• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Serwer, który?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4261
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4261

Guest
Tak jak wyżej, na którym serwerze najlepiej zacząć grać? Na którym jest najwięcej aktywnych graczy?
 
Najwiecej aktywnych graczy jest chyba na Arendyll, ale jesli chodzi o poczatek gry,
to polecalbym raczej Felyndral. Tam jest najwiecej "mlodych, zdolnych i chetnych" ;)
Jest tam sporo bractw skupiajacych wlasnie aktywnych, choc jeszcze niezbyt
zaawansowanych graczy. Mam wrazenie, ze na pozostalych 2 serwerach bractwa
dziela sie na te z gornej polki (skupiajace aktywnych, zaawansowanych graczy) i
"sanatoria", gdzie nikomu nic sie nie chce ;) Do tych bardziej aktwnych ciezko sie
poczatkujacemu graczowi dostac, a gry w zapyzialych "sanatoriach" nie polecam ;)
Szczegolnie na Arendyll jest to mocno widoczne (podkreslam, ze jest to tylko moje
subiektywne wrazenie), na Winyandor troche mniej, a wlasnie chyba na Felyndral
byloby sie najlatwiej odnalezc aktywnemu poczatkujacemu graczowi.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Myślę że spore znaczenie ma gdzie wylądujesz na każdym świecie... trafisz odludną okolice z "martwymi miastami" dookoła... to będzie ciężko coś sensownego ugrać... od lat problem nieaktywnych graczy jest słabo rozwiązany... delikatnie rzecz ujmując ;) Pozdrawiam.
 

Nusion

Kapłan
Myślę że spore znaczenie ma gdzie wylądujesz na każdym świecie... trafisz odludną okolice z "martwymi miastami" dookoła... to będzie ciężko coś sensownego ugrać... od lat problem nieaktywnych graczy jest słabo rozwiązany... delikatnie rzecz ujmując ;) Pozdrawiam.
Na to, gdzie się wyląduje na mapie na żadnym serwerze nie ma się wpływu. Jeśli jednak znajdzie się aktywne bractwo z handlem i motywkami to miejsce na mapie ma nieistotne znaczenie.
 

Koval92

Kapłan
Felyndral ma najwięcej młodziaków (zaczynałem tu rok temu i jestem już w top 1000) , natomiast świeżego serwera to my nie mieliśmy od kilku lat. Znajdziesz tu najwięcej bractw nastawionych na rozwój, a najmniej takich w stylu "jesteśmy gwiazdy i przyjmujemy od pół miliona punktów"
 

DeletedUser3975

Guest
Gram na Arendyll, jestem dość "świeżą" graczką i nie narzekam - trafiłam tu na aktywne/przyjazne Bractwo i fantastycznych ludzi :)
 

DeletedUser174

Guest
bo nie ma czegoś takiego jak zły/dobry serwer, a @Koval92 zawsze widzi jakiś problem tam gdzie go nie ma . A aktywne/przyjazne bractwa i fantastyczni ludzie sa na każdym serwerze. Są tez takie bractwa-zombie i to jest najbardziej popularna kategoria - i to niezależnie od serwera! I na kazdym serwerze można trafić na nie swoje miejsce :(... ale wtedy zamiast płakać i biadolić (niektórzy akurat właśnie z tym maja problem i nie umieja w żaden sposób wyjść z tego stanu nawet pomimo wskazania jasnej drogi) tylko poszukać bardziej "swojego" miejsca. Tyle.

@Koval92 stwierdzenie "jesteśmy gwiazdy i przyjmujemy od pół miliona punktów" jest nieuprzejme. Do bractwa nie przyjmuję nowinek co się dopiero urodziły nie dlatego ze jesteśmy "gwiazdami"... specyfika gry jest taka, że nowinka mi nie wymieni 500k towaru, a bez handlu ta gra nie istnieje. Szkoda że nie wszyscy to rozumieją :(
 

DeletedUser4231

Guest
A na nowy serwer nie ma szans? Bo gram sobie na tym trzecim najmłodszym, który ma już z kilka lat, a miło by było podjąć jakąś rywalizację z innymi graczami, a nie walać się gdzieś po top 5000 :D
 
Do góry