• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sapcio

Status
Zamknięty.

hassano

Rycerz
Drago była naprawdę świetna w tym co robiła.. A to co nowe to hmm..?? Nawet nie jest pod podłogą.. IG ma wszystkich gdzieś no to na forum muszą być podobni żeby sie za bardzo nie starali..

sapcio

Wędrowiec
Osoba reprezentująca Elvenar Team powinna bardzo uważać co i jak pisze.
Jeżeli nie uważa, nie nadaje się do Teamu.
Ty się nie nadajesz.
A kasowanie niewygodnych postów to muł bagienny.
Kasowane są posty co łamią regulamin.
Każdy może wyrazić swoją opinię o drugiej osobie.
Wszystko czegoś uczy.
Pamiętajcie im wy na kogoś bardziej skaczecie tym ten ktoś na was.

hassano

Rycerz
On już pierwszym postem sie pogrzebał i jak by miał troche odwagi to właśnie powinien sie podać do dymisji.. Ale to jest Polaska dopchał sie do koryta to teraz sie będzie trzymał rękami i nogami a przy tym irytował wszystkich samym zielonym kółkiem koło avatara..

PanGry

Rycerz
Popełniłeś błąd zwracając się do Kiki jak do mężczyzny.
Zwróciłem Ci uwagę pokazując, że z postu wyżej jasno wynikało że Kiki facetem nie jest.
I ten post został skasowany.
I nawet nie próbuj tłumaczyć się łamaniem regulaminu.

sapcio

Wędrowiec
Popełniłeś błąd zwracając się do Kiki jak do mężczyzny.
Zwróciłem Ci uwagę pokazując, że z postu wyżej jasno wynikało że Kiki facetem nie jest.
I ten post został skasowany.
I nawet nie próbuj tłumaczyć się łamaniem regulaminu.
Tak, przyznaję się. Poprawiłem post, a Tobie podziękowałem za zwrócenie uwagi.
W tym, że post nie był tylko o tym,a to był jego fragment.
I tyle w tym temacie.

PanGry

Rycerz
Mówi Ci to coś?:
Zanim dodasz post, przeczytaj go uważnie, by uniknąć błędów. Nie pisz wszystkiego przy użyciu CAPS-locka i formułuj pełne zdania. Twój post może być czytany przez setki graczy, w związku z tym upewnij się, że jest zrozumiały.
W sumie powinno, na podstawie tego samego punktu tylko innego podpunktu skasowałeś mój post.
Tylko kto Ciebie skasuje?

Status
Zamknięty.