• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Sugestie dla administracji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2826
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2826

Guest
Dziś stoimy przed dwoma problemami w grze brak czatu głównego dla graczy by mogli pisać na czacie głównym i brak wymieniarki monet na diamenty i brak rynku wymian między bractwami pomysły moje mają plusy przyciągną graczy do gry proszę by administracja przyjęła moje pomysł one są sprawdzone z innych gier przeglądarkowych
proszę by administracja dała czat główny dla graczy by mogli sobie pisać na czacie głównym i do czatu głównego przypisać jednego moderatora który by pilnował porządku na czacie głównym
 

visit0r

Paladyn
wg mnie marne szanse, na diamentach to oni chca zarabiac, nie pozwola robic sobie codziennie po kilka diamentow po rozdaniu motywek sasiadom, chociaz to bedzie ciekawy efekt na tych wszystkich placzacych ze przy odebraniu krysztalowej latarni jej glownego bonusu nie oplaca sie motywowac sasiadow ;)
 

DeletedUser2826

Guest
wg mnie marne szanse, na diamentach to oni chca zarabiac, nie pozwola robic sobie codziennie po kilka diamentów po rozdaniu motywek sąsiadom, chociaż to będzie ciekawy efekt na tych wszystkich płaczących ze przy odebraniu kryształowej latarni jej głównego bonusu nie opłaca się motywować sąsiadow ;)

"Drogi graczu opłaca się motywować robotników po drugie wszyscy by na moim pomyśle zyskali przyszli by nowi gracze do gry wreszcie gra by zyskała życia

czat główny też się przyda ożywi grę i więcej graczy będzie chciało grać w tą grę róbmy wszyscy tak by gra zyskała nowych graczy i w notowaniach gier internetowych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2826

Guest
Kolego :) sprawdź historię przedstawionych pomysłów przez graczy i odrzuconych przez twórców :)
wiesz czat to dobry pomysł i jak reszta moich pomysłów ale wy widzę widzicie wszystko zakazane do zniszczenia do rozwalenia a by przeszkodzić wszystkim nie dać nikomu szansy szybko cię z gry wywalą za taką postawę szkodzi tej grze
 

jakub357

Łucznik
Czat globalny powinien jak najbardziej wejść w życie. Umożliwiłby łatwiejsze poszukiwanie odpowiedniej gildii, wymiany PW, poznawania innych graczy, uzyskiwania potrzebnych informacji dla nowszych graczy, handlu i po prostu mile spędzanego czasu.
 

DeletedUser626

Guest
@SeekerSulejman - zapoznaj się proszę z zasadami forum, przejrzyj zgłoszone pomysły i nie powielaj istniejących tematów. Dziękuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry