• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Siema, witam się :)

Hejo, załozyłam w końcu konto na forum. W Elvenar popylałam w 2015 baaardzo krótko. Ale jakoś pół roku temu znowu zaczełam grać i teraz aktywnie działam. Przy okazji przywitania się z Wami mam pytanie: Miałam Bractwo które ledwo zipiało, więc opuściłam. Zależy mi na znalezieniu Bractwa, które nie tylko aktywnie gra, ale też jest dużo prywatnych rozmów, żeby można się było z ludźmi wyluzować, popisać co u siebie słychać w życiu prywatnym itp. Dołączyłam (automatycznie mnie dołączyło do wybranego) do innego Bractwa, zobaczyłam tylko na chacie, że nie prowadzą rozmów, więc opuściłam. Teraz musze czekać aż miesiąc na dołaczenie do innego bractwa, dlaczego? Jestem graczem aktywnym, nie jestem 'skoczkiem' po Bractwach. Chcę ino znaleźć to jedno właściwe, w którym zostane na dłuuugie lata, w któym poznam ludzi, nie zajmiemy sie wyłacznie grą :) Pozdrawiam.
 

Poziomek

Rycerz
na dolaczenie do innego bractwa czeka sie 24h . mozesz wyjsc ponownie wejsc po 24h.
widze ze grasz na s3. sprawdz na forum dzial swiata s3. . To czy znajdziesz bractwo ktore jest aktywne na czacie to nie wiem, ale napewno znajdziesz takie ktore robi wyniki gwarantujace przyjemne granie
 

stapa11

Rozbójnik
Hej, miłej zabawy.
Z tym miesiącem to chyba coś przeoczyłaś. Jeśli opuściłaś bractwo więcej niż 24h temu i nadal Ci nie pozwala dołączyć do nowego, to mamy pięknie działający support, które Ci powie o co come-on :)
 

Poziomek

Rycerz
czesto zdarza sie nawet tak co tez jest dziwne - ze nie mamy timera po wyjsciu wogole (o ile mamy wiekszy rozdzial? albo w bractwie siedzielismy dluzej), obserwowalem takie sytuacje ze ktos wychodzil i tego samego dnia dolaczal gdzies indziej.
 

Nusion

Kapłan
Witaj Emkot :)

Może ja coś sprostuję z tym ograniczeniem czasowym.
Jeśli się wyjdzie z bractwa, to można od razu dołączyć do nowego. Natomiast jeśli się tego samego dnia znów wyjdzie, to już trzeba odczekać 24h na dołączenie do kolejnego (czas się liczy od pierwszego dołączenia w tym dniu, nie od wyjścia).
W skrócie, w ciągu jednej doby można dołączyć do bractwa tylko jeden raz!
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za odzew. Nie pomyliłam się - muszę czekać miesiąc. Ogólnie jestem cierpliwa i mogę czekać, ale skoro piszecie, że powinno się czekać tylko 24h, a nie miesiąc, to jednak dziwne. elvenar.png
 

Nusion

Kapłan
Dobra, przetestowałam i sprawa się wyjaśniła :)
U mnie dziś pokazała się taka informacja

1651828017349.png

Niby wygląda na to, że musiałabym poczekać tym kontem do 5 lipca... :p
A tak naprawdę to data zapisana jest w inny sposób, czyli miesiąc/dzień/rok.
A więc moje testowe konto może znów dołączyć do bractwa jutro 7 maja, a @emkot dziś, 6 maja o 17:09 :)

Zatem wszystko jest tak, jak napisałam w moim poprzednim poście, tylko coś im się poknociło z zapisem daty :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry