• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Spalanie budynków stojących w mieście.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Chciał(a)byś, żeby ze sprzedawanych budynków ewentowych można było odzyskać Fragmenty Zaklęć?

  • Tak

    Głosy: 39 97,5%
  • Nie

    Głosy: 1 2,5%

  • W sumie głosujących
    40

DeletedUser110

Guest
"Spalić" można tylko budynek z inwentarza. Czemu po kliknięciu sprzedaży budynku ewentowego nie można z niego "odzyskać" przynajmniej Fragmentów Zaklęć?
Proponuję to wprowadzić, nie wydaje się być elementem nie-do-zrobienia.
 

DeletedUser

Guest
To jest świadome działanie - w przeciwnym wypadku miałbyś praktycznie niekończący się strumień fragmentów zaklęć - przy każdej wymianie budynku eventowego odzyskiwałbyś fragmenty z postawionego.
Byłoby to bardzo przydatne, ale nie wierzę, że to zostanie wprowadzone.
 
Jestem oczywiscie "za". Powinna byc mozliwosc odzyskania
chocby czesci ich wartosci. Niby to juz towar uzywany, troche
pewnie przechodzony, ale przydalaby sie mozliwosc sprzedazy
chocby za pol ceny ;) Zarty zartami, ale nawet taka mozliwosc
(polowa wartosci w porownaniu do wartosci w inwentarzu) juz by
mni urzadzala.
 

jakub357

Łucznik
Oczywiście, że tak. Budynek obecnie rozpływa się w nicość. Bardziej naturalnym rozwiązaniem byłby odzysk, żeby cosik z niego skapnęło - zwłaszcza w kontekście budynków eventowych zdobytych przy czole zroszonym potem.
 

Bezio

Wędrowiec
Oczywiście jestem ZA. Nawet jakaś część standardowej ilości z przepalenia będzie miłym udogodnieniem :)
 

Koval92

Kapłan
Proponowałem to już 20 razy na tym forum w różnych tematach i nikt się nie odniósł.
Nie wprowadzą tego, bo będą krzyki tych, co już 200 budynków tak skasowali i będą żądali zwrotu straconych przedmiotów.

Ostatnio proponowałem, żeby była opcja odzyskania 50% fragmentów za darmo i 100% framentów za 50 diamentów.
 
będą krzyki tych, co już 200 budynków tak skasowali
Nie bedzie.
i będą żądali zwrotu straconych przedmiotów..
Nie beda. Dostali je za darmo (kosztem byl tylko czas poswiecony
na ich zdobycie) i doskonale rozumieja, ze ich zachowanie lub
wyburzenie bylo ich decyzja. Tworzenie dostalismy w prezencie.
Zgloszony pomysl bylby tylko rozszerzeniem tej nowej funkcji.
Porownalbym to do sytuacji, gdy ktos dostaje w pracy podwyzke.
Jesli jest zdrowy na umysle, to nie bedzie sie domagal,
by byla ona naliczana wstecznie od momentu podjecia pracy ;)
Tylko od momentu jej wprowadzenia.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Nie bedzie.

Nie beda. Dostali je za darmo (kosztem byl tylko czas poswiecony
na ich zdobycie) i doskonale rozumieja, ze ich zachowanie lub
wyburzenie bylo ich decyzja. Tworzenie dostalismy w prezencie.
Zgloszony pomysl bylby tylko rozszerzeniem tej nowej funkcji.
Porownalbym to do sytuacji, gdy ktos dostaje w pracy podwyzke.
Jesli jest zdrowy na umysle, to nie bedzie sie domagal,
by byla ona naliczana wstecznie od momentu podjecia pracy ;)
Tylko od momentu jej wprowadzenia.

No to jeśli nie będzie to mi to pasuje jak najbardziej, z tym, że ja już ten pomysł zgłaszałem wielokrotnie i obawiam się, że będzie tak samo jak zawsze. Od października 2018 żadna z sugestii polskich graczy nie ma statusu "zgłoszone" do teamu Elvenaru.

Żeby chociaż połowę pozwolili odzyskać to i tak by było super.
 

Tajniakos

Paladyn
Pomysł bardzo dobry i jak najbardziej jestem za. Nawet jakby za skasowanie dowolnego budynku można by było teraz dostać np wprowadzone zaklęcia renowacji w ilości 1/4 ilości zaklęcia potrzebnego do podniesienia danego budynku o poziom wyżej.
 

Sorcha

Rycerz
Tak, to jest dobra decyzja, czekajmy tylko na ogłoszenie "przelicznika". Jestem ciekaw kto będzie miał rację. @chris07070707 czy może ktoś inny, ale ogólnie będzie można odzyskać miejsce:)!!! A tego najbardziej brakuje!!
 
Tak, to jest dobra decyzja, czekajmy tylko na ogłoszenie "przelicznika". Jestem ciekaw kto będzie miał rację. chris07070707 czy może ktoś inny, ale ogólnie będzie można odzyskać miejsce:)!!! A tego najbardziej brakuje!!
To, ze pomysl zostal zgloszony, nie oznacza jeszcze neistety, ze bedzie zaakceptowany,
wiec z tym dzieleniem skory na niedzwiedziu to bym jeszcze chwilke poczekal... ;)
Bo moze sie okazac, ze niedzwiedz najzwyczajniej w swiecie zechce zachowac
futro na wlasnym grzbiecie i nie zechce mu sie wlezc nam prosto pod lufe... ;)
 

DeletedUser3033

Guest
hmm a tego to ja odrobinę nie rozumiem dla mnie to jest tak oczywiste że powinno być wprowadzone wraz z tworzeniem w Akademi
 

Sorcha

Rycerz
To, ze pomysl zostal zgloszony, nie oznacza jeszcze neistety, ze bedzie zaakceptowany,
wiec z tym dzieleniem skory na niedzwiedziu to bym jeszcze chwilke poczekal... ;)
Bo moze sie okazac, ze niedzwiedz najzwyczajniej w swiecie zechce zachowac
futro na wlasnym grzbiecie i nie zechce mu sie wlezc nam prosto pod lufe... ;)
Tworzenie nie miało etykiety zgłoszone a zostało zaakceptowane (może się mylę), i wprowadzone. co do tego pomysłu to zawsze trzeba mieć tą świadomość, że tak będzie jak piszesz @chris07070707. Ale etykieta oznacza, że polowanie "na niedźwiedzia" się zaczęło;)!
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Etykieta oznacza ze to zgłosiłem do centrali natomiast jaka będzie ich decyzja na ten temat tego nie wiem.
 

Christo

Rozbójnik
Pomysł całkiem ciekawy.

Pomysł zostanie odrzucony, a jeśli jakimś cudem u nich przejdzie to poczekacie ze 2 lata jak nie więcej :D
 
Do góry