• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Sprzedawanie budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3251
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3251

Guest
Opis błędu: Nie mogę usunąć już wybudowanej Akademii Magii (również Kupca i Koszar), chociaż usuwanie pozostałych budynków wydaje się działać poprawnie. U innych graczy również stwierdzono występowanie tego problemu.
Przeglądarka oraz jej wersja: Firefox 52
Miejsce wystąpienia: Winyandor
Spodziewane działanie: O ile usuwanie Ratusza nie ma sensu, o tyle usuwanie pozostałych budynków i możliwość późniejszego ich ponownego wybudowania powinna być dostępna, zwłaszcza że ilość dostępnego terenu jest w każdym momencie dość ograniczona.
 

Hassano

Łucznik
Niestety ale tych budynków nieda sie usunąć i to nie jest błąd tylko tak jest odgórnie ustalone
 

blazius1

Paladyn
W przypadku Ratusza nie chodzi o sens jego burzenia bo Ratusz jest niezbędny w ogóle do gry.
W pozostałych przypadkach sens byłby, ale nie po to rzeźbią dla nas te wszystkie eventy i przygody żebyśmy nie mogli ich ukończyć.
Nie mogą nawet odblokować wyburzenia Akademii Magii, bo byłyby reklamacje że ludzie zapłacili za ich rozbudowę pieniądze, a brat wziął i wyburzył.

Czyli spodziewane działanie: awantura za awanturą.
 

DeletedUser3251

Guest
Nie zgodzę się. Skoro sobie wyburzyłeś i chcesz ukończyć event, to sobie wybuduj od nowa, najwyżej będziesz kilka godzin w plecy. A jeśli bratu pozwalasz grać na twoim koncie, to jest to tylko twoja wina...
 

DeletedUser1660

Guest
W przypadku Koszar jak i Akademii jest na to zadanie...
Skoro mamy możliwość przewijania zadań po zakończeniu rozdziału to zastanawia mnie czy te również można pominąć? Równie dobrze można w ogóle ich nie stawiać. Niestety nie sprawdzałam ;)
Tak na dobrą sprawę bez tych budynków można się obyć.
 

Elelkal

Rozbójnik
W przypadku Koszar jak i Akademii jest na to zadanie...
Skoro mamy możliwość przewijania zadań po zakończeniu rozdziału to zastanawia mnie czy te również można pominąć? Równie dobrze można w ogóle ich nie stawiać. Niestety nie sprawdzałam ;)
Tak na dobrą sprawę bez tych budynków można się obyć.

Oczywiście można nie stawiać akademii czy koszar jednak jest to nieopłacalne. Zadań związanych z ich postawieniem nie można odrzucić, co prowadzi do zablokowania głównej linii zadań, tym samym przepadają wszystkie nagrody, które można byłoby zdobyć, w tym setki diamentów za przechodzenie do kolejnych rozdziałów, te akurat są z zadań. W eventach jak i PB może być nieco trudniej ze zdobyciem wojska, jednak z pomocą odpowiednich cudów czy budynków nie zablokujemy się na zadaniach. Wydaje mi się jednak, że w takiej sytuacji gra sporo straciłaby, a co do miejsca, jakie zajmują te budynki to przecież zdobyte diamenty z zadań pozwolą dokupić ekspansję czy dwie, w efekcie miejsce częściowo zwraca się.
 

DeletedUser174

Guest
Oczywiście można nie stawiać akademii czy koszar jednak jest to nieopłacalne. Zadań związanych z ich postawieniem nie można odrzucić, co prowadzi do zablokowania głównej linii zadań, tym samym przepadają wszystkie nagrody, które można byłoby zdobyć, w tym setki diamentów za przechodzenie do kolejnych rozdziałów, te akurat są z zadań. W eventach jak i PB może być nieco trudniej ze zdobyciem wojska, jednak z pomocą odpowiednich cudów czy budynków nie zablokujemy się na zadaniach. Wydaje mi się jednak, że w takiej sytuacji gra sporo straciłaby, a co do miejsca, jakie zajmują te budynki to przecież zdobyte diamenty z zadań pozwolą dokupić ekspansję czy dwie, w efekcie miejsce częściowo zwraca się.
co do tych diamentów to nie wszyscy je dostali (i mimo nadziei ig nie wszyscy też o tym zapomnieli, bo podejrzewam, że nie tylko ja o tym pamiętam). Także tu twoja teoria o miejscu premium się rozpływa, bonie wszyscy mogą sobie na ten luksus pozwolić.
Koszary sa obowiązkowe jeżeli ktoś chce robić turnieje. Pw są na dalszych prowincjach... za surke średnio to widzę.
akademia... jest zaklęcie magiczna inspiracja a możliwości zdobycia jej w grze są nikłe. W pewnym sensie też bywa użyteczna. Zresztą gdyby nie akademia nie byłoby pewnie zaklęć w ogóle a to już by był dramat. Życia bez zaklęcia na młotki sobie nie wyobrażam już teraz - nie przy tych wymaganiach gry

a co do miejsca... jest to od cholery w grze. Teraz jeszcze odblokowali kolejny pasek. Co z tego że większość ma jeszcze 20 wolnych opcji na "starym" mieście... w amuni diamentowy budynek daje 33k kultury gdzie zwykłych nawet nie warto zbytnio stawiać... to oczywiście w imię tego osławionego "balansu" szkoda że gra tak chamsko skręca w kierunku pay2win. Przykre, ale co zrobić. Mamy wybór. Możemy przestać grać. Kilka dobrych projektów padło z chciwości. Ciekawe czy elvenar podąży tym sladem
 

DeletedUser3251

Guest
setki diamentów za przechodzenie do kolejnych rozdziałów [...] diamenty z zadań

Proszę, rozwiń temat, bo zaczynam już czwarty rozdział, a jeszcze żadnego diamentu w grze nie dostałem...

OK, jest Studnia Życzeń, która ponoć daje diamenty, ale czy można w jakikolwiek inny sposób je zdobyć w grze za wyjątkiem płacenia za nie?
 

Hassano

Łucznik
Proszę, rozwiń temat, bo zaczynam już czwarty rozdział, a jeszcze żadnego diamentu w grze nie dostałem...

OK, jest Studnia Życzeń, która ponoć daje diamenty, ale czy można w jakikolwiek inny sposób je zdobyć w grze za wyjątkiem płacenia za nie?

Za przechodzenie do kolejnych rozdziałów albo za zaawansowany zwiad albo za antyczne cuda dostaje sie diamenty.
 

Elelkal

Rozbójnik
Od jakiegoś czasu jak najbardziej można odrzucać zadania związane z rozdziałem po przejściu do kolejnego
Czyli jeśli można odrzucać zadania z koszarami, które pojawiają się wielokrotnie, to nie będzie problemu z zablokowaniem linii zadań, w sumie równie dobrze mogliby pozwolić na odrzucanie wszystkich zadań.
co do tych diamentów to nie wszyscy je dostali (i mimo nadziei ig nie wszyscy też o tym zapomnieli, bo podejrzewam, że nie tylko ja o tym pamiętam). Także tu twoja teoria o miejscu premium się rozpływa, bonie wszyscy mogą sobie na ten luksus pozwolić.
Koszary sa obowiązkowe jeżeli ktoś chce robić turnieje. Pw są na dalszych prowincjach... za surke średnio to widzę.
akademia... jest zaklęcie magiczna inspiracja a możliwości zdobycia jej w grze są nikłe. W pewnym sensie też bywa użyteczna. Zresztą gdyby nie akademia nie byłoby pewnie zaklęć w ogóle a to już by był dramat. Życia bez zaklęcia na młotki sobie nie wyobrażam już teraz - nie przy tych wymaganiach gry
Miałem na myśli raczej nowych graczy rozpoczynających grę(ewentualnie "starych" rozpoczynających na innym świecie) bo tylko oni mogą
nie budować koszar czy akademii, ci co postawili już nie usuną a najwyżej mogą zaprzestać rozbudowy. A nowi gracze załapią się na te diamenty. Jednak faktycznie z turniejami może być problem, bez wojska zostają negocjacje a te są kosztowne ze względu na konieczność ciągłego badania powiększeń oddziału. Zresztą już wielokrotnie pisano, że wbrew opisom gry nie ma uczciwego podziału na walczących i "handlujących".
Proszę, rozwiń temat, bo zaczynam już czwarty rozdział, a jeszcze żadnego diamentu w grze nie dostałem...

OK, jest Studnia Życzeń, która ponoć daje diamenty, ale czy można w jakikolwiek inny sposób je zdobyć w grze za wyjątkiem płacenia za nie?
W aktualizacji 1.34 wprowadzono diamenty w skrzyniach ale to od ras gościnych
  • Nagrody ze skrzyń na początku Rozdziału zostały przeredagowane i zawierają teraz Diamenty od pierwszej gościnnej rasy wzwyż.
Oprócz tego za niektóre zadania także jest 200 diamentów, z tego co ostatnio sprawdzałem pierwsze takie zadanie będzie dopiero we wróżkach.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Od biedy możnaby grać w ogóle bez Akademii Magii. W topkach, czyli b.aktywnym i starym graczom, od epoki Żywiołaków zdaża się nie robić zaklęć, bo nie ma reliktów. Budynek niestety zrobili odpłatny więc opcja w gre raczej i tak nie wchodzi z punktu widzenia IG. Tak samo jak Kwatery.
Wyburzanie Koszar mogłoby mieć sens w niskich epokach, ale raczej na krótko.
Wyburzanie Kupca nie miałoby sensu od Niziołków z uwagi na Ziarna. Wcześniej od biedy, ale na króciutko.

Można by grac chwilowo na pół gwizdka, ale co to za granie na pół gwizdka? Żadne. Nie w szanującym się Bractwie...
 

DeletedUser3251

Guest
Od biedy możnaby grać w ogóle bez Akademii Magii. [...] Budynek niestety zrobili odpłatny więc opcja w gre raczej i tak nie wchodzi z punktu widzenia IG. Tak samo jak Kwatery.

Zawsze można zapamiętać, że budynek - zwłaszcza że może być tylko jeden - został ulepszony za diamenty i budując go ponownie nie wymagać ich przy rozbudowie. Ot, wilk syty i owca cała.
 

DeletedUser174

Guest
  • Nagrody ze skrzyń na początku Rozdziału zostały przeredagowane i zawierają teraz Diamenty od pierwszej gościnnej rasy wzwyż.

@ArabellaPrim było już wyjaśnione :( dałam wytłuszczonym drukiem. Prościej sie nie da :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry