• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Spadek produkcji manufaktur bonusowych

Salvea

Wędrowiec
Zauważyłam ostatnio, że spadła mi produkcja desek w manufakturze drewna /15 poziom/ jest to moja produkcja bonusowa. Na niższych poziomach produkcja była wyższa a teraz jakoś spadła.. Dlaczego???
//
Czy ktoś wie ile najlepiej mieć manufaktur bonusowych?? Czy ich ilość nie przekłada się na jakość? Ostatnio mam wrażenie, że spadła mi wysokość produkcji drewna /15 poziom/.. dodam, że dobudowałam kilka manufaktur drewna /moja bonusowa produkcja/.. kiedyś produkowało mi ponad 400/3h a teraz ledwo 300.. O co tu chodzi? Pozostałe /jedwab i klejnoty/ też mam wrażenie, że produkują mniej niż kiedyś :(
Jestem już na VI poziomie gry.. czy to znaczy im dalej to mniej? O co tu chodzi???

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1530

Guest
u siebie mam taki rozkład 6 manufaktur stali, 5 kryształu i 4 eliksirów te manufaktury mam w bonusie jak zapewne zauważyłeś'aś najwięcej mam podstawowych następnie rzemieślnicze na koniec magiczne. radze ci się pozbyć manufaktur nie mających bonusu gdyż ich rozbudowa jest znacznie droższa niż bonusowych poza tym jeśli się skupisz na bonusowych to one zapewnią ci surowce nie tylko na własne potrzeby ale dodatkowo możesz je wymieniać u handlarza na pozostałe czyli niebonusowe
 

DeletedUser1140

Guest
Salvea relikty drewna mogłaś zużyć do rozbudowy któregoś z cudów i automatycznie produkcja zmalała. :)
 

DeletedUser1530

Guest
to też może być przyczyna ale musiała rozbudować tajemniczą księgę albo złotą odchłań
 

Salvea

Wędrowiec
No mam Otchłań i Iglice... myślicie, że to mi zmniejszyło produkcje? Pomimo, że mam 453 % zwiększenia produkcji??? A jaki jest sposób aby to wróciło do poprzedniego poziomu??
 

DeletedUser594

Guest
Witam nawet nie wiedziałem teraz przeczytałem że rozbudowa cudów zabiera relikty :) np Wielka dzwonnica sporo ich zabiera :)
 

DeletedUser1140

Guest
Salvea zdobywaj prowincje, lub uczestnicz w turniejach - to jest właśnie sposób na wyrównanie poziomu reliktów:D
 

DeletedUser1088

Guest
zwiększą zwiększą
do max +700%
i jeszcze dodatkowe +100% możesz dostać za rozbudowę górskich hal;)
 

DeletedUser1140

Guest
hmm o_O Salvea do max 700% jeszcze daleko, sprawdź zakładkę "Relikty" w Ratuszu, masz tam dokładnie podane ile sztuk brakuje do kolejnego zwiększenia, a skoro twierdzisz, że zmniejsza pisz do Supportu, być może wystąpił błąd. :)
 
Do góry