• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Schowek na budynki

Status
Zamknięty.

SzybkiKrolik

Wędrowiec
Przydalby sie jakis schowek na budynki umozliwiajacy sobie zrobienie porzadku na wlasnym terenie. Na chwile obecna, gdy kazdemu praktycznie brakuje miejsca - jest mnostwo kombinowania w przeorganizowaniu ukladu budynkow.
Z drugiej strony, aby nie bylo za latwo - z takiego schowa mozna byloby skorzystac powiedzmy raz na 2 tygodnie

Prz3mQ

Rycerz
Było kilkukrotnie proponowane - sugestia odrzucona z powodu zbyt dużego ułatwienia gry.

Edit. Jednak ostatnia propozycja została podobno zgłoszona, więc kolejny już taki pomysł - jednak dla mnie to zbyt duże ułatwienie, jak już napisałem.

SzybkiKrolik

Wędrowiec
Szukalem w propozycjach przed napisaniem - nie widzialem - ale dzieki za info. Widocznie cos mi na oczy padlo juz o tej godzinie :)

Dragomira

Ex-Team
Zgłoszone są różne pomysły związane z budynkami ale nie schowek w postaci zaproponowanej tutaj. I nie zostanie zgłoszony, ponieważ twórcy gry dawno temu już zapowiedzieli, że czegoś takiego nie dodadzą, zrujnowałoby to łamigłówkowy urok tej gry. :)

Status
Zamknięty.