• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sposób rzucania karmy

Czy przy rzucaniu karmy ma pojawiać się potwierdzenie na jaki budynek używane jest zaklęcie?


  • W sumie głosujących
    24

djmags14

Rozbójnik
Po kliknięciu w karmienie podświetlają się miejsca, gdzie należy kliknąć, aby rzucić dane zaklęcie w konkretny budynek.

Problem w tym, że:
- są one usytuowane w różnych miejscach
- miejsce, gdzie faktycznie należy kliknąć jest inne niż usytuowanie ikonki.

W rezultacie, gdy obok siebie jest umieszczonych kilka budynków z opcją użycia karmy zaklęcie może być użyte na inny budynek niż zamierzał gracz.

Oczywiście przed użyciem karmy można przestawić budynek (aby w jego sąsiedztwie nie było opcji użycia tego zaklęcia), ale chyba nie o to chodzi.

Proponuję, aby pojawiało się jeszcze jedno okienko z opcją potwierdzenia - tak jak jest to przy użyciu teleportu.

Karma jest używana tylko kilka razy w tygodniu, więc nie jest to jakaś ogromna strata czasu. Zakładam, że ikonki jej użycia nie mogą znajdować się w tych samych miejscach, bo wielkość budynków jest różna.
 

Zarie

Zwiadowca
Osobiście wolalabym, zeby mozna bylo karmić poprzez kliknięcie prosto w ikonkę karmy danego budynku. Na razie wstrzymam się od głosu :)
 

Tajniakos

Paladyn
Mi osobiście przytrafiło się nie trafić z karmą w zamierzony budynek więc myślę, że takie rozwiązanie było by pomocne a jednocześnie nie było by uciążliwe dlatego jestem na tak :)
 
Jesli komus ciezko jest trafic karma w odpowiedni budynek, zawsze ma opcje zoom, wtedy latwiej trafic w podstawe budynku :)
Moim zdaniem byloby to lekko uciazliwe z tymi potwierdzeniami, no ale zwierzaki karmimy dosc rzadko, wiec nie chce tez przesadzac z tymi niedogodnosciami. Jesli ktos tego potrzebuje, a mnie i innym to (zbytnio) nie przeszkadza, jak sadze, to nie widze powodu do protestow i glosuje na tak.
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja zgadzam się bardziej z propozycją @Zarie
Na razie wstrzymuję się z głosowaniem , chociaż proponowane rozwiązanie ma większy sens na fonie , a z samego budynku wszystkim może się przydać , bo zamiast wchodzić do inwentarza , to wchodzi się do odpowiedniego budynku a wtedy wielkość budynku nie ma znaczenia :)
 

Nusion

Kapłan
Ja jakiś czas temu nakarmiłam popielatego zamiast zmierzchu bo stoją obok :)
Zagłosowałam na tak. Zwierzaki karmi się na tyle rzadko, że potwierdzenie nie będzie raczej problemem.
 

djmags14

Rozbójnik
Zupełnie inaczej wygląda karmienie na kompie i apce. Na kompie można poczekać i poświetla się budynek, więc wiadomo co się robi.

Na apce trzeba liczyć na to, że trafiło się w to miejsce, które nawet nie jest odznaczone (przynajmniej poprawnie).

Na apce to coś na zasadzie, uda się lub nie uda się :)
 

Effie

Wędrowiec
Jestem na tak.
Można dodać też możliwość wyłączania tego powiadomienia w opcjach, tak jak jest to z potwierdzeniem wykorzystania diamentów i potwierdzeniem stawiania niebonusowych manufaktur. Wtedy będzie i wilk syty i owca cała.
 
Do góry