• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Skasowanie 'Złotej Otchłani"

Wojtek 55

Wędrowiec
Czy po skasowaniu tego cudu traci się populację? czy tylko ranking?,po najechaniu kursorem sprzedaży pokazuje tylko ranking ,a co z populacją?
 

DeletedUser2262

Guest
Jak skasujesz Złotą Otchłań tracisz bonus z populacji - czyli ilość ludzi która jest w Złotej Otchłani
 

DeletedUser409

Guest
Proszę o jednoznaczną odpowiedź: Czy antyczne cuda Złota Otchłań i Wielka Dzwonnica zostały wycofane z gry? Nie wyświetla mi w oknie antycznych cudów tych obiektów, więc nie wiem czy to jakiś błąd, czy obiekty te zostały usunięte z gry. Jeśli są jeszcze jakieś obiekty wycofane z gry to proszę o odpowiedź jakie.
 

Nusion

Kapłan
Na 100% nie zostały wycofane, oba cuda nadal są w grze, u mnie stoi Otchłań i ma się całkiem dobrze, to z pewnością jakiś błąd, może błąd wyświetlania.
Pokombinuj, przeloguj grę, usuń ciasteczka, sprawdź w innej przeglądarce, nie wiem co jeszcze... Jak nie pomoże możesz napisać do supportu
 

misia111

Wędrowiec
@Wojtek 55 dokładnie tak jak pisze @tajniakos u mnie po usunięcie cudu również nie został ślad po populacji :elf: oraz po pkt rakingowych Wiec warto się zastanowić czy akurat tego cudaka warto jest Ci usunąć :) pozdrawiam
 
Do góry