• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

STOP Runom w z zakończonych cudach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Proponuję wprowadzenie blokady na otrzymywanie w turniejach / eventach - run do Cudów, które zostały ukończone przez graczy (osiągnięty 30lvl). Run tych nie ma możliwości ani wykorzystania w żadem inny sposób ani też zamiany na fragmenty run co moim zdaniem jest całkowicie absurdalne.
 

Koval92

Kapłan
Tak, chyba, że niedługo ogłoszą powiększenie max poziomu cudów (o co prosi wielu graczy) ale to wątpliwe ;) Więc tak ;)
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Głosowałem na nie... istnieje możliwość że znajdą one nowe przeznaczenie tak jak budynki ze schowka... kiedyś były do wyrzucenia - dziś są do wymiany za fragmenty zaklęć. Istnieje także możliwość że cuda skoczą do 35 lvl... jak kiedyś do 30 lvl i będą potrzebne... Nadwyżki run z niewybudowanych cudów można również wykorzystać do tworzenia odłamków run, potrzebnych do cudów gdzie runek brakuje...
 

DeletedUser2262

Guest
Głosowałem na nie... istnieje możliwość że znajdą one nowe przeznaczenie tak jak budynki ze schowka... kiedyś były do wyrzucenia - dziś są do wymiany za fragmenty zaklęć. Istnieje także możliwość że cuda skoczą do 35 lvl... jak kiedyś do 30 lvl i będą potrzebne... Nadwyżki run z niewybudowanych cudów można również wykorzystać do tworzenia odłamków run, potrzebnych do cudów gdzie runek brakuje...
Istnieje wiele możliwości (możemy gdybać i wróżyć z fusów), ale na chwilę obecną nie ma żadnego rozwiązania (ani propozycji) i nic w tym temacie się nie dzieje. Ponadto @Miroslaw78 ankieta dotyczy cudów które już osiągnęły 30lvl i gracz z tymi runami nic już nie może zrobić.
 

DeletedUser3975

Guest
Również jestem tego zdania co kolega Mighty, w zapasie mam kilkadziesiąt,
żeby przynajmniej były jakieś ich zamienniki ew. zutylizować = w formie wymiany na inne potrzeby/surowce (?)
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Istnieje wiele możliwości (możemy gdybać i wróżyć z fusów), ale na chwilę obecną nie ma żadnego rozwiązania (ani propozycji) i nic w tym temacie się nie dzieje. Ponadto @Miroslaw78 ankieta dotyczy cudów które już osiągnęły 30lvl i gracz z tymi runami nic już nie może zrobić.
Trzeba spojrzeć na to w sposób praktyczny... pożytku z tych runek nie ma... fakt... ale na plecach też ich nie nosimy... czy tam sobie pisze cyferka 10 , 50 czy 200... w niczym to nie przeszkadza... ;)
 

DeletedUser2262

Guest
Trzeba spojrzeć na to w sposób praktyczny... pożytku z tych runek nie ma... fakt... ale na plecach też ich nie nosimy... czy tam sobie pisze cyferka 10 , 50 czy 200... w niczym to nie przeszkadza... ;)
Bardzo przeszkadza, w taki sposób że nie dostajemy w takiej sytuacji Run do pozostałych cudów, które możemy rozbudować lub przekuć na fragmenty.
 
Do podanych tutaj argumentow dodam jeszcze jeden. Skoro nie dostajemy w turniejach run do cudow, ktorych jeszcze nie odblokowalismy (w domysle - jeszcze tych run nie potrzebujemy), to logiczna tego konsekwencja powinno byc, ze nie otrzymujemy tez run, ktorych juz nie potrzebujemy.
Glosuje na "tak".
 

Lanariko

Szef kuchni
Niestety na nie.
O ile 76 run w otchłani, którą mam już skończoną denerwuje mnie niemiłosiernie, to niestety niewiele można w tej chwili z tym zrobić. Przynajmniej jeśli chodzi o nagrody turniejowe. Runy, jakie dostajemy w skrzyniach turnieju, są takie same dla całego bractwa, tak wiec gdybym ich nie mogła dostawać, to zablokowałabym resztę ludzi, którym mogą się przydać... chyba ze każdy w bractwie losowo inne, ale do losowości mam od jakiegoś czasu lekką awersję.
A poza tym to trochę bez sensu, bo już na poziomie 20 miałam tyle runek, że starczyłoby mi ich na jeszcze jedna otchłań, a w dalszym ciągu dostawałam, na 29 tez już mi były niepotrzebne i dostawałam. Uważam, ze takie działanie tylko zablokuje na zawsze pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych runek - co jest o niebo lepszym rozwiązaniem (w jakikolwiek sposób by się nie odbywało mamy mowa funkcje w grze i możliwość zdobycia czegoś)
Na wprowadzenie produkcji w akademii tez czekaliśmy długo, ale się doczekaliśmy wole poczekać jeszcze trochę na cos porządnego niż wprowadzać byle jakie rozwiązanie na szybko. :)
 

DeletedUser2262

Guest
Niestety na nie.
[...] Runy, jakie dostajemy w skrzyniach turnieju, są takie same dla całego bractwa, tak wiec gdybym ich nie mogła dostawać, to zablokowałabym resztę ludzi, którym mogą się przydać... chyba ze każdy w bractwie losowo inne, ale do losowości mam od jakiegoś czasu lekką awersję. [...]
To jest pewien argument, przy czym właśnie w takiej sytuacji, osoby które nie mają zakończonego Cuda, mogły by dostawać przyporządkowane "z góry" Runy, natomiast osoby które dany Cud mają już na 30 poziomie, mogłyby dostawać LOSOWE Runy z pozostałych niezakończonych Cudów. Przecież IG tak bardzo lubi losowość ;)
 

KociMord

Zwiadowca
zdecydowanie NIE
wolałbym możliwość przekuwania tych run na odłamki run - może być to "specjalna moc" cudaka na 16 rozdziale, albo jakiegoś budynku ewolucyjnego z okazji dnia przekuwacza run
a co do nieotrzymywania - załóżmy prostą rzecz - nie dostajemy run - a przez przypadek, po pijaku, ktoś nam sprzedał naszą ukochaną otchłań - albo zawistny partner / partnerka którzy uważają że nie poświęcamy im wystarczająco czasu
wszystko się może zdarzyć
a gdy dostajemy - to tracimy PW - ale da się to odrobić, łatwiej niż runy
 
wolałbym możliwość przekuwania tych run na odłamki run - może być to "specjalna moc" cudaka na 16 rozdziale, albo jakiegoś budynku ewolucyjnego z okazji dnia przekuwacza run
To tez by bylo jakies rozwiazanie, w kazdym razie problem nadmiaru run do cudakow na maksymalnych poziomach przydaloby sie jakos rozwiazac. Czy to przez brak ich pojawiania sie i zwiekszenie szansy na otrzmanie innych run, czy tez przez mozliwosc ich przekuwania.
a co do nieotrzymywania - załóżmy prostą rzecz - nie dostajemy run - a przez przypadek, po pijaku, ktoś nam sprzedał naszą ukochaną otchłań - albo zawistny partner / partnerka którzy uważają że nie poświęcamy im wystarczająco czasu
Rozwiazanie jest banalnie proste: wystarczy wtedy napisac wiadomosc do supportu i grzecznie poprosic o przywrocenie przypadkiem zburzonego budynku. Nie maja wprawdzie obowiazku pomoc w tej sytuacji, ale nie znam ani jednego przypadku odmowy :)
 

visit0r

Paladyn
tak szczerze to w tak postawionych konkretnie pytaniach raczej opcja nie, zdecydowanie lepszym się wydaje pomysł możliwości przekucia tych których już nie potrzebujemy na przynajmniej okruszki, przedmówcy opisali już wpływ blokowania run danej osoby na nagrody reszty bractwa za turniej, będzie to o wiele trudniejsze do realizacji niż prosta zakładka kruszarki, i tutaj też każdy niezależnie bedzie podejmował decyzje czy kruszyć aby pos tawic cudaka z elvenarów do którego nie ma ani jednej runy czy trzymać 50 ze otchłani z nadzieją na zwiększenie jej poziomu do 35
 

Lanariko

Szef kuchni
W kwestii przekuwania niewykorzystanych run na odłamki, zgłoszona już była propozycja https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/niewykorzystane-odłamki-run.4275/ - dlatego dopiero teraz w drugiej kolejności dyskutujemy nad tą opcją rozwiązania problemu.
A czy Ino wypowiedziało się już w tej kwestii?
Bo jeśli nie to może lepiej domagać się wprowadzenia przekuwania i cisnąć ten temat, a nie podsuwać łatwiejsze rozwiązanie, które i tak w końcu przestanie być satysfakcjonujące. Mam cudaki na 10 poziomie, które mają tyle runek ze starczy do 60. ... tam też mi nie są potrzebne a dostaje.
 

visit0r

Paladyn
A czy Ino wypowiedziało się już w tej kwestii?
Bo jeśli nie to może lepiej domagać się wprowadzenia przekuwania i cisnąć ten temat, a nie podsuwać łatwiejsze rozwiązanie, które i tak w końcu przestanie być satysfakcjonujące. Mam cudaki na 10 poziomie, które mają tyle runek ze starczy do 60. ... tam też mi nie są potrzebne a dostaje.
wbrew pozorom blokowanie wybranej runy u kazdego gracza indywidualnie jest znacznie trudniejsze niz danie kruszarki dal wszystkich
 

DeletedUser2262

Guest
wbrew pozorom blokowanie wybranej runy u kazdego gracza indywidualnie jest znacznie trudniejsze niz danie kruszarki dal wszystkich
Może i masz rację (nie jestem programistą), jest jedno ale - dało by to zbyt dużą "przewagę" graczom highend'owym, którzy mają od groma i ciut ciut run to przerobienia na fragmenty - dlatego pewnie też IG nie skłoni się ku temu, żeby przerabiać niewykorzystane runy na fragmenty.
 

visit0r

Paladyn
Może i masz rację (nie jestem programistą), jest jedno ale - dało by to zbyt dużą "przewagę" graczom highend'owym, którzy mają od groma i ciut ciut run to przerobienia na fragmenty - dlatego pewnie też IG nie skłoni się ku temu, żeby przerabiać niewykorzystane runy na fragmenty.
też nie jestem programistą ale mam przeczucie że algorytm skanujący danego gracza w momencie przydzielania run będzie kolidował z nagrodami przydzielanymi odgórnie całemu bractwu na zakończenie turnieju, oczywiste że takie rozwiązanie jest dobre w momencie gdy mowa o pojedynczej runie w prowincji, tylko inna kwestia głosu z tego wątku ze jest nadzieja na zwiększenie poziomu cudów więc jakikolwiek algorytm narzucony odgórnie spowoduje poszkodowanych graczy, kruszarke uruchamiamy sami ;)
 
Do góry