• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione serwer zaliczył zgon??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1500
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2017

Guest
Chris.... zapewne chciałeś mnie przegonić w turnieju o_O .... to i dobrze że wywaliło :oops:
jeszcze miesiąc temu ... poobgryzałabym już ... paznokcie :D ... dzisiaj luzik ... :cool:
a tych maszkarad to nie robie szkoda czasu, nerw i itp. ... :p
Czemu się nie opłaca robić maskarad nie powiem w cz.I nie zdążyłem z ostatnim zadaniem a teraz zacząłem cz.II i tak się zastanawiam czy warto bo jak wymyślą jakieś durne zadanie na koniec to fakt szkoda czasu na to
 

DeletedUser1757

Guest
tak ruszyło :) co nie zmienia faktu ze te godizny stracone powinni jakos wynagrodzic bo event trwa
 

Christo

Rozbójnik
Niektórym się nie dziwię, że narzekają z braku informacji.. nie mogli wejść do gry od ponad godziny czy więcej. Jest to zrozumiałe. Mi gra nie działała zaledwie do 30 minut.
 

DeletedUser1842

Guest
Iiiiiiii........ nikogo na forum...... no prawie ;):D:cool:
//
I wszyscy też ruszyli :D:cool:

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1842

Guest
Ruszyło i........ wyssało wszystkich z forum hehehe :D;):cool:
//
wymiotło wszystkich i nikt więcej nie odpisze ;):p:D

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Powstał problem ze wszystkimi serwerami (nie tylko polskimi), który został już naprawiony. Przepraszam Was za brak informacji z naszej strony, oczywiście nie była to planowana przerwa w dostępie do gry i zaczęła się gdy byłam poza domem, a reszta Teamu nie ma bezpośredniego kontaktu z firmą i też nie wiedzieli co się dzieje.
 

DeletedUser

Guest
Ale marudzisz :confused: Jeśli serwery zawiodą to nie wina InnoGames tylko firmy obsługującej serwery. Zgadnij w jaki godzinach pracują te firmy.
W przypadku fakapu admin pracuje zdalnie lub jest ściągany niezależnie od pory dnia i tygodnia za to mu się płaci :) także ten jakosć firmy zazwyczaj się sprawdza jak reaguje w przypadku problemu i zaraz po (relacje z klientami)

Osobiście uważam, że jakaś rekompensata się należy zwłaszcza że leci turniej + ewent (gdzie kilka h robi dużą różnicę) no ale to moje zdanie i jest tyle warte co komentarz na onecie
 

DeletedUser1496

Guest
Hej :)
niestety, awarie się zdarzają, ale pechowo, że w event i w turniej, no już gorszego momentu nie mogło być. W związku z tym uważam, że oba wydarzenia powinny zostać wydłużone, większość grających ma jednak sporo innych obowiązków związanych z życiem w realu i taka przerwa w grze, chociaż może nie była zbyt długa, to jednak wprowadziła trochę zamieszania.
Pozdrawiam :)
Belgariada
 

marcin10717

Wędrowiec
u mnie gra niby się załadowała, ale wszystko jest tak zamulone, że szkoda gadać, klikanie i zbieranie to udręka...nie wiem czy to wina tej awarii czy i komputercoś przy okazji zaszwankował...
 

DeletedUser1591

Guest
Czy znowu jest coś nie tak? Nie mogę wejść do gry na Puffinie, a kompa teraz nie mam... Objawy takie same jak ostatnio- nic się nie wyświetla...
 
Do góry