• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sowia Dziupla - zapraszamy

tess eraa4

Wędrowiec
Młode acz waleczne bractwo szuka nowych członków.
Od powstania zdobywamy 10 skrzynek i nie zamierzamy tego zmieniać.
Chętnie przyjmiemy graczy nastawionych turniejowo/iglicowo.
 

tess eraa4

Wędrowiec
muszę chyba poprawić swój post tutaj...
Od powstania mamy 10 skrzynek, ale w świetle najnowszych wiadomości - bardzo chcielibyśmy to zmienić :D
Chętnie przyjmiemy graczy nastawionych turniejowo - niezależnie od posiadanego rankingu.
 

Mika1806

Wędrowiec
Witam, osiągam co turniej przynajmniej 1,3 k (często więcej), ale mogę się podciągnąć oraz 2 piętra iglicy (do 2 bossa.) Moje bonusy to marmur, kryształy i eliksiry. Mam nadzieję, że w PB zawsze zdobywacie wszystkie 3 skrzynki (moje obecne bractwo nie dało rady). Link do profilu: https://www.elvenstats.com/player/pl2/553848
Pozdrawiam i mam nadzieję, że moje zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
 

Lanariko

Szef kuchni
Witam, osiągam co turniej przynajmniej 1,3 k (często więcej), ale mogę się podciągnąć oraz 2 piętra iglicy (do 2 bossa.) Moje bonusy to marmur, kryształy i eliksiry. Mam nadzieję, że w PB zawsze zdobywacie wszystkie 3 skrzynki (moje obecne bractwo nie dało rady). Link do profilu: https://www.elvenstats.com/player/pl2/553848
Pozdrawiam i mam nadzieję, że moje zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Zapraszamy :)
 

Lanariko

Szef kuchni
jest nas coraz więcej ale rekrutacja nadal trwa :)
chętnie sięgnęlibyśmy po więcej w iglicy
szukamy aktywnych graczy, lubiących pogadać na czacie.
zapraszamy
 

Lanariko

Szef kuchni
Zapraszamy aktywnych graczy :)
Co tydzień zdobywamy co najmniej 11 skrzynek i srebro w iglicy.
Chętnie przyjmiemy aktywnych graczy, lubiących razem pograć i pogadać na czacie :)
 

Lanariko

Szef kuchni
niedługo ruszy przygoda - jeśli komuś jeszcze brakuje sowich artefaktów i chciałby pograć troche w aktywnym bractwie - zapraszamy :)
 

Lanariko

Szef kuchni
Co tydzień w turnieju zdobywamy średnio 11-12 skrzynek, a w iglicy srebro.
Chętnie sięgnęlibyśmy po złoto :diamond: ale brakuje nam jeszcze graczy.
zapraszamy aktywnych graczy.
Jeśli twoje miasto jest jeszcze malutkie - nie przejmuj się pomożemy ci się rozwinąć i miasto szybko ci się rozrośnie (w aktywnym bractwie to nie problem)
Jeśli jesteś już "starym graczem" znajdziesz u nas partnerów do dalszego rozwoju.
nie ma problemu z wymianą towarów na rynku - zarówno normalnych jak i żywych :)
zapraszamy :)
 

Lanariko

Szef kuchni
złoto w iglicy i co tydzień 12-13 skrzynek w turnieju, a do tego miła atmosfera i wzajemna pomoc,
zapraszamy aktywnych graczy
 

Lanariko

Szef kuchni
zwolniło nam się miejsce.
Zdobywamy co tydzień złoto w iglicy i średnio 13 skrzynek.
Szukamy aktywnych graczy, lubimy pogadać na czacie i miło nam będzie jeśli i ty się do nas odezwiesz.
 

Lanariko

Szef kuchni
Wakacik mamy.
Chętnie przyjmiemy aktywnego gracza, któremu zależy na rozwoju miasta.
Ze swojej strony oferujemy złoto w iglicy co tydzień i 14 skrzynek w turnieju.
 
Do góry