• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Studnia życzeń i brak diamentów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4129
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4129

Guest
Diamenty ze studni życzeń nie są dodawane do po losowaniu. Od wielu dni nie wpadł mi choć 1 diament ze studni. Dzisiaj, może w ramach rekompensaty za stracony czas studnia stanęła na wysokości zadania i diamenty pojawiły się i to w ilości 150 szt. Niestety nie zostały dodane, nawet ich minimalny poziom jaki wychodzi po losowaniu studni.
 
Dzisiaj, może w ramach rekompensaty za stracony czas studnia stanęła na wysokości zadania i diamenty pojawiły się i to w ilości 150 szt. Niestety nie zostały dodane
@kottakowska, jestes pewna, ze na pewno chodzilo o diamenty ? Mam pewna teorie ;)
W III czy w IV epoce ze studni wypada czasem 150 krysztalow. To rzeczywiscie
moze byc mylace, bo niebieski symbol krysztalow latwo pomylic z symbolem diamentow.
Jesli masz tylko jedna studnie, moje przypuszczenie wydaje mi sie dosc prawdopodobne,
bo 150 diamentow z jednej studni po prostu nie moze wypasc, maksymalna (i jedyna mozliwa)
ilosc diamentow z jednej studni z jednego zbioru to 25.
 

DeletedUser4129

Guest
chris, tu mnie zaskoczyłeś.....jedno i drugie niebieski...mogły to być w takim razie kryształy
 
Do góry