• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Skrót klawiszowy do pomocy sąsiedzkiej

Dodanie skrótów klawiszowych w pomocy sąsiedzkiej:

  • Tak

    Głosy: 14 66,7%
  • Nie

    Głosy: 7 33,3%

  • W sumie głosujących
    21

jakub357

Łucznik
Z Twojej strony jest takie samo przypuszczenie , jak u mnie a pomysłodawca czyta wypowiedzi tak samo uważnie , jak łapkuje według potrzeb właścicieli miast i całe szczęście , że nie jest w mojej okolicy , bo narobi więcej szkód niż pożytku swoją łapką
A w czym można zrobić szkodę łapką? Oprócz chamskiego dawania w co popadnie, co na pewno daje takiej osobie multum radości, że a teraz to mu dam!
Chociaż pamiętam, że za starych czasów żartowaliśmy w bractwie, że dostanie się w Balkon. Taki stary, kiepski budynek. Pamiętam, jak raz go usunąłem bo potrzebowałem miejsca, ale jednak miałem tak wielki sentyment, że napisałem do supportu i mi go zwrócili. Chociaż po paru latach i tak go usunąłem, podszedłem do tego przedsiębiorczo.

Niezmiernie przykro słyszeć mi, że nie chciałbyś mnie jako swojego dobrego sąsiada po znajomości z forum, ani mojej łapki. Mam nadzieję, że nie uważasz mnie za człowieka aż tak bardzo niegodziwego, skoro daje motywki dla korzyści własnej. Wstyd się przyznać do takiego postępowania, już nie mówiąc o braku szacunku do innych. W takim wydaniu rozumiem Twoją irytację i że nie chcesz ode mnie młotków, oraz że pomysł z tego wątku też nie przypadł Ci do gustu. Jakoś będę musiał żyć z tą świadomością... Żywię głęboką nadzieję, że kiedyś jednak zbierzesz ode mnie młotki z złotej łapki i mi wybaczysz. Może w innych okolicznościach skończyłoby się to wszystko inaczej.

Nawiązując już do pomysłu w temacie, to Nusion to świetnie wytłumaczyła i właśnie o to chodziło. W co da się motywkę pozostaje dalej wyborem.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Jak nazywa się wyśmiewanie kogoś tylko dlatego , że czegoś nie wie i przyznaje się do tego , oraz grzecznie prosi o odpowiedź ?
Tak według mnie traktuje mnie @jakub357
Proszę o nie udzielanie odpowiedzi - pytanie jest do Waszej oceny i proszę o zachowanie jej dla siebie
 

jakub357

Łucznik
Proszę osoby zainteresowane ulepszeniem systemu motywacji, o oddanie głosu również w wątku ,,Dowolny przycisk dla akceptacji skrzynki nagród" w TYM temacie.
 
Do góry