• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Support który olał moje zgłoszenia graczy łamiących regulamin

Status
Zamknięty.

JakeStyles

Wędrowiec
Witam.Jakiś czas temu zgłosiłem dwójkę graczy do supportu którzy posiadają po 3 multikonta z których wrzucają sobie punkty wiedzy z nich na swoje główne konto. Wiem, że tak robi wiele ludzi, ale podobno kiedy się takich ludzi zgłosi do supportu,to on zweryfikuje zgłoszenie i jeśli doszło do złamania regulaminu gry, gracze zostaną odpowiednio ukarani. Niestety mimo zgłaszania przeze mnie pewną dwójkę ludzi którzy łamią ewidentnie regulamin gry pushując swoje główne konta w ten sposób zostałem olany i mimo iż support odpisał że zweryfikują moje zgłoszenia to nadal Ci ludzie robią to co robili czyli wrzucają ze swoich multikont punkty wiedzy na swoje konto ,,matke". Nie pomogło nawet przypominanie supportowi o moich zgłoszeniach, ani powtórne zgłoszenie owych graczy. W odpowiedzi dostawałem oczywiście teksty typu że to są tylko moje przypuszczenia.. Tak jasne! Czyli jak owi gracze dostają od tych samych kont z niską ilością punktów setki pw w cuda , a te multi kompletnie nie rozwijają swoich cudów zatem nie dochodzi tu do żadnej wymiany pw jest tylko moim przypuszczeniem że łamią regulamin? Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, jak support ocenił że nie doszło tu do złamania regulaminu? Czy jest może jakaś wyższa instancja od naszego polskiego supportu gdzie mogliby się zając moimi zgłoszeniami i naszym supportem który olewa zgłoszenia? Za wszelkie odpwiedzi dziękuje.
 

DeletedUser629

Guest
hmm to się nazywa pod........ nie :eek: :D:D
czy coś Ci ukradziono, naubliżano lub oszukano ?
ten temat był wałkowany nie raz nie dwa , osobiście wolałabym żeby konta - widmo były zlikwidowane
nie patrz na Innych, graj sam fair i miej tą satysfakcję że nie musisz "kombinować" żeby wejść na podium i nie ważne czy to 1 miejsce czy 20 miejsce :) - ja tak robię i wierz mi zdrowsza jestem ;)
Powodzenia i pozdrawiam
 

DeletedUser3431

Guest
Łooo widzę, że nawet tutaj docierają prawilne macki dobrej zmiany. "On ma lepiej to ja go pod.... lę". Hehehe

Chłopie - jak to ostatnio ktoś powiedział/napisał w jednej tego typu grze - multikonta to codzienność tych gier. Gdyby nie one, to większość koni pociągowych by tę grę rzuciła, a Ty grałbyś z duchami. Rozwiązania są dwa:
- akceptujesz stan rzeczy i grasz po swojemu, lejąc na ranking (jak ja)
- dotrzymujesz innym kroku i grasz jak oni

Za grę pieniążków nie ma. Gdyby były to rozumiałbym święte oburzenie. Tak to jest to żałosne.
 

DeletedUser3394

Guest
a nie jest tak, że przez takie multikonta zmieniają się trochę parametry gry w trakcie? Tzn. np. jeżeli 5% graczy na multi podniesie sobie wojskowe cuda, to dla nich turnieje to pikuś (w topce turniejowej łatwo znaleźć takich graczy) i wtedy na co wpada inno? Ano turnieje sa za proste/cuda za dobre, więc zmieńmy coś ->> turnieje stają się trudniejsze. I wtedy takiego gracza, który uczciwie gra to dotyka..i on ma później problem żeby z turnieju zgarnąć swój cotygodniowy bonus PW, czy czego on tam szuka.

Czy się mylę, i multikonta nie mają wpływu na te zmiany?
 

DeletedUser3431

Guest
@arcyburza raczej to ma marginalny wpływ. Osoba, która mnie tu wciągnęła gra wojem na turniejach i ma na bodaj 10 poziomie klasztor + 15 poziomie iglice. Co jej to daje? NIC. Wszystko zależy tylko od technologii (powiększenie oddziału) bo to bezpośrednio wpływa na ceny negocjacji jak i mnogość przeciwnika; grałem sobie w 2 rozdziale w turnieje - wszystko po 5 (złD:D). Ale jak podniosłem wspomnianą bombę (dosłownie!) to teraz płacę nawet 700 towarów za jedną negocjację (średnia wychodzi koło 170).

Podejrzewam że i tak mam lepiej niż jak bym wojskiem to robił (ja w ogóle nie postawiłem koszar - widziałem jak kumpel klnie na wojo). Tak więc te cuda, poza rankingiem, nic nie dają (zanim z takiej otchłani masz coś sensownego idzie usnąć). Ale można być konfidentem i podkopywać wszystkich - a co:D:D. Ciekawe czy na co dzień jeździ 50 po zabudowanym, przechodzi na pasach i zatrzymuje się przed pieszymi...
 

DeletedUser80

Guest
[B]@arcyburza[/B] raczej to ma marginalny wpływ. Osoba, która mnie tu wciągnęła gra wojem na turniejach i ma na bodaj 10 poziomie klasztor + 15 poziomie iglice. Co jej to daje? NIC. Wszystko zależy tylko od technologii (powiększenie oddziału) bo to bezpośrednio wpływa na ceny negocjacji jak i mnogość przeciwnika; grałem sobie w 2 rozdziale w turnieje - wszystko po 5 (złD:D). Ale jak podniosłem wspomnianą bombę (dosłownie!) to teraz płacę nawet 700 towarów za jedną negocjację (średnia wychodzi koło 170).

Podejrzewam że i tak mam lepiej niż jak bym wojskiem to robił (ja w ogóle nie postawiłem koszar - widziałem jak kumpel klnie na wojo). Tak więc te cuda, poza rankingiem, nic nie dają (zanim z takiej otchłani masz coś sensownego idzie usnąć). Ale można być konfidentem i podkopywać wszystkich - a co:D:D. Ciekawe czy na co dzień jeździ 50 po zabudowanym, przechodzi na pasach i zatrzymuje się przed pieszymi...
Z tą marginalnością to bym polemizował.
Multikonta przede wszystkim używane są do dodawania PW do cudów.
Jest kilka cudów które na 25 poziomie dają naprawdę dużo.
Tacy gracze mają przewagę nad uczciwymi graczami.
Można to akceptować i siedzieć z podkulonym ogonem ale wyzywanie kogoś od konfidentów bo nie toleruje oszustwa (a innej metody walki z oszustami jak zgłaszanie ich do supportu nie ma) to już jednoznacznie świadczy o takiej osobie.
Ja bym z nią interesów nie chciał robić.
 

DeletedUser629

Guest
Wydaje mi się, że od multikont jest obsługa gry, a nie My... i nie skaczmy sobie "do gardeł" tylko grajmy ...sorki ale ja tu sprzątać nie będę ...
Ja nie mam na jakimś tam wysokim poziomie cuda podnoszące wygranie bitwy w turnieju, a mimo to niekiedy bez towarów wywalczę ponad 1800 punkt ... to zależy od taktyki, prowincji i ilości powiększeń oddziału, ale nie po to tu przyszłam się wymądrzać ...
jeżeli miałabym pretensje do multikont za to że nie jestem w pierwszej dziesiątce w rankingu czy w turnieju - to niestety ale musiałabym mieć przede wszystkim pretensje do " bogatych odważnych", którzy swój Gród mają zazwyczaj za diaxy kupione za kasę realną, a wierzcie Mi nie mam, bo poznałam niektórych Graczy i są spoko i to jest Ich sprawa jak grają i jaką z tego mają satysfakcję .... ile Nas tyle sposobów gry :)
 

JakeStyles

Wędrowiec
Nie spodziewałem się takiego hejtu na mnie za to,że zgłosiłem osobe która oszukuje w tej gierce. To moja pierwsza tego typu gra w której tolerowane jest oszukiwanie oraz łamanie regulaminu gry który każdy z nas akceptował. Martwi mnie też,że support jednym ludziom wymierza karę(co prawda słabą,ale zawsze to coś) a innym tak jak w przypadku mojego zgłoszenia pozwala dalej oszukiwać, choć robią dokładnie to samo. No nic,widocznie dla takich ludzi jak ja nie jest przeznaczona ta gra,ludzi którzy choć gdyby tylko chcieli mogliby narobić i kilkanascie takich kont i robić jak Ci oszuści,ale że sumienie im na to nie pozwala nie robią tego. Szkoda,bo gra zaczynała mi się podobać :)
 

DeletedUser3431

Guest
Multikonta i oszukiwanie to są tępione srogo przez ESL. Widział ktoś żeby ta gra była przez ESL sygnowana? NIE! "Oszustwo" w tej grze pozwala odnieść korzyści majątkowe, status społeczny, awans w pracy? NIE! Ponadto sam zgaduję, że w mojej najbliższej okolicy są konta ludzi z "wyższej półki" świata Winyandor. Szczerze - jeszcze mi to pomaga. Jak? Wymieniają ze mną towary, które są dla mnie niezbędne. Kumpel, który mnie wciągnął ma na jednym świcie 3 konta. Ale one się przysługują trzem gildiom, w których je umieścił. Dzięki temu, że są małe mogą robić więcej punktów turniejowych. Tak więc może konta, które leżą na uboczu są niestosowne, ale kotna, które pomagają innym, jak najbardziej są w porządku (przynajmniej na moją logikę).

Co do sumienia - każdy ma swoje. Wedle sumienia to i Pan z wąsem postępował i według niego było wszystko w porządku. Nie nam oceniać i odwoływać się do tak wzniosłych tematów przy głupiutkiej, "przeglądarkowej" grze.
 

DeletedUser80

Guest
"Oszustwo" w tej grze pozwala odnieść korzyści majątkowe, status społeczny, awans w pracy? NIE!
Nie
Ale pozwala szybciej się rozwijać, mieć więcej nagród w eventach czy przygodach, robić więcej prowincji w turniejach.
W Polsce określenie konfident ma bardzo negatywne skojarzenia i nazwanie tak kogoś kto nie zgadza się na oszukiwanie w grze to zwykłe chamstwo.
 

DeletedUser626

Guest
Support zgłoszeń nie olewa, tylko je weryfikuje. Nie każde zgłoszenie jest uzasadnione i nie każde kończy się naszą reakcją, z tym musicie się pogodzić. Na forum było to już wałkowane i ponownie nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry