• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Schowek na budynki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser937
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser937

Guest
Przydalby sie jakis schowek na budynki umozliwiajacy sobie zrobienie porzadku na wlasnym terenie. Na chwile obecna, gdy kazdemu praktycznie brakuje miejsca - jest mnostwo kombinowania w przeorganizowaniu ukladu budynkow.
Z drugiej strony, aby nie bylo za latwo - z takiego schowa mozna byloby skorzystac powiedzmy raz na 2 tygodnie
 

DeletedUser79

Guest
Było kilkukrotnie proponowane - sugestia odrzucona z powodu zbyt dużego ułatwienia gry.

Edit. Jednak ostatnia propozycja została podobno zgłoszona, więc kolejny już taki pomysł - jednak dla mnie to zbyt duże ułatwienie, jak już napisałem.
 

DeletedUser937

Guest
Szukalem w propozycjach przed napisaniem - nie widzialem - ale dzieki za info. Widocznie cos mi na oczy padlo juz o tej godzinie :)
 

DeletedUser626

Guest
Zgłoszone są różne pomysły związane z budynkami ale nie schowek w postaci zaproponowanej tutaj. I nie zostanie zgłoszony, ponieważ twórcy gry dawno temu już zapowiedzieli, że czegoś takiego nie dodadzą, zrujnowałoby to łamigłówkowy urok tej gry. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry