• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sferyczny pieniek

Elelkal

Rozbójnik
Mam pytanie odnośnie "Sferycznego pieńka". Ostatnio były jakieś zmiany statystyk u niego bo mam wrażenie, że teraz daje prawie 2x mniej kultury niż wcześniej ? Mam rozpiskę, w której zapisuje sobie "wydajność" budynków, które posiadam dla łatwiejszego porównania i w Elvenarach miał dawać 46k kultury, a teraz daje tylko 23k. Zwróciło to moją uwagę bo teraz jest właściwie na poziomie wielu innych budynków, jak Aukcja czy nawet Kodeksy, które można było sobie produkować w Akademii. A jako, że nie trzymam żadnych czysto kulturowych budynków ten akurat sobie zatrzymałem bo trafiłem tylko 1 sztukę a był pod względem wydajności jednym z najlepszych budynków w grze i mocno odstawał od reszty, dlatego podniosłem go renowacją, a teraz okazuje się, że to kolejny przeciętny budynek, który niezbyt się wyróżnia na tle pozostałych.
 

Sorcha

Rycerz
Elvenarchitect podaje, że 23k kultury sferyczny pieniek ma w XV rozdziale, 46k ma po udzieleniu pomocy sąsiedzkiej. Jeżeli się skończy czas pomocy sąsiedzkiej to wtedy spada do wartości nominalnej czyli wspomnianej wartości z Elvenarchitect (link na początku posta). tam są podawane wartości bez żadnych bonusów. Czas pomocy sąsiedzkiej można wydłużyć budując odpowiedni Antyczny Cud.
 

blazius1

Paladyn
Nie jest przeciętny. Jest taki jak piszesz - na poziomie Aukcji lub Czerwonego Kodeksu. Jest do podnoszenia Renowacją.
 
Do góry