• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Studnia Życzeń - co wypadło?

  • Rozpoczynający wątek Usunięty użytkownik 2143
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
dziś mi wypadły znowu diaxy i jestem na 90% pewien że to była studnia która mi wczoraj też je wyrzuciła
 

DeletedUser110

Guest
Losowanie rano - bez diaksów. Już nie pamiętam co mi wpadło nawet.
 

DeletedUser

Guest
a teraz mi wpadły 2x czyli w sumie zebrałem ich 6x na 6 studni i jestem pewien że conajmniej raz wypadły 2x z jednej no ale poczekam zostało 90 dni

i teraz srogi dylemat kupić następne na "zapas" (bo może w letnim nie będzie studni) czy jednak budynki z kulturą


Edit
A jednak dokupiłem kilka na zapas :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odświeżam

dziś mi wpadły diaxy 7 raz na 6 studni, więc już na 100% wiadomo że wpadają częściej niż raz .... a ja szczęśliwy 70 diaxów do przodu :) teraz to mi co losowanie wpada 10
 

JakeStyles

Wędrowiec
U mnie po paru losowaniach z 8 studni ani razu póki co nie wyleciały diamenty :( jak tak dalej pójdzie to je usunę bo mi sporo miejsca zajmują, a jakieś ochłapy złota i młotków tylko lecą które i tak ostatnio oddaje hurtownikowi.
 

DeletedUser2264

Guest
Dzisiaj z jednego losowania na trzech skrzyniach wypadło 20 diaksów :)
 

DeletedUser3054

Guest
studnie mam od drugiej ”szansy” po jednej na dwoch swiatach. od tamtej pory na pierwszym tylko młotki, towary i kasa, na drugim 3xdiament, 2xpw i inne. No cóż.. pw to ja wole na pierwszy ale dobra
 

DeletedUser2264

Guest
Hej, już chyba nie chce mi się tego zliczać, ale lepiej mieć 50, 100 niż zero więc uważam studnie za pozytywną innowację :D
 

DeletedUser

Guest
to bez dwóch zdań :) ciekawe tylko czy w następnym ewencie też będą
 

jakub357

Łucznik
Mam 9 Studni i jak podczas jednego zbioru wypadną raz diamenty, to jest dobrze. Więc podczas dwóch zbiorów, co ponad 12h, z 9 studni (w sumie 18 losowań) wypadnie 10 diamentów, to jest to sytuacja typowa. Czasami nie wypada nic, a najwięcej z takich 2 zbiorów to miałem łącznie 30 diamentów
 

Deleted User - 172852

Guest
Posiadam 3 studnie i jak do tej pory zarobiłam 170 diamentów. Reszty nie zliczałam :) Jedno losowanie mi przepadło, bo najzwyczajniej w świecie zapomniałam, że mam studnie :)
 

Annja

Wędrowiec
Mam trzy miasta w trzech rożnych światach, w każdym studnia życzeń. W pierwszych dniach wygrane diaxy pojawiały się na koncie. W ciągu ostatnich trzech dni trzy razy wylosowałam diamenty - ani raz nie zostały dopisane do konta.
 

jakub357

Łucznik
Mam trzy miasta w trzech rożnych światach, w każdym studnia życzeń. W pierwszych dniach wygrane diaxy pojawiały się na koncie. W ciągu ostatnich trzech dni trzy razy wylosowałam diamenty - ani raz nie zostały dopisane do konta.

Błędy trzeba zgłaszać do supportu. Pomoże podanie kiedy to było, około której godziny; może też na jakim świecie.
Zgłaszaj, zgłaszaj - o diamenty trzeba walczyć
 

DeletedUser

Guest
Podsumowanie 204 losowania:
56x złoto, 48x młotki, 66 surowce, 13x PW, 21x diax
co daje: złoto 27%, młotki 24%, surowce 32%, PW 6%, Diaxy 10% - zostało 78 dni. Niestety raczej nie osiągnę 1000 losowań ale jest coraz fajniej bo im dłużej tym lepiej wychodzą procentowo i ilościowo diaxy i pw :D
 

DeletedUser2823

Guest
5 raz wyskoczyły diaxy.
27.04.2018 6-ty raz diaxy
01.05.2018 7-my raz diaxy
05.05.2018 8-me diaxy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry