• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Stan żywych towarów - aplikacja

Dodanie żywych towarow w aplikacji - szczegoly w opisie

  • Tak

    Głosy: 25 92,6%
  • Nie

    Głosy: 2 7,4%

  • W sumie głosujących
    27

Proqrator

Rozbójnik
Pomysł:
Możliwość szybkiego sprawdzenia ilości żywych towarow poprzez dodanie ich stanu pod istniejacym juz przyciskiem z towarami lub dołozenie osobnego tak jak w przegladarce ( jak im bedzie latwiej, wg mnie obie opcje sa dobre).

Dlaczego?
Obecnie aby sprawdzic stan żywych towarów trzeba za kazdym razem wchodzic w ratusz i sprawdzac co bywa uciążliwe. W przypadku rozbudowy ratusza, ktora trwa na tym etapie minimum 2 dni jedyna opcja sprawdzenia zywych jest wchodzenie do kupca w zakladke wystaw. Myślę, ze taka opcja troszke ulatwi gre wiec zapraszam do glosowania, ewentualnie jak ktos ma lepszy pomysl to smialo :)

Miłego dnia :)
 

Proqrator

Rozbójnik
17glosow na Tak, 1 na nie.
Ile nam brakuje aby zgłosic pomysl?

A i ten jeden glos na nie prosilbym o uzasadnienie ( zgodnie z pkt 5 regulaminu dzialu)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Jak najbardziej na tak. Sam jak doszedłem do etapu żywych towarów przez chwilę zastanawiałem się czy to może przez to że kupca nie rozbudowałem, ale po opracowaniu i rozbudowaniu dalej nie miałem podglądu żywych towarów. Musiałem się spytać czy to tylko u mnie jakiś bug czy tak jest. No i okazało się że jedyna opcja zobaczenia stanów jest wystawienie czegoś na rynek. Myślałem że nic mnie nie zaskoczy no ale jednak to IG :D
 

DeletedUser1530

Guest
Ja tam w sumie już przyzwyczajony do sprawdzania żywych towarów w ratuszu
Ale to że musiałem się o tego przyzwyczaić to już inna bajka :-\:-\:-\. Dlatego jestem na tak
 

Proqrator

Rozbójnik
@jarq jakies szanse na zgloszenie tego?
Jest tylko 2 glosy na nie, ale nie sa uzasadnione komentarzem nakazanym przez regulamin wiec mozna uznac je za nie wazne.

Wiem ze sa pilniejsze rzeczy np nowe animacje, ale zglosic warto
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nie ma sensu tego zgłaszać ponieważ coś w tym temacie robią.
 
Do góry