• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rynek skrzynek - system wymiany PW

DeletedUser3033

Guest
hmm to dość ciekawe co piszesz lecz .... ech to nie argument
ale popuść wyobraźnie i pomyśl jak można ten system wykorzystać by wyłudzać PW napisz
wszystko opiera się na uczciwości innych osób
przy 5 czy 10 pewnie nie było by problemu rozwiń to 30 cudów zakładacie że każdy będzie uczciwy
rozliczy się uczciwie jak i nie popełni jakiegoś błędu
wiem że zakładacie że ktoś będzie ściśle postępował według instrukcji więc nie idź wytyczoną ścieżką tylko otwórz oczy czy niema jakiejś innej
 

DeletedUser2017

Guest
ale popuść wyobraźnie i pomyśl jak można ten system wykorzystać by wyłudzać PW napisz
wszystko opiera się na uczciwości innych osób
przy 5 czy 10 pewnie nie było by problemu rozwiń to 30 cudów zakładacie że każdy będzie uczciwy
rozliczy się uczciwie jak i nie popełni jakiegoś błędu
wiem że zakładacie że ktoś będzie ściśle postępował według instrukcji więc nie idź wytyczoną ścieżką tylko otwórz oczy czy niema jakiejś innej
Właśnie napisz mi konkretnie jak można wyłudzać w tym systemie aby nie było to widoczne jak plama barszczu na białym obrusie ponieważ to o czym piszesz bez urazy miedzy bajki się nawet nie nadaje :)
 

DeletedUser3033

Guest
hmm system zakłada że każdy wrzucający z zewnątrz topi PW im więcej takich osób tym lepiej dla osoby posiadającej ten cud
ile PW zostaje na skrzyneczki przed zamknięciem jak można je przebić
piszecie o wykorzystaniu globalnym nom ciekawe kto jest tą osobą z zewnątrz ?
 

DeletedUser2017

Guest

DeletedUser3033

Guest
aj nie chce już mi się tego komentować ja już bardzo dawno temu też stosowałem ten system kilka bractw wcześniej i nie skończyło się to dobrze nie istotne
nawet jestem bardzo ciekaw jak to się rozpowszechni ale na wszystko przyjdzie czas
 
Shadows, tak na spokojnie ;)
wszystko opiera się na uczciwości innych osób
Nie tylko. Wlasciciel cudaka widzi przeciez wszystkie wplaty przed jego
zamknieciem. Zaden wplacajacy nie ma zadnej mozliwosci, by go oszukac.
Jesli wplaci zbyt malo, od razu to widac.
przy 5 czy 10 pewnie nie było by problemu rozwiń to 30 cudów
W praktyce w calym bractwie sa maksymalnie 2 cuda na rynku jednoczesnie.
Najczesciej nie ma zadnego, bo sa blyskawicznie konczone szybkimi,
bezproblemowymi dorzutkami krotko po wrzuceniu cudaka na rynek.
Nie wiem, skad mialoby sie wziac tyle cudow do skonczenia na raz ?
zakładacie że każdy będzie uczciwy
Nie bez podstaw, praktyka to potwierdza. Poza tym kazdy, kto bierze w tym
udzial wie, ze przejrzystosc metody i mozliwosc kontroli (nie tylko wlasciciel
cudaka, ale doslownie kazdy moze porownac stan faktyczny wplat z rozpiska)
sprawia, ze wszelkie proby oszustw bylyby natychmiast wylapane.
 

DeletedUser2017

Guest
@Shadows Dragon Napisz coś konkretnego w stylu: "jakbym się nie obrócił to pupa zawsze będzie z tyłu" a nie znowu bajki science fiction niepotrzebnie robisz offtop tego wątku :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
hmm off top co to takiego ?
pisze w temacie to dyskusja
i nie nie napisze może to się rozpowszechni przyda się więcej PW szybciej cuda nazbieram
może moje pytania są mało bezpośrednie ale fanatycznie trzymacie się pewnej wersji (bez urazy)
sami doskonale wiecie że cud się zbiera w jakimś czasie
hmm pomyślmy zaczne hale nazbieram odrobine by wszyscy myśleli że niedługo zamykam czekam na ufne osoby :D
zrobie to samo z innym cudem a nuż widelec ktoś się nawinie pomyślmy jak tu jeszcze pokombinować może wybrać bardziej chodliwe cuda ktoś się połakomi na runy
i zamykam w bractwie eliminując wszystkich z zewnątrz zwykłą wymianą
może ktoś usprawni moją metode kto wie :D
a pomysły to na priv prosze bo się rozniesie
 

Nusion

Kapłan
hmm off top co to takiego ?
pisze w temacie to dyskusja
i nie nie napisze może to się rozpowszechni przyda się więcej PW szybciej cuda nazbieram
może moje pytania są mało bezpośrednie ale fanatycznie trzymacie się pewnej wersji (bez urazy)
sami doskonale wiecie że cud się zbiera w jakimś czasie
hmm pomyślmy zaczne hale nazbieram odrobine by wszyscy myśleli że niedługo zamykam czekam na ufne osoby :D
zrobie to samo z innym cudem a nuż widelec ktoś się nawinie pomyślmy jak tu jeszcze pokombinować może wybrać bardziej chodliwe cuda ktoś się połakomi na runy
i zamykam w bractwie eliminując wszystkich z zewnątrz zwykłą wymianą
może ktoś usprawni moją metode kto wie :D
a pomysły to na priv prosze bo się rozniesie
Ale o czym Ty piszesz??
Jesteśmy w temacie Rynku Skrzynek
 

DeletedUser3033

Guest
hmm a cytat tego co napisałem to jakiś argument ?
nie rozumiem powielania czyjejś wypowiedzi
a nie istotne wyjaśniał nie będe dobrze że nie rozumiesz bo chciałem usunąć lecz pasja do cytowania mi przeszkodziła
 

DeletedUser3033

Guest
chris07070707
jeszcze kilka bractw wcześniej sam bym się podpisał pod tą metodą nawet byłem pod wrażeniem jej uczciwości
ale na wszystko przychodzi czas ;)
 

DeletedUser2017

Guest
hmm pomyślmy zaczne hale nazbieram odrobine by wszyscy myśleli że niedługo zamykam czekam na ufne osoby :D
zrobie to samo z innym cudem a nuż widelec ktoś się nawinie pomyślmy jak tu jeszcze pokombinować może wybrać bardziej chodliwe cuda ktoś się połakomi na runy
i zamykam w bractwie eliminując wszystkich z zewnątrz zwykłą wymianą
może ktoś usprawni moją metode kto wie :D
a pomysły to na priv prosze bo się rozniesie
Tak oczywiście masz rację :) a tak przy okazji nasunął mi się pewien dowcip:
Spotyka się Chuck Norris z Pomysłowym Dobromirem
- ty Adaś ja mam zapałki skombinuj agrafkę to zrobimy helikopter
 

DeletedUser3033

Guest
a mi przyszło go głowy pewna praca odkrycie
Ascanio Sobrero a później jej wykorzystanie przez Alfred Nobel
ale ciekawy dowcip
 

DeletedUser174

Guest
Shadows Dragon jesteś oszustem?
system jest dla uczciwych, lojalnych i pomocnych ludzi, ale skoro Ty widzisz luki i obejścia... . Oszustów system nie trafi i ich wydala z obiegu (dosłownie i w przenośni). Tylko oszust będzie kombinował jak tu obejść system... tylko że świat elvu jest naprawdę bardzo mały... przy najmniejszej próbie oszustwa będzie spalony nie tylko w jednym bractwie, nawet nie tylko na jednym świecie, ale w całej grze. Nikt ze złodziejem i oszustem nie chce grać. Jak masz zapędy by oszukiwać ludzi to ja nie chcę z Tobą grać

a najważniejsza konkluzja: nie musisz przecież korzystać z tego sposobu. Każe ci ktoś? Musisz? To jak nie chcesz to po co zabierasz głos? Bo tego to ja już zupełnie nom (sic!) nie rozumiem
 
Kiki, chyba wiem, czego Shadows nie zrozumial. Czytajac o "globalnym" systemie
wyszedl z zalozenia, ze kazdy kazdemu ma na serwerze wrzucac pw jak popadnie,
co jest oczywiscie kosmiczna bzdura ;)
Nie do konca zalapal, ze wciaz chodziloby o pewna zamknieta (jak w bractwie),
okreslona grupe kilkunastu zaufanych graczy, tyle ze nalezacych do roznych bractw.
Znajomi i znajomi znajomych, a nie ludzie z lapanki ;) Kazda nieuczciwosc bylaby
w takiej grupie od razu wylapywana, a kazde <ekhem> slabe ogniwo byloby
natychmiast eliminowane.
 
No niestety, na razie zostaje nam kopiowanie i wklejanie calego stringu z nickami
wybranych uzytkownikow, zeby nie wpisywac ich za kazdym razem recznie.
Nie jest tak zle, jeden temat rynku skrzynek wystarcza na ok. 200 wiadomosci,
bo dopiero wtedy zaczyna przymulac, wiec nie trzeba takich tematow zakladac
osobno dla kazdego cudu. Czy mowimy o grupie "globalnej", czy o bractwie,
nie widze za duzej roznicy. Kiedys mielismy 1 zbiorczy temat rynku skrzynek, potem
przeszlismy na system jednego tematu dla kazdego cudu z osobna. Z poczatku
obawialismy sie nadmiaru "spamu", ale okazalo sie, ze w praktyce pojawiaja sie
tylko 2-3 tematy dziennie. Obie mozliwosci dzialaja bez wiekszych problemow.
 

DeletedUser3033

Guest
chris07070707
stosowałem ten system wcześniej niż wy ale niech wam będzie że nie rozumiem
to co napisałem to tylko jedna możliwość jest ich jeszcze kilka tak zwana zwykłe robienie na złość
wybaczcie wszystkie metody nie wymyśliłem zaobserwowałem u innych graczy
choć wiem o co wam chodzi o usprawnienie tej metody
kikimora
piszesz jak zwykle złośliwa
może tak myślisz ty inni ja twierdze że ta metoda tworzy oszustów nawet przez przypadek
ile razy można pisać że rynek jest mały malusi tyciutki
tak mało możliwe by doszło do błędów jak ktoś rygorystycznie tego pilnuje
system w pierwszej kolejności dzieli bractwo na bardziej aktywnych i mniej aktywnych
skrzynek jest mało więc korzystają z tego tylko najaktywniejsi ci mniej tylko ładują w swoje cuda i to oni wam powiedzą co jest nie tak z tym systemem
a wy nadal klepiecie ten system jak jakąś regułkę z fizyki czy z chemii moi nauczyciele byli chyba bardziej złośliwi bo każdą kazali jeszcze wytłumaczyć własnymi słowami
 
Do góry