• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sygnaturownia :) "Magnifique"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2324
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2324

Guest
oie_6u3XhE3ty7Js.png
cooltext257220102994705.gif



1. Sygnatury wykonuje w wolnym czasie i jako odskocznie od reala :)
2.Nie wykonuje avatarów ;
3.Dobrze by było jakbym miała gotowy obrazek wtedy będzie mniej pracy ;
4.Jeśli dana grafika mi nie będzie odpowiadać mogę odmówić jej wykonania .



PS. Nie czy to odpowiedni temat w tym wątku jeśli nie to proszę MOD o przeniesienie w odpowiedni :)

Dziękuję i zapraszam :)
 

DeletedUser2324

Guest
To robienie takich obrazków jak mam np. z lisem,żeby można sie było na forum odróżniać od innych graczy :)
 

DeletedUser2324

Guest
Wystarczą podziękowania i noszenie owej sygnatury,a jak się komuś chce szukać wirtualnych kwiatów to tez wezmę :cool:
 

DeletedUser626

Guest
Zależy od forum. Najbezpieczniej podzielić się takim linkiem na priv, lub wrzucić tutaj same grafiki :)
 

DeletedUser174

Guest
w złym tonie jest używanie zbyt wielu wyróżników tekstu: kursywa, pogrubienie (samo w sobie jest niestosowne jako zwykły tekst) i jeszcze kolor, a jakby tego było mało centrowanie.. Dużo za dużo. Może świadczyć o braku gustu. Jak również o braku szacunku do innych użytkowników z uwagi na obniżoną czytelność tekstu. Także bardzo przepraszam, ale ja podziękuję, ale za nie robienie sygnatury
 

DeletedUser2324

Guest
Zależy od forum. Najbezpieczniej podzielić się takim linkiem na priv, lub wrzucić tutaj same grafiki :)

I tak zrobię :)

w złym tonie jest używanie zbyt wielu wyróżników tekstu: kursywa, pogrubienie (samo w sobie jest niestosowne jako zwykły tekst) i jeszcze kolor, a jakby tego było mało centrowanie.. Dużo za dużo. Może świadczyć o braku gustu. Jak również o braku szacunku do innych użytkowników z uwagi na obniżoną czytelność tekstu. Także bardzo przepraszam, ale ja podziękuję, ale za nie robienie sygnatury

A Tobie co znowu nie pasuje o_O jakoś na innych forach nie mieli problemu z moją czcionką,ale zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje :confused:
 

DeletedUser629

Guest
Kikimora tak ma ;) ... ale wystarczy zobaczyć u Niej napisy pod kreską ( czcionka i kolorystyka ) ... i masz odpowiedź ... że jednak lubi takie coś :D
 

DeletedUser626

Guest
@kikimora ma tutaj rację (chyba trzeci raz się zgadzamy w ciągu 3 dni, idziemy na rekord ;) ) i nie tolerowałabym takich kolorowych postów np. w dyskusjach, bo stanowczo negatywnie pływa to na czytelność tekstu. Ten kąt (pracownia) należy jednak do autorki tematu i znajduje się w Karczmie, w dziale Społeczności gdzie jest miejsce dla każdego i gdzie zasady nie są aż tak sztywne. @Aga8001 proszę byś poza społecznościami (Karczma, powitania, off-top) ograniczyła formatowanie tekstu.
I na tym możemy zakończyć ten offtop, w razie wątpliwości zapraszam na PW (Rozmowy) :)
 

DeletedUser2324

Guest
Kikimora tak ma ;) ... ale wystarczy zobaczyć u Niej napisy pod kreską ( czcionka i kolorystyka ) ... i masz odpowiedź ... że jednak lubi takie coś :D

Dokładnie . Przyganiał kocioł garnkowi .... a wiemy co dalej było :p


@kikimora ma tutaj rację (chyba trzeci raz się zgadzamy w ciągu 3 dni, idziemy na rekord ;) ) i nie tolerowałabym takich kolorowych postów np. w dyskusjach, bo stanowczo negatywnie pływa to na czytelność tekstu. Ten kąt (pracownia) należy jednak do autorki tematu i znajduje się w Karczmie, w dziale Społeczności gdzie jest miejsce dla każdego i gdzie zasady nie są aż tak sztywne. @Aga8001 proszę byś poza społecznościami (Karczma, powitania, off-top) ograniczyła formatowanie tekstu.
I na tym możemy zakończyć ten offtop, w razie wątpliwości zapraszam na PW (Rozmowy) :)


Od razu to forum wydawało mi się jakieś dziwne i miałam racje,bo nigdy nikomu mój styl pisania na żadnym z for na,którym bywałam nie zwracał uwagi negatywnych tak jak to się tu dzieje,a ja chciałam tylko poznać nowych ciekawych ludzi i podzielić się z nimi moimi zdolnościami,ale teraz widzę,że to nie jest możliwe .

 

DeletedUser2076

Guest
@Aga8001 wszystko zależy na jakich forach przebywasz. Jeżeli o tematyce tipsów, kosmetyki bądź ploteczek to owszem - nikt się nie czepi (podejrzewam, że nawet jeżeli będziesz stosować krój Comic Sans MS, najbardziej znienawidzony przez 80% populacji). Ale użytkownicy pozostałych for, nawet tych dotyczących grafiki komputerowej i/lub projektów graficznych, takie udziwnienia potrafią traktować na równi z natręctwem internetowym (pop. trolling). Pozwól, że wyjaśnię Ci czemu (chociaż ja jestem jedynie laikiem to coś tam się podowiadywałem tu i tam):

1. Wyśrodkowanie - w wypowiedziach wyśrodkowanie tekstu stosuje się przeważnie (w zasadzie jedynie) jako nagłówek treści (bądź jak kto woli rozdział/podrozdział). W związku z tym tekst w nagłówku powinien być krótki i jak najkonkretniej mówić co chcesz przekazać poniżej. Jeżeli natomiast wrzucisz w wyśrodkowanie akapit/akapity potencjalny odbiorca uzna to za mało ważne (efekt odwrotny do założonego).

2. Kolorystyka - tekst znacznie lepiej czyta się w kolorze dopasowanym do tła. Na stronach WWW dodatkowo powinno się unikać przypadku, w którym kolor tekstu jest tożsamy z odnośnikami (pop. linki, hiperlinki itd.). Przyznam, że w pierwszym odruchu Twoje wcześniejsze wypowiedzi potraktowałem jako odnośniki do Twoich prac (czy czegokolwiek innego), nie mówiąc o tym, że czytało mi się to bardzo źle (kolor zbyt jaskrawy, zbyt mało kontrastowy w stosunku do tła).

3. Pochylenie - pochylenie w tekście zarezerwowane jest do cytowania ewentualnie subtelnego podkreślenia szczególnych treści (np. tytułów książek, artykułów, nazw własnych). Stosowanie na potęgę pochylanie nie stanowi o własnym stylu a o zaciemnianiu faktycznie ważnej treści w wypowiedzi.

4. Pogrubienie - stosuje się do podkreślenia wagi pojedynczego słowa bądź grupy słów w swojej wypowiedzi. To taki "krzyk" w sieci, ale w dostojnej, wyważonej formie (w przeciwieństwie do prostackiego pisania wszystkiego dużymi literami). Jeżeli będzie się tego nagminnie używać to osoba czytająca na początek się zainteresuje co masz do powiedzenia, a później będzie Cię ignorować nawet w przypadku, kiedy naprawdę w Twojej wypowiedzi znajdą się istotne informacje.

Przyznam, że pierwsza Twoja wiadomość w tym temacie jest jak najbardziej na miejscu z tym ogłoszeniem (w końcu ogłaszasz, że możesz zrobić sygnatury dla chętnych - to się chwali). Jednak kolejne wiadomości wyglądają jak sygnatury. Na forach zwykło się, a i owszem, używać kolorowych fontów (@agafi99 przepraszam, moje zboczenie z tym poprawianiem - font występuje w słowniku języka polskiego i określa zbiór czcionek; pisząc czcionka odwołałaś się do pojedynczego graficznego reprezentanta znaku drukarskiego) i obrazków ale w stopce (tym samym @kikimora robi to dobrze). Dokładnie wiem co napisała, a co jest jej podpisem/stopką jej wiadomości (i co mogę np. ignorować).

To tyle jeżeli chodzi o wykład. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe wypunktowania tych podstawowych złamanych zasad.
 

DeletedUser2324

Guest
Skoro wam wszystkim tak bardzo przeszkadzam to możecie mnie ....... usunąć,bo ja nie zamierzam się tutaj z nikim szarpać i gdzies mam wasze wykłady na ten temat .
 

jakub357

Łucznik
Mnie też szczerze drażni ta czcionka - gdyby każdy tak pisał w tematach ogólnych, to zrobiłby się bajzel.
Taki mamy tutaj klimat, wypowiedzi eleganckiej, który bardzo mi odpowiada i absolutnie nie chciałbym go zmieniać.

W Twoim własnym temacie, czy w Karczmie, jest jak we własnym domowym kąciku - gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie i gdzie można wyluzować. Natomiast tematy ogólne, czy dyskusja o elementach gry, jest miejscem, gdzie nie ma miejsca na brokatową, jaskrawą i migającą typografię, ze względu chociażby na to, że jest to nieczytelne.
Tak, jak we własnym pokoju można ubrać się w kolorowy kostium czarnoksiężnika; to tak, wychodząc z domu trzeba wyglądać przyzwoicie.
Chociaż kto wie w dzisiejszych czasach...
 

DeletedUser174

Guest
a tu taka burza się rozpętała... a ja tylko chciałam powiedzieć, że nie chcę abyś mi robiła sygnaturkę... bo jak piszesz tak Cię widzą... a skoro pisać nie umiasz to i sygnaturki zrobisz przekombinowane... a nie każdy lubi kicz... są tacy co mają jakieś wyczucie smaku/gustu/klasy... umiar jest w cenie... oczywiście każdy lubi co innego...ale tym samym zniechęciłaś potencjalnego odbiorcę swojego "produktu". tak tylko chciałam zasugerować coś, pomóc...

a mi możesz pisać jak chcesz i gdzie chcesz... jest wspaniała funkcja "ignoruj". Osobiście nie mam z tym problemu :D
 

DeletedUser174

Guest
Mylisz pojęcia.
Ignorancja i ignorowanie to są dwie zupełnie inne rzeczy, a Twoja nonszalancja... cóż parafrazując jak się piszesz tak Cię widzą

Swoja drogą mnie też się bardzo podoba na tym forum dbałość o formę. Może forma tej dbałości nie zawsze mi się odpowiada, ale sama inicjatywa zacna :)

sorki za of-top ;) już się zamykam <włączam ignor> :D
 

DeletedUser2359

Guest
Hej Aga, ja zawsze mogę skorzystać z Twoich usług ;)

Więc jeśli tu będziesz to możesz mi zrobić jakąś elficką sygnaturkę? ;) Tylko żeby to był facet elf, a nie kobieta :p

Nie wiem czemu tutaj ludziska nie chcą sygnatur, ich sprawa jak mi zrobisz to będę tym pierwszym >:)
 
Do góry