• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione serwer zaliczył zgon??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1500
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1500

Guest
Witam,
Czy ma ktoś jeszcze problemy z logowaniem? Logowałem się dziś wielokrotnie, a po 18 już nie mogę. Ekran ładowania gry zatrzymuje się na etapie 9/24 i nic się nie dzieje.
 

DeletedUser2038

Guest
Witam,
Ja również nie mogę się zalogować, chociaż u mnie nie pojawia się nawet 1/24.
 

DeletedUser1842

Guest
Właśnie mnie przed chwilą wywaliło z Internet Explorera i nie mogę się ponownie zalogować. Dlatego wydaje mi się, że problem leży po stronie gry :p bo "rejczel" przeglądarki nie sprzysięgły się wspólnie przeciwko grze. Jakiś dramat eehhhhh :p
 

DeletedUser2038

Guest
Angielska strona działa :(
Czyżby tylko w Polsce nie było ?
 

DeletedUser1256

Guest
Ciekawe czy będzie jakaś rekompensata, że człowieka wkurtyzaniają
 

DeletedUser1459

Guest
Ostatnio miałam problem z nieaktywnymi ikonami Forum i Wiki, ale po przejściu na mapę świata i z powrotem ikony odblokowywały się. Dziś po zalogowaniu mam po prostu niebieską stronę bez treści. Co się dzieje?
 

DeletedUser1171

Guest
U mnie wiesza się na Oprze... ostatnio coraz częsciej... rzadziej wiesza się na IE.
Natomiast od jakiejś chwili.... w ogóle mam tylko "tło" i nic się nie ładuje :/
Zgłoszenie poszło...
Konsola wywala:
GET https://oxpl.innogamescdn.com/cache/merged-game-fc94060e.js
game:541 Uncaught ReferenceError: $ is not defined
at trackLoadingProcess (game:541)
at game:152
trackLoadingProcess @ game:541
(anonymous) @ game:152
favicon.ico:1 GET https://oxpl.innogamescdn.com/favicon.ico 503 (hostname doesn't match against certificate)
 

DeletedUser1842

Guest
Strona do logowania z grą działa, ale sama gra już nie chce się załadować......
 

DeletedUser1256

Guest
Serwer padł i nie ma co biadolić. Kwestia czy firma da nam w zamian jakieś bonusy, a najważniejsze kiedy się kapną że gra nie działa.
 

DeletedUser1381

Guest
U mnie tak samo, na żadnej przeglądarce nie idzie dalej. Dodatkowo na Firerox nie chce nawet interface załadować
 

DeletedUser1842

Guest
Raczej wszystkie serwery padły..... żaden świat się nie ładuje..... :(
 
Do góry