• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Statystyki graczy po zakończonej iglicy

Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

  • Tak

    Głosy: 66 93,0%
  • Nie

    Głosy: 4 5,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 1,4%

  • W sumie głosujących
    71

Zarie

Zwiadowca
Tak samo po zakończonym turnieju kiedy widać ile punktów zdobył dany gracz w bractwie tak samo powinno być w iglicy. Dużo bractw nakłada swoje minimum dla wszystkich członków lecz po zakończonej iglicy można jedynie zobaczyć ile punktów zdobyło całe bractwo. Takie rozwiązanie pozwoli arcymagom egzekwować kto gra na tzw "sępa" a kto gra uczciwie co w rezultacie przyczyniać się będzie do polepszenia jakości bractw. :)
 

Poziomek

Rycerz
zasadniczo zbedne. bo wiesz ile pktow potrzeba na zloto, wiesz ile kazdy gracz na szczycie wnosi w pule. - jesli wiesz ze stanal na 1 bosie- a widzisz to przeciez , wiesz ile zrobil na 2 bosie itd. i Iglice nie robi sie na punkty a bardziej na bosy/pietra:) Ustalacie ze minimum 1 pietro czy 2.
 

Zarie

Zwiadowca
Mamy ustalone ze np cale 1 pietro. Po zakonczonej iglicy nie jestesmy w stanie dociec kto nie zrobił minimum bo pokazuje zebrane punkty wszystkich graczy a nie każdej osoby osobno (może na pc coś widać gdzieś ale na pewno nie na aplikacji)
 

Zarie

Zwiadowca
Kurcze a sprawdzałam przed dodaniem tej ankiety czy już ciś takiego było i nie zauważyłam lub temat był niejasny :p więc sorki za powtórke. Szkoda, ze Poziomek wybrał NIE bo z jego komentarza wnioskuję, że nie do końca zrozumiał na czym polega problem.
 

Poziomek

Rycerz
ten link i ostatni post mowiacy ze pomysl nie uzyskal akceptacji.- ten tez watpie by uzyskal. a jesli nawet, sama wiesz ile czasu IG potrzebuje aby jakakolwiek zmiane zaimplementowac..predzej Twoje dzieci beda graly w ta gre niz sie My doczekamy. Moj glos oddany i uzasadniony a to ze ktos ma inne zdanie - nie zawsze musimy sie zgadzac:)
zrozumialem, ale ja na przegladarce ja 'widze' ile kto zrobil, kwestia zalogowac sie przed koncem i tyle.
 

Illu

Wędrowiec
Akurat na czasie pomysł, myślałem o tym wczoraj, po tym, jak nasza Arcy na becie pytała, kto jak daleko doszedł, bo przeoczyła koniec iglicy. I w sumie przydałaby się taka opcja jak po turnieju, gdzie widać ile kto daje dla bractwa.
 

Zarie

Zwiadowca
Dokładnie. Nikt nie ma chęci czatować na koniec iglicy i sprawdzac kto ile zrobił. Moje bractwo gra w większości na apce i jest to duży problem obecnie.
Poziomku właśnie kwestia zalogowania sie specjalnie przed końcem iglicy to czasem problematyczne bo w większości grają tu osoby dorosłe i pracujące i nie zawsze jest to możliwe :)
 

ryjuwka

Rozbójnik
popieram Poziomek
jak w bractwie jest regulamin, że niewyrobienie iglicy grozi wykluczeniem z bractwa to niech magowie tego pilnują
 

Poziomek

Rycerz
J/w Masz w bractwie Magow - nie jestes sam/sama aby tego pilnowac.
2. Mysle ze szybszym sposobem na doczekanie sie takiej zmiany jest pisanie do tworcow elvenstats aby uwzglednili iglice w rozpisce -jak jest to z turniejem . jest opcja do kontaktu z nimi, niech ci co chca napisza maile- moze to cos pomoze.
3 Nie pamietam o ktorej sie konczy iglica o 19? - jelsi tak nie ma opcji aby nie bylo nikogo z osob z ranga do sprawdzenia, jesli konczy sie pozniej (nie pamietam aktualnie) to wewnetrzny regulamin ze ustalamy date i godzina koncowa np 18-19. - i wtedy musi ktos byc online, nie wierze ze nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Zarie

Zwiadowca
Ale dobrze, magowie są od tego by coś więcej robić tylko nawet jeśli ich oddelegujesz do pilnowania to jak mają to zrobić nie widząc nazw graczy bioracych udział? (Mowimy o grze na aplikacji). Jeśli zaś dużo graczy stanie w tym samym miejscu to część jest niewidoczna. Nie zmusimy nikogo by wchodził lub korzystał z pc bo czesto nie ma możliwości.

A z resztą gdyby wszyscy ludzie byli i grali uczciwie i szanowali sie wzajemnie to ten temat nigdy by nie powstał :)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Zdecydowanie potrzebne, pomysł bardzo dobry.
Jak to ktoś gdzieś napisał o ile nie będziemy wiercić tfurcom dziury w brzuchu to na pewno zmian które my uważamy za potrzebne nie będzie.
Tak z ciekawości @Poziomek czy taka tabelka dodatkowa bardzo by przeszkadzała? W końcu nie wpływa to na mechanikę gry. A skoro może ułatwić komuś grę .....
 

Poziomek

Rycerz
nie mi nie bedzie przeszkadzala, ale jak juz wspomnialem oczekiwanie na realizacje zmiany patrzac po dotychczasowych Waszych pomyslach to sa LATA...i niektore z tych zgloszonych BYLY lub sa duzo wazniejsze jak chociaz niedawny z cudami/czy Lapkowaniem w widoku jak z bractwa bez koniecznosci klikania w miasto.
 

Zarie

Zwiadowca
to jest juz szukanie dziury w calym i wymowek. :|)

Nie wymówki tylko fakty :) nie da sie sprawdzić czegoś czego nie widać i tyle. I nikogo tez nie zmusimy by logował sie o danej porze bo nie jestesmy nolifami tylko normalnymi ludźmi z życiem prywatnym. Chcemy tylko wyegzekwować graczy którym nie zależy na grze zespołowej.
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
uzyj w smartfonie przegladarki/korzystaj z PC, nie graj - Chcesz miec i widziec wszystkie opcje korzystaj z przegladarki, sory ale wlasnie dlatego ankieta powinna pozostac anonimowa oddalbym glos na nie i tyle, chcialem byc w porzadku i wytlumaczylem czemu nie- i sie rozpoczela dyskusja w sumie o niczym .
Pomysl dobry z punktu widzenia waszego - mi jest zbedny, nie przeszkadzalby gdybybyl ale i nie mam cisnienia aby to rozwiazanie miec.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Hmmm @Poziomek ten dział to pomysły i ma za zadanie właśnie podsuwać rozwiązania które są potrzebne, gdyby nie zmiany wprowadzane co jakiś czas na aplikacji byłaby ona nie grywalna
Sporo zmian jest również wprowadzanych na przeglądarce dzięki pomysłom z tego działu.
 
Mysle ze szybszym sposobem na doczekanie sie takiej zmiany jest pisanie do tworcow elvenstats aby uwzglednili iglice w rozpisce -jak jest to z turniejem . jest opcja do kontaktu z nimi, niech ci co chca napisza maile- moze to cos pomoze.
Tworcy Elvenstats nie maja ZADNEJ technicznej mozliwosci zapisywania wynikow poszczegolnych graczy z Iglicy, poniewaz... w przeciwienstwie do danych z turniejow nie maja ich jak wyczytac z gry :) Nie chce sie tu zaglebiac w techniczne szczegoly i wyjasnienia jak dzialaja roboty Elvenstats, wiec uwierz prosze na slowo :) Na obecna chwile to calkowicie niewykonalne, bo gra nie oferuje zadnej mozliwosci wyczytania tych danych komus (lub czemus - w sensie narzedzia), kto nie jest czlonkiem danego bractwa. Z danymi turniejowymi jest inaczej, te moze widziec kazdy..
 
Do góry