• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione serwer zaliczył zgon??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1500
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1842

Guest
Nie każdy ma parcie na szkło..... ups na forum ;)

A tak przy okazji nigdzie nie mogę znaleźć info jak wstawić nowy wątek na forum. Chyba, że..... nie mam takich uprawnień bo za mało postów napisałem :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1757

Guest
U mnie też nie działa... czyli nie tylko mnie padło... :( ale lipa ruszył event chciałam sobei wyklikac przed spaniem troche kłestów i co?... i sie spieprzyło... teraz powinni wydłużyć czas eventu!
 

DeletedUser1892

Guest
Już kilka(naście) tematów powstało w związku z awarią...padły polski serwery z tego, co doczytałam.
 

DeletedUser1702

Guest
juz ponad 2 godziny i nic żaden świat nie działa ale tylko polski serwer reszta działa:(
 

DeletedUser2004

Guest
Ja w turnieju cyferkami walczyłem a później od ponad godziny całkowity zgon...
 

DeletedUser2038

Guest
Nie wiem, nie powiem, nowy jestem na forum ;) taki groszek .. zielony
 

Azulena

Rozbójnik
Na chwilę pokazała mi się polska strona, po usunięciu ciasteczek, ale przy próbie logowania znów wróciło do listy serwerów. :(
 

DeletedUser1842

Guest
Też tak mam jak Ty ;)
//
Niestety TYLKO Polskie serwery ehhhh.....

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2083

Guest
może wreszcie ktoś odpowiedzialny coś napisze !!!!
....
Heh już działa, ale innogames milczy na temat.
 

DeletedUser1892

Guest
Gra loguje się do 9/24 i koniec.....pociesza mnie fakt,że to nie u mnie COŚ padło tylko wszędzie, aczkolwiek marne to pocieszenie. Po czymś takim powinni dać graczom rekompensatę jak nic wszak trwa event i turniej....
 

DeletedUser629

Guest
Chris.... zapewne chciałeś mnie przegonić w turnieju o_O .... to i dobrze że wywaliło :oops:
jeszcze miesiąc temu ... poobgryzałabym już ... paznokcie :D ... dzisiaj luzik ... :cool:
a tych maszkarad to nie robie szkoda czasu, nerw i itp. ... :p
 

DeletedUser2017

Guest
Zacząłem robić Maskaradę cz.II dopiero zaliczyłem jedno z zadań przeszedłem do drugiego a tu lipa. Ciekawe ile potrawa ta awaria?
 
Do góry