• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone statystyki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2213
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2213

Guest
Przeszukałem tematy i tego nigdzie nie ma.
Żeby przyjąć nowego gracza do Bractwa potrzebne mi są jego statystyki;
-od kiedy gra,
-w jakich bractwach był,
-kiedy wstąpił i kiedy opuścił lub go usunięto,
-ile punktów zdobył będąc w Bractwie.
Mając te dane mogę wywnioskować czy jest aktywny, albo czy to skoczek po Bractwach czy tylko szuka aktywnych graczy.

Dla gracza ważne są też statystyki określonego Bractwa;
-kiedy założone i kiedy jakieś zmiany,
-ilu graczy w kolejnym czasie,
-osiągnięcia punktowe, eventowe czy w turniejach.
 

DeletedUser

Guest
łahahaha - przepraszam ale cuda to to tylko antyczne w tej grze

Nie zrozum mnie źle jestem za, ale są dużo pilniejsze pomysły (odwleczone na święte nigdy) a ponadto żądasz bardzo dużo danych "wrażliwych" do tego częściowo niepotrzebnych i/lub już dostępnych tylko nie tak bezpośrednio
 

DeletedUser626

Guest
-"od kiedy gra" - wątpliwe, ale możliwe do dodania
-"w jakich bractwach był," - nie ma szans na przejście
-"kiedy wstąpił i kiedy opuścił lub go usunięto," - nie ma szans na przejście
-"ile punktów zdobył będąc w Bractwie."- bardzo wątpliwe, ale nie niemożliwe

-"kiedy [Bractwo] założone i kiedy jakieś zmiany," - Data powstania jest do przedyskutowania, "jakieś zmiany" natomiast są zbyt szerokim określeniem, pełna historia zmian w Bractwie na pewno nie będzie udostępniana.
-"ilu graczy w kolejnym czasie," - nie ma szans na przejście
-"osiągnięcia punktowe, eventowe czy w turniejach." - tylko, jeśli zostaną wprowadzone ogólne osiągnięcia, typu odznaki do zdobycia, odnotowane rekordy itp, a nie pełna historia


Podsumowując, większość danych, do których chciałbyś mieć dostęp udostępniona nie będzie. Elvenar jest grą pokojową, nastawioną na Graczy, którzy przychodzą poklikać dla relaksu, a nie przejmować się tym czy dołączenie/opuszczenie Bractwa wpłynie na jego "CV" w grze. Każdy chętnie by przejrzał takie dane u innych, ale niekoniecznie będzie zadowolony jeśli sam będzie śledzony w ten sposób i oceniany przez innych Graczy.
Zalecanym rozwiązaniem byłaby po prostu rozmowa z Graczem i obserwacja jego postępu w grze, jeśli zależy Ci na konkretnym sojuszniku to nie powinien być to problem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry