• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Strona forum zamula:)?

Poziomek

Rycerz
Otoz idac wczoraj spac wszystko dzialalo , smigalo . Dzis od rana mam problemy z forum. Nie wazne jaka przegladarka (testowalem Opere, FF, chrome, nawet IE). Bedac zalogowanym wszystko strasznie wolno wczytuje, czasem laduja sie biale strony, wczytanie wiadomosci to meczarnia.przeskaiwanie miedzy tematami takze. Natomiast bedac niezalogowanym ten problem nie wystepuje- dziwne ale tak jest. ale bedac niezalogowanym nie mozna odpisywac:)

Inne strony dziala, inne gry dziala- sama gra elvenar dziala na kazdej przegladarce- problem jest z dzialaniem forum
Zglaszalem do Jarq ale on dosc rzadko wpada i sam do konca nie wie :)
Zatem mozecie przetestowac czyli wylogowac sie zalogowac i napisac czy z forum wszystko ok?

Bo nie wiem czy jest sens pisac do supportu jesli to cos u mnie, tylko, ale ..na wszystkich przegladarkach i tylko dotyczace tego forum? dziwne

sprawdzilem ze smartfona, tez ten problem wystepuje, wiec to wyklucza problem mojego isp.

hm nie dzialalo 1 dzien samo sie naprawilo dzis rano:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry