• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Studnia Życzeń - co wypadło?

  • Rozpoczynający wątek Usunięty użytkownik 2143
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Otwieram temat związany z nowym budynkiem - proszę potraktować go z przymróżeniem oka. Nagrody nie powalają wysokością itd ale uważam, że jest to jakiś krok w dobrą stronę aczkolwiek to nadal za mało w stosunku do konkurencji

To startujemy:
- postawiłem sobie 6 sztuk tego przybytku za mną pierwsze losowanie, nie powala :) ale takie mam szczęście oto wyniki

2x złoto, 2x młotki, 2x surowce

Miłego wieczoru i owocnych losowań

EDIT:
Przestaję nabijać posty suma losowań będzie teraz tutaj
  1. 2x złoto, 2x młotki, 2x surowce
  2. 2x złoto, 2x młotki, 3x surowce
  3. 1x złoto, 3x młotki, 2x surowce
  4. 2x złoto, 1x młotki, 1x surowce, 1x PW, 1x diax
  5. 3x złoto, 2x młotki, 1x surowce
  6. 2x złoto, 2x młotki, 1x surowce, 1x PW
  7. 2x złoto, 1x młotki, 2x surowce, 1x PW
  8. 3x złoto, 2x młotki, 1x surowce
  9. 2x złoto, 1x młotki, 2x surowce, 1x PW
  10. 3x złoto, 2x młotki, 1x diax
  11. 2x złoto, 3x surowce, 1x diax -------> podsumowanie 66 losowań (złoto 35%, młotki 27%, surowce 27%, PW 6%, Diaxy 4%) tutaj uwaga dopiero dziś mi wpadły diaxy rano i popołudniu więc podbiły stawkę tak to by było słabo - takie szczęście :) ale i tak 30 diaxów do przodu i kilka pw - zostało 93 dni
  12. 2x złoto, 2x młotki, 1x surowce, 1x diax
  13. 3x złoto, 1x surowce, 2x diaxy!!!
  14. 2x złoto, 2x młotki, 1x surowce, 1x diax ---- 7 raz to żywy dowód na to że wpadają więcej niż raz ze studni
  15. 3x złoto, 1x surowce, 1x PW, 1x diax
  16. 1x złoto, 4x młotki, 1x surowce
  17. 3x młotki, 3x surowce --------> podsumowanie 102 losowań (złoto 33%, młotki 28%, surowce 25%, PW 5%, Diaxy 8%) 80 diaxów do przodu :) oby tak dalej - zostało 89 dni. Od teraz wrzucam podsumowania procentowe mniej więcej co sto losowań, ambitny plan to sięgnąć 1000 losowań w 100 dni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
Ja postawiłem jedną rano. Druga kisi się w worku i czeka na wdrożenie tego pomysłu.
Pierwsze losowanie za mną. Kasa. Chyba coś około 50k może mniej, nieważne. Oczywiście wszystko, co nie jest diaksami to losowanie nieudane, nie oszukujmy się.
 

DeletedUser

Guest
ja tam pw nie pogardzę, ale reszta fakt przy czym z przyjemnością stwierdziłem że ilość surowców sięga 2/3 tych z latarni (poziom podstawowy)
 

DeletedUser110

Guest
aaaa o PW to w ogóle zapomniałem, fakt - to byłoby też w miarę udane losowanie.
 

Nusion

Kapłan
Z bety z 5 studni z dwóch różnych miast zliczone mam takie info po tygodniu
diamenty 4,8%
PW 7,1%
młotki 28,6%
kasa 21,4%
Surka1 28,5% (dostało tylko małe miasteczko)
Surka3 9,5% (dostało tylko duże)
 

DeletedUser

Guest
pomyśl o tym że ludki się biją ten łączony budynek który kosztuje krocie i daje też 1 pw na dobę :), tu retoryczne pytanie czy ktoś potrzebuje te fragmenty runów? To jest tak potrzebne jak obecnie schematy :)

Edit:
@Nusion dzięki! Ja sobie też zacząłem spisywać dropy, wyniku tutaj wrzucę (tak jak to zrobiłem dla ewentu zimowego) Szacuję że każdą studnię obrobię przynajmniej 100 razy (no cóż mam normalne życie)
 

DeletedUser2553

Guest
Koleżanka z bractwa dzisiaj 16x losowała i nie ma ani jednej studni :D Ale przyjęła to dość spokojnie :)
 

DeletedUser

Guest
o to kondolencje, ja zrobiłem w sumie 21 losowań (dwa ostanie przez pomyłkę średnie jajo, reszta duże) 6x studnia, 5x 25pw (miodzio) i reszta to doładowania
esencji mam na kolejne 10 ale za tydzień znowu studnia i wtedy będzie wiadomo co jest do końca ewentu
 

Tajniakos

Paladyn
Udało mi się ustrzelić 3 studnie. Po pierwszym losowaniu w południe wpadlo 1PW, 1800 pyłu i 1800 klejnotów :) drugie losowanie przed chwilką i wypadło z 1 studni 10 diamentów a z dwóch pozostałych po 1956 młotków :) ilości nie powalają ale zliczajac surowce czy też PW z 3 studni przez miesiąc coś tam się jednak uzbiera :) Wiem ze w bractwie z 3 studni 2 razy wypadły Diaxy wiec teoria o 10% skuteczności w losowaniu diamentow może okazać się trafna. Jakby udało sie uzbierać na ekspansję to stwierdzę, że to chyba jedna z lepszych nagród w tym ivencie. Czas pokaże jak będzie :)
 
Ostatnia edycja:

misia111

Wędrowiec
Posiadam 3 studnie po pierwszym losowaniu wypadło mi 2 razy po 10 diamentów a z trzeciej wypadło mi 1pw. Może nie bd tak zle z tymi diamentami :) drugie dzisiejsze losowanie to 1 studnia 135 eliksyrow 2 studnia 22.9k monet 3 studnia 1611 młotków.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Koleżanka z bractwa dzisiaj 16x losowała i nie ma ani jednej studni :D Ale przyjęła to dość spokojnie :)
Oj to musiało zaboleć ;) mi na testowym tez się nie udało i jakoś to musiałem przeżyć. Dobrze ze tutaj się udało 3 strzały w średnie jajka i 3 studnie a później juz 75 PW i przyspieszacze 8 godzinne. studnia jeszcze będzie to może uda się koleżance ja ustrzelić życzę powodzenia:)
 

DeletedUser1254

Guest
Wczoraj pierwsze losowanie w jednej studni - eliksiry. Dostawiłam drugą studnię i dzisiaj rano młotki i 1PW
 

DeletedUser2823

Guest
Jedna studnia - wyniki losowań:
1 - młotki 2 - diaxy 3 - diaxy 4 - kasa 5 - młotki 6 - eliksiry 7 - przegapiłem chyba młotki
8 - młotki 9 - klejn. 10 -młotki 11 - chyba PW
diaxy są trzeci raz :p
diaxy są czwarty raz :p 08-04-2018
Zgłoszę się jeśli wyskoczą diaxy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Potwierdzam, z Studni całkiem całkiem diamenty wypadają.
Miałem w sumie 12 zbiorów (3 razy z 4 Studni) i diamenty wypadły 2x 10.
Oczywiście tych Studni nie mam w moim mieście głównym - po prostu ich nastawiałem na innych światach, na których nie gram, bo w końcu diamenty idą na konto wspólne wszystkich światów. Tylko logować mi się czasem na te światy nie chce (takiemu to nie dogodzisz).
 
Do góry