzucał zbędne mi runy , jak mnie kto zablokuje a mam ich sporą kolekcję ;)
 

stapa11

Rozbójnik
Andrzej, to nie było potrzebne, wszyscy wiemy jak działają blokady.

Easy chciał zwrócić naszą uwagę, że najpierw powinniśmy szukać pomocy w Bractwach.
Oczywiście zgadzam się z Easy w tej kwestii, co nie znaczy, że nie powinniśmy dać takiej możliwości również innym.

Na mapie nie mamy gwiazdeczki tudzież robaczka oznaczającego: "odblokuj się tutaj", więc Seviper sobie wymyśliła grupę na forum, gdzie takie osoby mogą się oznaczyć. Jak chcesz się odblokować, to zamiast sypać komuś "na pałę", wchodzisz na forum, czytasz, że ten-i-ten przyjmą PW i sypiesz do woli , tworząc wdzięczność w narodach i bractwach.
 

Deleted User - 198835

Guest
Nie zawsze w bractwie jest możliwość odblokowania się , a jak jest to najczęściej bez możliwości wrzucania zbędnych run , bo w bractwie nie ma tych cudaków , albo właściciele nie chcą wrzutek do nich , więc korzyść dla odbierającego w omawianym przypadku jest taka sama dla odbierającego , jak dla dającego , a jak to są wrzutki sporadyczne , i niekoniecznie w dużych ilościach , to po co to krytykować tym bardziej , że tu nie chodzi o stały przepływ punktów wiedzy (obojętnie w jakiej formie) i w dużych ilościach to i jest to może na granicy prawa , ale rozsądnie korzystając z takiej możliwości może nie przekracza się tego prawa
U mnie przykładem cudaka może być klasztor sztuk walki - mam go rozbudowanego na maxa , więc nie potrzebuję do niego run a w bractwie ich nie wykorzystam , bo większość ma tą samą sytuację , albo nie postawili tego budynku
Są oczywiście inne cudaki z których mam runy a nigdy ich nie postawię tak samo towarzysze w bractwie a osoby , które proponują swą pomoc to te cudaki mają postawione
A jak kolega ma co innego na myśli , niż krytykowanie tematu to może warto wyjaśnić swój pogląd
 

Rajstlin

Zwiadowca
U mnie przykładem cudaka może być klasztor sztuk walki - mam go rozbudowanego na maxa , więc nie potrzebuję do niego run a w bractwie ich nie wykorzystam , bo większość ma tą samą sytuację , albo nie postawili tego budynku

Andrzej nie sadze zebys mial problem z wydaniem run klasztoru :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Rajstin - problemu z wydaniem nie ma , problem jest to , że w bractwie raczej nie ma komu :)
A w bractwie jest taki temat w kopercie - "Cuda bez zobowiązań" i każdy , kto chciałby wrzutki do cudaka poza wymianą , to tam go wpisuje - dobre rozwiązanie , chociaż rzadko w tej chwili jest coś wstawiane , ale jak już , to w tamte cuda staram się wrzucać - daję bez wymiany , czyli odsuwam od siebie limity
 

DeletedUser5722

Guest
U mnie przykładem cudaka może być klasztor sztuk walki - mam go rozbudowanego na maxa , więc nie potrzebuję do niego run a w bractwie ich nie wykorzystam , bo większość ma tą samą sytuację , albo nie postawili tego budynku

Andrzej nie sadze zebys mial problem z wydaniem run klasztoru :)
Trzymaj dla mnie ;p
 
Do góry