• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Surowce portalowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4063
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4063

Guest
Witam wszystkich, mam małą zagwozdke, do końca eventu dwa tygodnie, jestem na czarodziejach, zaczynam stawiać kampus i otoczenie, tylko że na czas prawdopodobnej przygody bractw po evencie zamierzam wywalić cały kampus ze wszystkim w niebyt i odbudować po przygodzie bractw. pytanie czy to co wyprodukuje w okresie tych dwu tygodni zniknie po wywaleniu kampusu czy zostaje na stanie w jakimś ukrytym magazynie?
Wydaje mi się że powinno ale chciałbym się zapytać czy mieliście już takie sytuacje i czy to weryfikowaliście w praktyce.
i zanim ktoś zacznie pytać dlaczego tak chce robić-odpowiadam-lubimy w bractwie współzawodnictwo w ramach przygody, w 9 osób na poprzedniej przygodzie zrobiliśmy 33 miejsce więc tym razem mam nadzieje na pierwszą 20 albo i 10, to i warsztacików będzie "ze sto".
pozdrawiam.
 

DeletedUser174

Guest
surowce nie przepadają po usunięciu portalu. Nawet masz do nich dostęp w pewnym sensie. Przy niektórych rasach drogi wymagają produkcji rasowych i o ile tylko masz odpowiednie zasoby w magazynie możesz sobie taką dróżkę z wcześniejszych epok postawić
 
Do góry