• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Spalanie budynków stojących w mieście.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Chciał(a)byś, żeby ze sprzedawanych budynków ewentowych można było odzyskać Fragmenty Zaklęć?

  • Tak

    Głosy: 39 97,5%
  • Nie

    Głosy: 1 2,5%

  • W sumie głosujących
    40

visit0r

Paladyn
Jestem oczywiscie "za". Powinna byc mozliwosc odzyskania
chocby czesci ich wartosci. Niby to juz towar uzywany, troche
pewnie przechodzony, ale przydalaby sie mozliwosc sprzedazy
chocby za pol ceny ;) Zarty zartami, ale nawet taka mozliwosc
(polowa wartosci w porownaniu do wartosci w inwentarzu) juz by
mni urzadzala.
u wielu osob niedlugo koncza sie studnie zdobyte jako nagroda dzienna, bedzie duzo do spalenia ;)
 

Tajniakos

Paladyn
Etykieta oznacza ze to zgłosiłem do centrali natomiast jaka będzie ich decyzja na ten temat tego nie wiem.
@jarq Czy po zgłoszeniu pomysłu dostajecie z góry jakieś info o tym czy i ewentualnie kiedy dany pomysł wejdzie do gry? Czy po zgłoszeniu nie jesteście już w stanie dowiedzieć się co dalej z danym pomysłem? :) Pytam bo po wielu zgłoszonych przez nas pomysłach ślad zaginął :)
 
Ostatnia edycja:

misia111

Wędrowiec
Pomysł bardzo dobry bo budynków do wywalania po ivencie będzie sporo ale zanim doczekamy się wprowadzenia tego do gry to sporo czasu minie :))
 

DeletedUser174

Guest
Drago kiedyś to wyjasniała :)
pomysł trafia do szufladki z napisem "słoik cukierków". Każdy CM wrzuca swoje śmietki do tego słoika. A pfójcy sobie wybierają co bardziej smakowicie wyglądające papierki... i myśla jak by to zmienić coby nikt tego pomysła nie poznał :D

nawet zakładając opcję ze pomysł się spodoba, przejdzie przez 20 maszynek pomyślnie.. w grze nie zobaczymy go przez min 2 lata... a dodając do tego jeszcze filtr korporacyjnego betonu szanse na wprowadzenie jakiegokolwiek pomysłu można liczyć w promilach

odradzam zasadzanie się na tego niedźwiedzia... bo on jeszcze nie jedna zimę w tym swoim futerku będzie dumnie spacerował
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq Czy po zgłoszeniu pomysłu dostajecie z góry jakieś info o tym czy i ewentualnie kiedy dany pomysł wejdzie do gry? Czy po zgłoszeniu nie jesteście już w stanie dowiedzieć się co dalej z danym pomysłem? :) Pytam bo po wielu zgłoszonych przez nas pomysłach ślad zaginął :)
Jak zapytam to może się coś dowiem, ale na razie dajmy im czas.
 

Tajniakos

Paladyn
Jak zapytam to może się coś dowiem, ale na razie dajmy im czas.
@jarq chodzi mi głównie o nasze zgłoszone propozycje z mają 2018 roku głównie @kikimora na temat 11 skrzynek @Midi67 i mój na temat przeniesienia robotników na ściankę miasta. Wiemy ze w tamtym czasie powstał pomysł agafi aby schematy zastosować do podnoszenia budynków kulturowych co właśnie nam niedawno wprowadzono. Nie wiemy natomiast co z naszymi pomysłami. Jak byś był tak miły i zasięgnął języka w tej sprawie to był bym wdzięczny :)
 
Do góry