• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Statystyki graczy po zakończonej iglicy

Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

  • Tak

    Głosy: 66 93,0%
  • Nie

    Głosy: 4 5,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 1,4%

  • W sumie głosujących
    71

Deleted User - 198835

Guest
Myślę , że temat z iglicą jest jak najbardziej otwarty - wtedy nie głosowałem , bo nie miałem wyrobionego zdania , ale teraz mam więc , jak już temat jest pociągnięty , to głosuję na tak - i dobrze było to opisywane , że iglicę tak , jak turniej można pozostawić do wglądu po zakończeniu
Przydatne narzędzie dla każdego bractwa , a nie tylko dla iglicowego , tak samo ze statystykami mogłoby być
 

Klops

Rozbójnik
czy w końcu IG coś postanowi....???? skoro turniej można ogarnąć ze statystykami to jaki problem jest z iglicą ????
Nie całkiem bo ten odrzucony pomysł dotyczył trwającej Iglicy i postępu w niej a ten co dostał zielone światło mówi o zakończonej iglicy.
No tu może coś się ruszy, ale na razie robią inne rzeczy.

No niestety, musimy sobie poczekać (pomysł został zgłoszony), ale jak wspomniał @jarq, są inne priorytety. Biorąc pod uwagę nadchodzące rozszerzenia w postaci kociołków i sezonów, to poczekamy "dłuższą chwilę" :cool: . Pamiętajmy, że jest cała lista zmian i rozszerzeń, które są już przyklepane, a ich wdrażanie, zajmuje dłużej niż "chwilę". Jestem jednak pozytywnie nastawiony - bo ten pomysł jest naprawdę dobry i użyteczny, więc za jakiś czas pewnie uraczą nas takimi statystykami.
 
Do góry