• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Studnia Życzeń - co wypadło?

  • Rozpoczynający wątek Usunięty użytkownik 2143
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2264

Guest
Na becie z dwóch studni oprócz młotków, surek i 2PW, wpadło mi do tej pory30 diaksów. Na naszym serwerze jakoś nie mam szczęścia :(
 

DeletedUser

Guest
3 seria i mam 3x młotki, 2 x surowce 1x złoto...

W sumie 18 losowań i ani razu pw czy diaxy także ten tego chyba mam szczęście w miłości ;)

4ta seria i cud świąteczny:
2x złoto, 1x młotki, 1x surowca , 1x pw i 1x diaxy :)

widzę światełko w tunelu może faktycznie dozbieram na ekspansje za diaxy w cenie promo ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
Na becie znowu 10 diaksów i młotki, szkoda, że tylko tam
 

DeletedUser1775

Guest
Jedna studnia postawiona (głównie dla kultury) z dwóch wylosowanych na różnych światach (na drugą na razie miejsca nie mam)... Po 4 losowaniach z tej jednej - monety, diamenty, towary, diamenty ;)
 

Wilczeq

Wędrowiec
ja już nie będę pisał co miałęm wcześniej wylosowałem 2 studnię przy pierwszych dwóch podejściach :)
dziś studnie wyrzuciły 10 diamentów i 1 pw :)
 

jakub357

Łucznik
Mam 4 Studnie, z których wypada i średnio raz na dobę 10 diamentów.
Czyli diamenty wypadają raz na 8 zbiorów. A i to nie zawsze. Ja bym strzelał, że szansa na diamenty to jakieś 10%.
 

DeletedUser

Guest
szczęściarze, ja na 60 strzałów dopiero drugi raz trafiłem diamenty (średnio daje mi 2% - 3%) - dziś uzupełnię pierwszy post ze wstępnymi %
 

DeletedUser2264

Guest
Dzisiaj po raz pierwszy wypadło mi 10 diaksów, chyba, że to się sumuje z betą, to w sumie 50 :D
 

DeletedUser3121

Guest
Witam
Moi drodzy mam 5 studni na Becie - 4 z pierwszego losowania i 5 z drugiego. Owszem prawie natychmiast wypadło mi z każdej po 10 diaksów, ale potem na grubo ponad 100 losowań - nigdy. Wniosek jest prosty, diaksy wypadają ze studni raz i na tym koniec. Być może nie jest aż tak źle i jest szansa, ze wpadną ponownie ale ta szansę oceniam tak na 1%...Smutne...
Pozdrawiam
tkcu
 

DeletedUser3121

Guest
Jak na razie żadna studnia nie wypluła diaksów dwa razy...
 

DeletedUser2264

Guest
Jak na razie żadna studnia nie wypluła diaksów dwa razy...

Na becie mam dwie, jeśli zgarnęłam 40 diaksów to któraś musiała :D

Ale na Aren i Win częstotliwość wypadania diaksów jest nieporównywalnie niższa niż na becie (przynajmniej u mnie), stąd myśl, że opóźnienie we wprowadzeniu studni u nas mogło być spowodowane jakąś dłubaniną nad algorytmem.. ale to tylko teoria spiskowa :D

ps. dodam, że zbieram 2 razy dziennie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@visit0r wychodzi jednak te 4% czyli 40-80 diaxów (licząc zbiory minimum raz dziennie) i tu pytanie lepiej mieć 40+ czy nie mieć :)

Zobaczymy w takim razie na razie mi 3 studnie wypluły 3 zostały do wysuszenia
hmm to w takim razie jutro mogę pozbierać nowe jak studnia wypluje diaxy - usunąć i następna? zobaczymy na razie przetestuję je przez 100 dni
 

Nusion

Kapłan
po 2 tygodniach
diamenty 9,8%
PW 7,4%
młotki 23,7%
kasa 24,6%
surka1 25,4%*
surka3 9,0%*

* surowce wpadają zależnie od rozdziału, tutaj tylko 1 i 3
 
Do góry