• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Statystyki graczy po zakończonej iglicy

Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

  • Tak

    Głosy: 66 93,0%
  • Nie

    Głosy: 4 5,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 1,4%

  • W sumie głosujących
    71

Poziomek

Rycerz
no to oddalem glos, uzasadnilem czemu - dalsza dyskusje uwazam za zbedna i probe przekonania mnie do waszych racji, ale to sie nie uda:) bo jak wspomnialem mi to jest zbedne.,
 

skrybik

Rozbójnik
Myślę, że może to być przydatne, zawsze jakiś podgląd, zobaczymy wtedy czy ktoś rzeczywiście zrobił, a nie powiedzial że zalogował się 5 minut przed końcem i jednak zrobil.
 

Zarie

Zwiadowca
Poziomku ja szanuje twoje zdanie. Tylko sam napisałeś, że to rozwiązanie by Ci nie przeszkadzało...i nie podałeś też argumentu dlaczego miałoby zostać niewprowadzone (bo to ze zbędne to nie jest argument) dlaczego więc zagłosowałeś na NIE? :p Taki pomysł nie wpływa negatywnie na grę co dopiero wtedy możnaby się nie zgodzić z propozycją ;) pamiętaj.. zawsze masz szansę zmienić zdanie hehe ;) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
Daj trzecia opcje w glosowaniu, Nie mam zdania/jest mi to zbedne - i tam umieszcze swoj glos. Narazie jest na Nie, bo nie potrzebuje tego aby grac/sprawdzic czy i kto ile zrobil (korzystam z przegladarki).Jakby bylo - to by bylo, ale czy bym korzystal - tak/nie bo mam mozliwosc to sprawdzic inaczej, hehe
 

Zarie

Zwiadowca
Daj trzecia opcje w glosowaniu, Nie mam zdania/jest mi to zbedne - i tam umieszcze swoj glos. Narazie jest na Nie, bo nie potrzebuje tego aby grac/sprawdzic czy i kto ile zrobil (korzystam z przegladarki).Jakby bylo - to by bylo, ale czy bym korzystal - tak/nie bo mam mozliwosc to sprawdzic inaczej, hehe

Specjalnie dla Ciebie jest juz 3 opcja :))
 

Zarie

Zwiadowca
A można zrobić ankietę z jedną odpowiedzią? :p wtedy widać ilu graczy to popiera bez zbędnych złośliwości lub obojętności. I tak z forum korzysta mało osób w stosunku do faktycznej liczby graczy.
 

Tajniakos

Paladyn
zasadniczo zbedne. bo wiesz ile pktow potrzeba na zloto, wiesz ile kazdy gracz na szczycie wnosi w pule. - jesli wiesz ze stanal na 1 bosie- a widzisz to przeciez , wiesz ile zrobil na 2 bosie itd. i Iglice nie robi sie na punkty a bardziej na bosy/pietra:) Ustalacie ze minimum 1 pietro czy 2.
Zasadniczo to gadasz bzdury. Wystarczy, że jedna lub dwie osoby nie wezmą udziału w iiglicy to się trzeba ostro napocić, żeby takowe znaleźć. Ustalenia przed iglicowe to jedno a egzekwowanie udziału po iglicy to drugie.
no to oddalem glos, uzasadnilem czemu - dalsza dyskusje uwazam za zbedna i probe przekonania mnie do waszych racji, ale to sie nie uda:) bo jak wspomnialem mi to jest zbedne.,
Twoje uzasadnienie jest lekko mówiąc śmieszne. Ja nie potrzebuje inni też nie muszą... Czy Ty czytasz czasem te bzdury, które wypisujesz? Jeżeli Ci ta opcja nie przeszkadza to może warto się wstrzymać od głosu żeby komuś nie mieszać? Nie dziw się naszym reakcjom bo robisz komuś krecią robotę. Sam pomysłów nie zgłaszasz ale do udzielania się u innych ze swoimi śmiesznymi uzasadnieniami to jesteś pierwszy.
Ja jestem za tym pomysłem po stokroć!
Pomysl dobry z punktu widzenia waszego - mi jest zbedny,
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Będziesz kiedyś Arcymagiem to szybko zmienisz zdanie. Bo faktycznie opcja dla Ciebie teraz zbędna...
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
Jesli sie jakiegos zaproponowanego rozwiazania nie potrzebuje, ale takie rozwiazanie rowzniez komus nie przeszkadza, to wystarczy po prostu nie brac udzialu w takiej ankiecie.
I co uwazasz ze to jest dobre? - np jak w ankiecie o odtajnieniu glosowan? zaglosuje 15 osob powiedzmy 14 bedzie na tak i to oznacza ze cala reszta korzystajacych z forum Musi z tego rozwizania korzystac bo ta garstka wyrazila swoja opinie i byla przewaga, co z tego ze tylko 14 glosow.
Ja wole oddac glos .
Zasadniczo to gadasz bzdury. Wystarczy, że jedna lub dwie osoby nie wezmą udziału w iiglicy to się trzeba ostro napocić, żeby takowe znaleźć. Ustalenia przed iglicowe to jedno a egzekwowanie udziału po iglicy to drugie.

Twoje uzasadnienie jest lekko mówiąc śmieszne. Ja nie potrzebuje inni też nie muszą... Czy Ty czytasz czasem te bzdury, które wypisujesz? Jeżeli Ci ta opcja nie przeszkadza to może warto się wstrzymać od głosu żeby komuś nie mieszać? Nie dziw się naszym reakcjom bo robisz komuś krecią robotę. Sam pomysłów nie zgłaszasz ale do udzielania się u innych ze swoimi śmiesznymi uzasadnieniami to jesteś pierwszy.
Ja jestem za tym pomysłem po stokroć!

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Będziesz kiedyś Arcymagiem to szybko zmienisz zdanie. Bo faktycznie opcja dla Ciebie teraz zbędna...
Po 1. Moglem wogole nie uzasadniac dlaczego zaglosowalem na Nie, i cala ta dyskusja bylaby zbedna, dlatego odtajnieniu glosowania mowie NIE, aby taki ktos jak ty nie wyjezdzal mi pozniej ze swoimi zlotymi przemysleniami, (Tajniakos)
Jak musisz sie ostro napocic aby sprawdzic lacznie 25 osob w bractwie - to polecam pic szałwie, ona powstrzymuje potliwosc, a tak powaznie to chyba zartujesz, gdyby bractwa mialy 50 osob i iglica bylaby co 2-3 dni to moze i tak. To jest wydarzenie raz w tygodniu, - Kolejny przyklad ze szukasz jakiegokolwiek powodu aby sie doczepic.

Moje uzasadnienie bylo jakie bylo , moglo go nie byc wcale. Rozwiazanie jest mi po prostu zbedne.
 

Poziomek

Rycerz
cale szczescie ze nie Ty i nie Wy decydujecie o tym czy i kto moze oddac glos w ankiecie i jak ma glosowac . Niech zyje demokracja
Ale Ty więcej o grze nie wiesz niż wiesz, więc tym poniekąd można usprawiedliwić Twoje wypowiedzi
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Będziesz kiedyś Arcymagiem to szybko zmienisz zdanie.

Oj ja nie madry bylo wstawic opcje ze Glosowac moga tylko Arcymagowie
Glosowac moga tylko ci co wiedza o tej grze wystarczajaco duzo. I byloby jasne ze to glosowanie jest nie dla mnie, i nie byloby problemu:)
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Jakie złoto tu znalazłem :) @Poziomek kiedys ci zacytuje twoje argumenty z tego wątku bo na necie nic nie ginie :)

a teraz do meritum, pomysł bardzo zacny bo:
- mamy mnostwo rankingów, ale iglica doczekała się bardzo ubogiego
- termin zakończenia iglicy to 20:00? w piątek, dokładna godzina nie jest aż tak istotna. Ważne jest to ze często to akurat moment kiedy pracujący ludzie opuszczają swoje miejsca zamieszkania na weekend ;) - tak są takie terminy, gdzie nikt w bractwie nie ma kompa pod ręka i tu idziemy do kolejnego punktu
- informacje z apki to porażka, gdyby nie to ze raczej mi się awatary w bractwie nie duplikuja to nic bym nie wiedział... czyli co mam wprowadzić regule zakaz posiadania tych samych awatarow?
- liczba graczy apkowych mocno wzrosła, ot efekt covida i dzieci w domu (współdzielenie sprzętu) sam tak mam. Elvenar już nie jest powodem do kupienia nowego kompa :)
- i na koniec czy każde bractwo musi mieć pomagierów, bo tak ma jeden gracz w swoim bractwie? Akurat mam, ale jeden jest urlopowany a drugi korzysta tylko z apki (uroki pracy mobilnej)
- ta propozycja utworzy możliwość generowania statystyk dla elvenstatsow

Osobiscie to jestem fanem unifikacji platform dostepowych, tak by właśnie nie było kategoryzowania graczy na pełnych i ułomnych, co tak pieknie wychodzi iG ;)
 

Poziomek

Rycerz
Nie moglem sie doczekac kiedy odpowiesz i sie doczekalem wiec
https://pl.forum.elvenar.com/index....nie-zalogowanie-do-gry.5306/page-2#post-67094
A druga część, weź mnie nie rozśmieszaj czyli co arcy nie bierze udziału w iglicy/turnieju/przygodzie? Co tam jest takiego do roboty poza kilkoma zdaniami (więcej czasu zajmuje siedzenie na forach by z wyprzedzeniem zebrać informacje, ale po odrobinie wprawy to czuje się w kościach co kiedy ma być ;) )
To samo z naborem, sprawdzić profil kandydata na statsach to kilka chwil
To twoj komentarz na to gdy ja stwierdzilem ze Arcy nie moze zajmowac sie wszystkim min z powodu braku czasu
 

BlossomValvi

Łucznik
Nie moglem sie doczekac kiedy odpowiesz i sie doczekalem wiec
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/status-aktywności-ostatnie-zalogowanie-do-gry.5306/page-2#post-67094

To twoj komentarz na to gdy ja stwierdzilem ze Arcy nie moze zajmowac sie wszystkim min z powodu braku czasu
I co to ma do rzeczy z platforma dostępowa? Zwlaszcza ze pisze mając nawet pomagierów to tak jak bym ich nie miał ;) bo używają apki

Tak bardziej dosadnie - mam czas, nie mam możliwości technicznej i liczba ludzi tu nie pomoże jeśli maja te same możliwości techniczne co ja

ps dla twojej informacji w tamtym temacie po prostu nie zagłosowałem, choć zawsze mogę dopakowac nie ;)

edit
I pisze to jako arcy topowego (poza rankingiem punktowym bo jest śmieszny) bractwa z s2, obecny wynik
- turniej 5 pozycja
- iglica 9 pozycja, zloto
- ostatnie PB 3 pozycja
I to są regularne wyniki, mam świetna ekipę ludzi aha i na wszelkie zgłoszenia staram się osobiscie odpisać (zazwyczaj to nic trudnego, bo to jakies 5 wiadomości na tydzień jak mam wolne miejsca)
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
Ale w tym temacie byly podnosze rozne kwestie nie tylko o samym wygladzie i dzialaniu aplikacji. Poczytaj odpowiedzi autorki badz Nusion lub inne .
Rowniez pod tym linkiem w innych wypowiedziach uzytkownicy podnosili kwestie ze nie chca niektorych zmian bo ich telefony moga miec problemy z obsluga, bo boja sie ze beda dzialac jeszcze wolniej etc etc- A wy chcecie aby dolozyc Jeszcze wiecej dodatkow ktore obciaza "wam i tak wolno dzialajace telefony' - . Czyli zdecudujcie sie co chcecie i gdzie chcecie widziec te rozwiazanie
Rozwiazanie aby dokladnie pokazywlao statystyki jak w turniejowe na PRZEGLADARCE czy na przegladarce i APCE. Z jakiegos powodu apka ma ograniczenia

dobra szkoda ze sie wdalem w dyskusje, powinienem napisac swoje zdanie i nie odpowiadac albo zaglosowac nie podajac uzasadnienia, bo mamy juz 2 strony o niczym.:)
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Ale w tym temacie byly podnosze rozne kwestie nie tylko o samym wygladzie i dzialaniu aplikacji. Poczytaj odpowiedzi autorki badz Nusion lub inne .
Rowniez pod tym linkiem w innych wypowiedziach uzytkownicy podnosili kwestie ze nie chca niektorych zmian bo ich telefony moga miec problemy z obsluga, bo boja sie ze beda dzialac jeszcze wolniej etc etc- A wy chcecie aby dolozyc Jeszcze wiecej dodatkow ktore obciaza "wam i tak wolno dzialajace telefony' - . Czyli zdecudujcie sie co chcecie i gdzie chcecie widziec te rozwiazanie
Rozwiazanie aby dokladnie pokazywlao statystyki jak w turniejowe na PRZEGLADARCE czy na przegladarce i APCE. Z jakiegos powodu apka ma ograniczenia

dobra szkoda ze sie wdalem w dyskusje, powinienem napisac swoje zdanie i nie odpowiadac albo zaglosowac nie podajac uzasadnienia, bo mamy juz 2 strony o niczym.:)
Zaraz zaraz jakie my? Wyraziłem swoje zdanie, odpisałeś to odpowiedziałem

ponownie twoja wypowiedz:
Masz jakieś pojęcie z branży IT? Widziałeś co tam pisze i dlaczego to było nierozsądne?

jesli masz pojęcie to powiedz mi jakie to obciążenie będzie w tym wątku, bo widzę ze masz ta wiedzę jeśli od razu to zakładasz

z mojego doświadczenia zawodowego:
- jeden kontent takie ewentu majowego to
dołoży znacznie większe obciążenie niż te statystyki
- przy czym należy rozróżnić obciążenie procesora i grafiki, w przypadku procesora dużo zależy od kodu gry (jego optymalizacji), bo statystyki powinny głównie obciążać serwery gryi
EOT
 

Lanariko

Szef kuchni
zagłosowałam na tak.
Kiedyś zgłaszałam ten pomysł na Q&A, dostałam wtedy odpowiedź ze mamy podgląd w trakcie iglicy i nic innego nie planują wprowadzić :(
Ale jeśli będziemy częściej na ciskać być może twórcy gry zrozumieją ze jest to narzędzie, które jest graczom potrzebne :)
bractwa z limitem iglicowym na pewno się ucieszą - w tej chwili po zakończeniu iglicy nie mamy żadnej możliwości sprawdzenia historii iglicowej gracza, A zgłaszając się ludzie mówią różne rzeczy.
Kiedyś mi się zgłosił gracz który twierdził ze w każdej iglicy robi drugiego bosa a często wyżej. w turniejach miał wyniki ok, wiec przyjęłam. Potem okazało się ze dla niego boss to druga bramka.... strata czasu i frustracja zarówno moja jak i jego.
Trzymanie rekordów iglicowych w bractwie też jest w tej chwili problematyczne, zapisywanie, robienie screenów, a potem i tak ktoś mi powie ze zrobił w ostatniej chwili i nie widziałam :p
 
Do góry