• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sapcio

Status
Zamknięty.

kikimora

Paladyn
A na serio, sorki, ale podkładasz się każdą praktycznie wypowiedzią...
gdyby kolega nie pchał sie na stołek nikt by nie zwrócił uwagi na jego.. hm... "kreatywność". Zniknął by w tłumie szaraczków. Niestety zgodnie z ogólnym trendem im mniej umiem/wiem tym będę lepszym prowodyrem pcha się na piedestał. To też byłoby zabawne... ale niestety jest zbyt gorzkie w swojej prawdziwości. Tym samym staje się żałosne. I to jest akurat bardzo smutne

radiradi

Guest
Zauważyliśmy.
Podpowiem
On pracuje
Ja pracuję
Ono pracuje i chyba naprawdę nie lubi liter diakrytyzowych i koniugacji.
W języku polskim jest dziewięć liter tworzonych za pomocą znaków diakrytycznych (litery diakrytyzowane, litery diakrytyczne): ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż.
Koniugacja – odmiana czasownika przez osoby, czasy, tryby, strony, liczby, aspekty i inne kategorie gramatyczne.

Sapcio, "Naucz się końcówków, a będziesz miał piątków jak mrówków." :D

Ostatnio edytowane przez moderatora:

sapcio

Wędrowiec
Cenzur? Rozumiem, że powinniśmy się bać tego "cenzura" ;)

A na serio, sorki, ale podkładasz się każdą praktycznie wypowiedzią...
Człowiek zje A i już tyle zamieszania. Fascynujące.

Daję wam tyle radości, a za miesiąc i tak nie będziecie mnie pamiętali.
More fun.

Przepraszam za każde błędy obiecuje zwracać większą uwagę. Happy?

P.S Trollowania ciąg dalszy pod postem poniżej :p.

kikimora

Paladyn
Przepraszam za każde błędy obiecuje zwracać większą uwagę. Happy?
Czy jako moderator twoim zasranym obowiązkiem nie jest dbać o poprawność języka? A jak chcesz to robić jak sam nie potrafisz się wysłowić? To że wolisz się koncentrować na poprawności "politycznej" to inna rzecz. Ale sam sobie wystawiasz "cenzurę"
Także, nie, nie hapy

wolałabym widzieć czy prosisz o łaskę czy laskę... to jest dość istotna kwestia. I wolałabym nie mieć wątpliwości... ale polska język trudna język... w sumie to i tak powinniśmy się cieszyć ze nie atakujesz nas ortami z uśmiechem na ustach informując: ale ja mam dysfunkcję mózgową na jakąś tam dys- i mam nawet na to papiery to możecie mi naskoczyć

tylko przy okazji chciałabym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. To my zwykli użytkownicy "doceniamy" tutaj kolegę. A to nie jest nasze zadanie. A przynajmniej nie powinno być. Każdy szanujący się szefu szefów powinien ciepnąć delikwenta sam z się. Ale jak kota nie ma... Jest mi przykro, ze doczekaliśmy sie takiej "ekipy"

sapcio

Wędrowiec
Trollowanie widzę głównie w poście powyżej.

Zamierzasz wszystkich torturować swoją obecnością aż miesiąc ? Ehhh
Przekonałeś mnie zostanę na dłużej.
Miałem być tylko na chwilę.
Artykuł 52 mnie tutaj nie obowiązuję.

Kiki (jeśli pozwolisz na taki skrót) źle mnie zrozumiałaś. Napisałem, że zwrócę uwagę na słowa pisane przez moją osobę. Miałem nadzieję, że uszczęśliwi to wasze oczy. Piszę bardzo często w biegu i to się przekłada na poprawność słów (końcówki, zjedzone literki).
Rozumiem, robisz dużo szumu. Czasami słusznie, a czasami nie.

Na laskę jestem jeszcze za młody, może za 30 lat się przyda. Jak już nie wystarczą mi moje dwie nogi. Łaski nie potrzebuje. :).
Specjalnie dla Ciebie napiszę słowo, a Ty powiesz co miałem na myśli. (Rozluźnienie atmosfery)
rzułf

Administracja gry jest dla użytkowników, a nie użytkownicy dla administracji.
Kot jest i ma się bardzo dobrze.
Ekipa uważam jest bardzo dobra, ale nie każdy docenia czasu ile muszą poświecić.
Cytat: "Tłum widział czubek góry, a nieliczni widzieli całą górę".

Jak macie jeszcze jakieś uwagi co do mojej osoby piszcie.
Pamiętajcie o zachowaniu kultury słowa i regulaminie.

P.S Ja się nie gniewam.

Ostatnia edycja:

PMprzemek

Tancerz ostrzy
Gdyby nie było użytkowników nie byłoby administracji :)
Poprawność pisowni dotyczy nie tylko moderatorów lecz także stażystów pisanie w pośpiechu nie tłumaczy ponieważ źle lub niepoprawnie napisany tekst jest tutaj podświetlony czerwoną kreską identycznie jak w szkole po sprawdzianie :D a w pośpiechu to ostatnio konduktor bilety sprawdzał. [ciach] Są tutaj osoby które mogą inaczej odebrać Twoje poczucie humoru oraz chęć zjednania sobie ludzi z forum.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

sapcio

Wędrowiec
Gdyby nie było użytkowników nie byłoby administracji :)
Poprawność pisowni dotyczy nie tylko moderatorów lecz także stażystów pisanie w pośpiechu nie tłumaczy ponieważ źle lub niepoprawnie napisany tekst jest tutaj podświetlony czerwoną kreską identycznie jak w szkole po sprawdzianie :D a w pośpiechu to ostatnio konduktor bilety sprawdzał. [ciach] Są tutaj osoby które mogą inaczej odebrać Twoje poczucie humoru oraz chęć zjednania sobie ludzi z forum.
Słowa występujące w słowniku nie są podkreślane. Tak jak brak znaków interpunkcyjnych.
Np. Cenzur - słowo według SJP istnieje.
Trudno się mówi i płynie się dalej. Nie dogodzę wszystkim.

PMprzemek

Tancerz ostrzy
Proponuję sprawdzić znaczenie słowa moderator forum oraz przypomnieć sobie cele jakimi taka osoba zajmuje się forum.
M.in. taka osoba powinna być przykładem a nie celem kpin. Wypowiedzi jej świadczą tylko i wyłącznie o randze danej grupy-forum.

PMprzemek

Tancerz ostrzy
Takowych nie używam natomiast staram się pisać poprawną polszczyzną aby sens zdania był czytelny i zrozumiały. Znaki interpunkcyjne nie mają tu nic do znaczenia. Każdy polonista ci to powie.

sapcio

Wędrowiec
Kasuję sporo postów każdego dnia. Takie hobby :).
Wyjaśnienie:
W powyższych słowach miałem na myśli, że administracją forum zajmuję się od 2012 roku.
Nie kasuję postów z powodu widzimisię jak część osób mogła to odebrać (może nawet większość).
Rozumiem, że część graczy mogła się czuć urażona, za co niniejszym przepraszam.

sapcio

Wędrowiec
Drago dla projektu poświęcała bardzo wiele swojego cennego czasu. Miała swój styl bycia i nie traktuję jej personalnie.
Była ważnym ogniwem w funkcjonowaniu gry.

PMprzemek

Tancerz ostrzy
Jeśli ktoś strzela takie gafy sygnując swoje wypowiedzi znakiem Elvenar Team utwierdza mnie to jedynie w przekonaniu że nie warto tutaj zaglądać a przynajmniej nie zamieszczać swoich postów przez jakiś czas. To forum było kiedyś fajne lecz teraz nie spełnia nawet wymogów średniej normy jakości.
Zgadzam się z wypowiedzą @kikimora którą przed chwilą skasowałeś. Może w takim razie pokasuj wszystkie wypowiedzi z tego topika a zostaw tylko witam was jestem nowym stażystą.
Nie szukam też konwersacji z Tobą jedynie po przeczytaniu tego co jeszcze nie usunąłeś doszedłem do takich a nie innych wniosków.
Na szacunek trzeba sobie zapracować. Tak Dragomira nie była lubiana jak pisała Kiki ale miała szacunek.

Status
Zamknięty.