• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Skąd inne zadania niż dla reszty Świata?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2823
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2823

Guest
https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves

Na wyżej podanej stronie są podane zadania - stałe(obowiązkowe) i zamienne.
Mnie dzisiaj zdażyło się zadanie "wyszkól 20 wróżek" zatytułowane chyba "Most do ...."
Takiego zadania dla poziomu V nie ma.
Czy my gramy w inną wersję tej gry?

Żeby było śmieszniej pewnych zadań z tej listy mi nie kazano wykonać.
Teraz mam za to odkryć portal krasnali, a do krasnali mi jeszcze trochę PW i surowców brak.
 

DeletedUser626

Guest
Cały świat ma te same zadania, ale listy "w internatach" mogą być nieaktualne.
 

DeletedUser

Guest
To może wskaż oficjalne firmowe "listy", bo jak coś to odsyłasz do fanowskich stron, ponieważ na oficjalnych forum/wiki jest mizeria
Ale o co ja proszę kiedy nawet zasad promocyjnego maila nie mozesz podać ...

"Litośćiwą zasłoną to przykryjmy. ;-))"
 

DeletedUser2823

Guest
To może wskaż oficjalne firmowe "listy", bo jak coś to odsyłasz do fanowskich stron, ponieważ na oficjalnych forum/wiki jest mizeria
Ale o co ja proszę kiedy nawet zasad promocyjnego maila nie mozesz podać ...

"Litośćiwą zasłoną to przykryjmy. ;-))"
o_O
Łączę wyrazy uznania, za rzeczowość i życzę samych miłych chwil i uśmiechów na codzień. ;):rolleyes:

Ad rem.
Czy ktokolwiek wie gdzie, poza szufladą szefa programistów IG, można znaleźć pełne listy zadań z zasadami ich występowania?
 

DeletedUser626

Guest
@UbliBubli Podana przez Ciebie strona to nieoficjalny projekt fanów Elvenar, który w żaden sposób nie jest wspierany przez InnoGames. Owszem, posiadają dużo dobrych i przydanych informacji, jednak nie są to informacje weryfikowane przez nas.

@BlossomValvi Przypomnij mi proszę, kiedy podawałam Wam linki do nieoficjalnych stron jako źródła sprawdzonej wiedzy? :) Strony fanowskie są cennym źródłem informacji, jednak z racji tego, że za nie nie odpowiadamy, nie odsyłamy do nich.

Na oficjalnych stronach natomiast nie znajdziecie tak szczegółowych danych, ponieważ IG nie dzieli się "przepisami" na grę. Gracze chcą grę "przejść", zrobić wszystko, szybko i najmniejszym kosztem, a InnoGames chce, by Gracze w grę grali, podejmowali samodzielne decyzje i się angażowali w odkrywanie tajemnic gry. Strony nieoficjalne są rodzajem kompromisu - IG nie szyfruje danych, więc Gracze je wyciągają z serwera bety i się nimi dzielą między sobą, jednak nie zawsze dobrze te dane odczytują i nie mają pewności czy to samo trafi na wersje językowe. Przy okazji wokół takich stron rośnie zawsze duża społeczność, która się angażuje w cały projekt, zgłaszanie pomysłów, błędów, a często również dołącza do Teamów. Gdyby IG podało wszystko na tacy, to byłby podwójny strzał w stopę, bo nie tylko skopaliby element zabawy, ale również zdeptaliby sens istnienia takich społeczności.
 

DeletedUser2823

Guest
Na oficjalnych stronach natomiast nie znajdziecie tak szczegółowych danych, ponieważ IG nie dzieli się "przepisami" na grę. Gracze chcą grę "przejść", zrobić wszystko, szybko i najmniejszym kosztem, a InnoGames chce, by Gracze w grę grali, podejmowali samodzielne decyzje i się angażowali w odkrywanie tajemnic gry.

To jest proste i jednoznaczne postawienie sprawy. Dziękuję :elf: :)
 

DeletedUser

Guest
@UbliBubli tia lista zadań stałych to są "tak szczegółowe" dane że po prostu...
@Dragomira oczywiście nie podałaś bezpośrednich linków, ale informacja była wystarczająco sugestywna, musiałbym przegrzebać forum ale tak jak IG nie chcę :
zrobić wszystko, szybko i najmniejszym kosztem,
:p jest zbyt ładnie by marnować czas na pyskówki. Ja rozumiem politykę IG żeby graczy władować na minę "odkrywania tajemnic gry" (lepszy zarobek) ale ja wolę samodzielnie podejmować decyzje podróży z "mapą"
Czy to mi zapewnia mniejszą frajdę? Dla mnie nie, ale starczy spojrzeć ilu jest zarejestrowanych graczy na forum by popatrzć ile procent sięga po dodatkowe info
 
Do góry