• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Skrzynie Turnieju

Wilczeq

Wędrowiec
Witam.
Spradziłem dział i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie (a może zwyczajnie przeoczyłem szybko szukając).
Czy w nagrodach ze skrzyń turniejowych 11-19 można zdobyć dodatkowe schematy?
Czy może jedyny schemat jest dostępny za 10 skrzynię?
 

Deleted User - 198835

Guest
W sumie w skrzyniach 11-19 mogłoby być więcej tych renowacji niż pojedynczo na skrzynię
 

xEasyRiderx

Rycerz
W sumie w skrzyniach 11-19 mogłoby być więcej tych renowacji niż pojedynczo na skrzynię
A pamiętasz kiedy wchodziły te zmiany w turniejach to było o tym że skrzynki 11-19 będą zawierały dodatkowo po 1 renowacji jako dodatek (taki bonus zachęty) po zrobieniu 10 skrzynek ze schematem i że mało które bractwo ten poziom 19 skrzyń osiągnie gdyż to będzie bardzo trudne i drogo wychodzi ze względu na progresywny stopień trudności zdobycie każdej kolejnej skrzynki.
Dlatego jako zachętę dali po 1 renowacji do każdej kolejnej powyżej 10 skrzynki moim zdaniem dobrze i ulepszać nagród już chyba nie potrzeba. Najważniejsze w turnieju przynajmniej dla mnie jest to że te nagrody są gwarantowane a nie losowe jak w przypadku skrzyń z iglicy. Tutaj już bym nic nie zmieniał, koszmar to był turniej przed zmianami z 4 zamiast 1 walką na prowincję :)
 

Poziomek

Rycerz
wiekszosc zadowala sie 10 11 skrzynka o ktore teraz jest super latwo , poniekad poprzez darmowe tysiace pw z run rozwoj miast i cudow, a takze korzysci. Jest takie powiedzenie co za duzo to niezdrowo. I te zmiany wedlug mnie wypaczyly troche turnieje. Oczywiscie tym co do tej pory rozbijali sie o 8-9 skrzynke jest to na reke, bo teraz robia 10, ale tym co robili zazwyczaj 10-11 - nie wiele sie zmienilo a wrecz pogorszylo .
 

Deleted User - 198835

Guest
koszmar to był turniej przed zmianami z 4 zamiast 1 walką na prowincję :)
Żeczywiście było wtedy o wiele dłużej każda walka , ale szło więcej prowincji otworzyć na koniec , jak było już mało wojska i surowców - szło zrobić prowincję częściowo za surowce a częściowo wojskiem , albo tylko dla punktów kilka prowincji częściowo - gracz nic nie zyskiwał , ale dodawał punkty do skrzyni - z jednej strony ułatwili a z drugiej utrudnili
Ale i tak od tamtego czasu ja sam robię kilka razy więcej punktów turniejowych , niż wtedy , chociaż częściowo zasługa to rozdzielenia kolejek szkolenia w budynkach wojskowych
 

xEasyRiderx

Rycerz
@Andrzej M masz racje choć patrząc się wstecz to te zmiany w turnieju i tak wyszły graczom na dobre pomimo progresu w turnieju i nietrafiejki z cudami za które większość została ukarana bo kiedy oni stawiali cuda to była zupełnie inna gra i jej realia.
To może na tyle off topu, temat ten i tak już został dostatecznie przedyskutowany na wszystkie strony to może nie zaczynajmy go od nowa :p
 
Do góry