• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sferyczny pieniek

Elelkal

Zwiadowca
Mam pytanie odnośnie "Sferycznego pieńka". Ostatnio były jakieś zmiany statystyk u niego bo mam wrażenie, że teraz daje prawie 2x mniej kultury niż wcześniej ? Mam rozpiskę, w której zapisuje sobie "wydajność" budynków, które posiadam dla łatwiejszego porównania i w Elvenarach miał dawać 46k kultury, a teraz daje tylko 23k. Zwróciło to moją uwagę bo teraz jest właściwie na poziomie wielu innych budynków, jak Aukcja czy nawet Kodeksy, które można było sobie produkować w Akademii. A jako, że nie trzymam żadnych czysto kulturowych budynków ten akurat sobie zatrzymałem bo trafiłem tylko 1 sztukę a był pod względem wydajności jednym z najlepszych budynków w grze i mocno odstawał od reszty, dlatego podniosłem go renowacją, a teraz okazuje się, że to kolejny przeciętny budynek, który niezbyt się wyróżnia na tle pozostałych.

Sorcha

Tancerz ostrzy
Elvenarchitect podaje, że 23k kultury sferyczny pieniek ma w XV rozdziale, 46k ma po udzieleniu pomocy sąsiedzkiej. Jeżeli się skończy czas pomocy sąsiedzkiej to wtedy spada do wartości nominalnej czyli wspomnianej wartości z Elvenarchitect (link na początku posta). tam są podawane wartości bez żadnych bonusów. Czas pomocy sąsiedzkiej można wydłużyć budując odpowiedni Antyczny Cud.

blazius1

Tancerz ostrzy
Nie jest przeciętny. Jest taki jak piszesz - na poziomie Aukcji lub Czerwonego Kodeksu. Jest do podnoszenia Renowacją.