• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sapcio

Status
Zamknięty.

sapcio

Wędrowiec
Witam,

Jestem osobą pełnoletnią od paru lat :) . Lubię spam i zwierzęta.
Buduję Polskie drogi :).

Ostatnia edycja:

ArabellaPrim

Zwiadowca
Droga drodze nierówna czyli:
polne - dwoch ludzi traktor i kamaz
glowne - konsorcja polskich firm
autostrady - wloskie lub chinskie podmioty ktore nie daja rady w naszej rzeczywistosci i musza uciekac z naszego rynku bez placenia podwykonawcom:D

radiradi

Guest
Wiem także, że lubisz pousuwać sobie komentarze dla zabawy, nie lubisz za to liter diakrytyzowanych i koniugacji.

"Polskie Drogi" to taki stary serial, natomiast drogi znajdujące się w Polsce to polskie drogi.

A mielonkę też lubię. Siłą rzeczy świnki, z których jest robiona, również.

sapcio

Wędrowiec
Korpo budujące jako generalny wykonawca autostrady i mniejsze drogi. Obecnie zajmuję się tymi drugimi.

Kasuję sporo postów każdego dnia. Takie hobby :).

Edit: Wyjaśnienie: Nazwałem kasowanie postów jako hobby, ponieważ administracją zajmuję się od 2012 roku, a nie jakby mogło się wydawać dla swego widzimisię.

Ostatnia edycja:

ArabellaPrim

Zwiadowca
Korpo budujące jako generalny wykonawca autostrady i mniejsze drogi. Obecnie zajmuje się tymi drugimi.

Kasuje sporo postów każdego dnia. Takie hobby :).
Kiedys na osobe co cos kasowala mowilo sie cenzor. Obecnie sa w Chinach,Wenezueli,Rosji,Kubie i Turkmenistanie:d i wychodzi, ze na forum.

sapcio

Wędrowiec
Przyznaję się bez bicia nie wiem co kto o co te kto.

Muszę uprzejmie stwierdzić, że sprawdziłem i wychodzi, że masz racje i wstępuje u nas cenzura.

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.