• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sytuacja Arendyll

  • Rozpoczynający wątek Atrewian
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ale macie rację co do ułożenia budynków względem drogi
Tak to mniej więcej wygląda w moim altenatywnym mieście:
Ur6KTB.jpg
 

DeletedUser123

Guest
nie ważne jak rozłoże i tak zawsze tego miejsca będzie brakowało :p

images
 

DeletedUser13

Guest
Na początku może to i dobre rozwiązanie... Ale potem się tak nie da, bo budynki się rozrastają :(
 

DeletedUser9

Guest
No niestety, ja natomiast sprawdzilem 2 formy budowania ekspansji i u mnie sie to sprawdza, u ludzi od standardu budowac tylko w dol i co jakis czas uzupelniac od prawej/lewej a u elfow od standardu budowac caly czas w dol i dopiero jak zapelnimy obszar to w prawo/lewo. Wtedy wystarczy pionowo dac dluga droge co w 90% przypadkow wyeliminuje "nadmiar" pol co czesto sie zdarza ze zostaja np 1x3 itd
Robiac tak na becie nie mam zadnych problemow z miejscem, na to co potrzebuje to mam a pol i tak mam troche wolnych ale nie mam co tam wybudowac...przeciez nie kulture:confused::confused::confused:
 

DeletedUser14

Guest
Ja eksperymentuję i buduję zarówno w dół i w bok, i trochę to nie wychodzi :D
 

DeletedUser9

Guest
No widzisz bo widocznie zle zaczales i teraz lipa...Od samego poczatku lecialem w dol z ekspansjami nic nie dajac na boki, potem u ludzi jak robil mi sie mocny prostokat zaczalem w prawo dawac stopniowo dociagajac do konca obszaru w dol i jest swietnie :)
 

DeletedUser14

Guest
No, ja robię jedną linię w dół, jedną w lewo, jedną w dół, jedną w lewo, itd :p I chyba zacznę iść w dół, ale teraz o rozszerzenia strasznie ciężko :confused::confused::confused:
 

DeletedUser9

Guest
Ja robie jedna linia w dol, druga w prawo - moze to dlatego ze ty robisz w lewo? :confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser14

Guest
To chyba nie powinno mieć znaczenia :eek: :eek: :eek: :confused::confused::confused:
Poza tym myślałem, że po prawej stronie jest granica miasta i się nie da :confused::confused:
 

DeletedUser9

Guest
No bo nie ma znaczenia :p Zalezy od tego jak ten obszar wykorzystasz, czy wykorzystuje tak aby "ladnie wygladalo" czy tak zeby bylo wydajnie, idac 1 droga nie dziwie sie ze ludzie miejsca nie maja ;)

I po prawej jest granica, ale od standardowych ekspansji sa chyba 2 linie do konca :p
 

DeletedUser123

Guest
Nie powiem bo te drogi jednak podwyższają kulture a tak czy siak trzeba do budynku poprowadzić drogę od ratusza :)
 

DeletedUser123

Guest
0.20 na becie niebawem, dzisiaj się pojawiła informacja :)
Teraz tylko czekać kiedy u nas wprowadzą :)
 

DeletedUser73

Guest
Nie wiem ogolnie gdzie zadać to pytanie bo forum jest katastrofą, więc pytam tutaj. Ogarnai ktoś dlaczego czat jest co chwilę kasowany?
 

Deleted User - 34008

Guest
Dział "Pomocna dłoń"
Z tego co zauważyłem, to plik czatu przechowuje maksymalnie 100 postów i jest ograniczony w czasie.
Jednak rzeczywiście ten czas na początku przebiegał dość płynnie a teraz jest jak gdyby "ucinany".
Zobaczymy jak to będzie wyglądać po dzisiejszej aktualizacji.
 

DeletedUser73

Guest
U mnie bardzo często się on kasuje, potrafi kilka razy w ciagu tygodnia.. Do tego ten nowy wywgląd jest tak samo koszmarny.
A jeśli chodzi o sytuacje na świecie by nie robić spamu za co zaraz polecą nagrody jak to zawsze bywa, stwierdzę, że coraz więcej pustych plam na mapie..
 
Do góry