• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

SPADEK PUNKTÓW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1493
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1493

Guest
WITAM
MAM SWOJE BRACTWO W GRZE ELVENAR NA SERWERZE WINYANDOR KILKA OSÓB MI ZGŁOSIŁO ZE SPADŁY IM GŁÓWNE PUNKTY W GRZE PO MIMO AKTYWNOŚCI... NIC NIE USUWALI ŻADNYCH BUDYNKÓW A PO NOWEJ AKTUALIZACJI SPADŁY IM GŁÓWNE PUNKTY...DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO? WIE KTOŚ COŚ NA TEN TEMAT ? CO Z TYM ZROBIĆ? GDZIE TO ZGŁOSIĆ? :confused:
 

DeletedUser1445

Guest
WITAM
MAM SWOJE BRACTWO W GRZE ELVENAR NA SERWERZE WINYANDOR KILKA OSÓB MI ZGŁOSIŁO ZE SPADŁY IM GŁÓWNE PUNKTY W GRZE PO MIMO AKTYWNOŚCI... NIC NIE USUWALI ŻADNYCH BUDYNKÓW A PO NOWEJ AKTUALIZACJI SPADŁY IM GŁÓWNE PUNKTY...DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO? WIE KTOŚ COŚ NA TEN TEMAT ? CO Z TYM ZROBIĆ? GDZIE TO ZGŁOSIĆ? :confused:
Przeczytaj najpierw posty w aktualizacji 1.22, tam jest wszystko.
 

DeletedUser772

Guest
Lub ten cytat:

Przeliczenie rankingu jest efektem naprawienia błędu, który powodował niesłuszne naliczenie punktów, za budynki dające zarówno kulturę jak i populację (czyli generalnie z zimowego eventu). Ranking został przeliczony według tego samego systemu, według którego był zawsze naliczany, a więc składa się z użytej w mieście populacji i kultury, rozwiązanych konfliktów w prowincjach oraz punktów za postawione Antyczne Cuda. Zdaję sobie sprawę, że u wielu osób zmiana w rankingu była dotkliwa i może być frustrująca, niestety błąd dotyczył tak dużej liczby Graczy, że nie mogliśmy zignorować tysięcy błędnie naliczonych punktów. Ranking u wszystkich jest teraz zgodny z faktycznym stanem miasta i osiągnięciami na mapie, i postaramy się aby taki pozostał. W imieniu firmy, bardzo Was wszystkich przepraszam za zamieszanie i problemy, jakie z powodu tego błędu się pojawiły.

Na wszelkie pozostałe pytania dotyczące wersji 1.22 odpowiem, gdy tylko ogarniemy sytuację ze zgłoszeniami w supporcie.
 
Do góry