• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Samozaliczające się questy

Magyrna

Zwiadowca
Cześć :)

Ludziki u mnie w bractwie zaobserwowali szybciej niż ja, ale faktycznie taka rzecz dziś miała miejsce. Pozaliczały nam się wszystkie questy :D i to takie które nie miały prawa się zaliczyć np. u mnie zaliczył się zaawansowany zwiad, do którego mi jeszcze ponad 60 PW brakuje... Ale ok, robię sobie dalej questline kolejnego rozdziału dzięki temu więc nie płaczę, a innym osobom upierdliwe/blokujące ich questy pykło i też są szczęśliwi :D

Tak więc dziękujemy i pozdrawiamy deweloperów!
 

Deleted User - 198835

Guest
Dzisiaj była aktualizacja i jak zwykle pojawiły się błędy
U mnie pokasowało się wszystko , co rano nastawiłem , rezydencje miały skasowaną dziesięciogodzinną produkcję monet a warsztaty zostały nastawione na produkcję jednodniową , co nigdy na tak długo nie nastawiałem
Czyżby ich błąd ale wina będzie nasza , że zaistniały te błędy ?
Czy będą chcieli odebrać nagrody , a nie oddadzą tego , co się z ich winy straciło ?
 

Magyrna

Zwiadowca
Jest trąbka wyjasniajaca

Za późno :p

Zastanawiam się tylko, czemu w gotowcu dla @jarq tego nie zapodali, a jako osobną trąbkę i to już po czasie... Mam kilka teorii ;) Ale whatever - questy zaliczone cieszmy się! Na szczęście nikt u mnie nie zgłaszał takich akcji jakie opisuje @Andrzej M, oby tylko coś takiego nie wjechało w trakcie PB, bo jak by pokasowało kowali/posągi... o_O
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dlatego że to był błąd aktualizacji który szybko musieliśmy potem naprawić dodatkową łatką.
 

xEasyRiderx

Rycerz
@jarq nie mam do ciebie pretensji ty wykonujesz polecenia to co dostajesz od centrali i ani kroku w bok nawet gdybyś chciał ale przekaż im tam na górę żeby przestali robić z ludzi debili swoimi cichymi zmianami co aktualizację lub kolejną łatką wgrywaną nocami a nawet nie wspomną o faktycznych znaczących zmianach w grze a nam mydlą oczy swoją troską o grafikę czy inne bzdury z tekstem nie mieszczącym się w ramkach. I nie mam tutaj na myśli akurat tego błędu.
 

BlossomValvi

Łucznik
Ja również zdecydowanie protestuje za takie praktyki, akurat w tym roku to już 2-3 grubsza zmiana wrzucana po cichu, sprzecznie z opisem (dokumentacja) produktu

I nie kupuje tego info ze to aktualizacja coś zmieniła, bo wywaliło mi zadania z epok 2/3-16 co by oznaczało:

- zadania były zablokowane przez conajmniej 3 lata co koliduje z ta „szybka” naprawa
- zadania zostały dodane przez aktualizacje co koliduje z opisem aktualizacji

jak to mówią jak się nie obrócisz to D… z tylu

PS Do tej pory aktualizacje miały tendencje do:
- blokowania niektórych funkcji
- odblokowywania starszych usterek
Co miało swoje wytłumaczenie w tym ze aktualizacja była kopiowana z serwera testowego ( nie bety tylko wewnętrznego w firmie) który nie zawsze miał wgrane wszystkie te hotfixy spoza aktualizacji

Natomiast nie bylo sytuacji by aktualizacja „dodawała” coś od siebie spoza opisu pomijam tu ten rok i np. dodanie multiprodukcji w budynkach ot tak z czapy
 
Do góry