• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sytuacja Arendyll

  • Rozpoczynający wątek Atrewian
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14

Guest
Jacy spamerzy :eek:

Noremi - ktoś w końcu do ciebie dojdzie, a jak nie - to przecież będą gildie ^^
 

DeletedUser123

Guest
Teraz pytanie co do surowców :
Jeżeli mam bonus do marmuru, robić tylko manu. marmuru czy pozostałe też ?
jak polecacie, jak robicie ?

images
 

DeletedUser13

Guest
Na samym początku robiłem do wszystkich.
Mam bonus do desek. Postawiłem 5 desek i po 2 inne bez bonusu. Ale na tą chwilę (więcej graczy niż na początku) nie inwestowałbym w inne niż te z bonusem (obecnie usunąłem wszystkie bez bonusu).
 

DeletedUser123

Guest
Bez bonusu można kupić a nie są drogie także, warto usunać kopalnie bez bonusu a reszte zostawić i wymieniać. Tak zrobie :p
 

DeletedUser9

Guest
No sytuacja z bety się powtarza... Deski pełno, stal średnio, a na marmur deficyt :(
A myslalem ze to ja mam ten problem wszedzie.... tyle ze ja stali mam pelno nie desek a marmur to rarytas :(

Ja tam buduje tylko te bonusowe, chyba ze naprawde widze od X wiekow nie mozna czegos dostac, to albo mnie stac(na pl'u nie stac :p ) i handluje z kupcem albo stawiam, tylko jesli naprawde potrzebuje... :p
 

DeletedUser14

Guest
Ja od początku posiadam tylko Marmur, nie stawiałem innych manufaktur i jakoś sobie radziłem, ale do handlu mam kilkunastu graczy, więc...
Jeżeli masz pustki na targu - to lepiej postaw też inne manu ;)
 

DeletedUser9

Guest
E tam narazie nic nie stawiam duzo mi go nie potrzeba nadmiar mlotkow moge wydac na marmur a z moim tempem gry na pl'u to jeszcze dlugo bedzie mi to wystarczylo ;)
 

DeletedUser14

Guest
Ale jak ktoś nie ma nadmiaru - niech postawi, bo przy małych ilościach ceny u Kupca bywają... zabójcze ^^
 

DeletedUser9

Guest
No poniekad tak, ale zalezy w jaki sposob ktos gra, jesli bardzo aktywnie to owszem, jesli tak jak ja to nie ma takiej potrzeby ;)
 

DeletedUser14

Guest
Jak nieaktywnie to tym bardziej - produkcje 1 dniowe i 2 dniowe pomagają, a z 1 dniowych z Warsztatów tak dużych dochodów nie ma ;)
 

DeletedUser9

Guest
No niewiem ja wiecej marmuru moge zdobyc wymieniajac go za deski u kupca mimo iz mam tylko 4 manufaktury niz jak mialbym produkowac bez boosta :)
 

DeletedUser95

Guest
Jezeli nie masz boosta powyzej 400% na deski to bardziej oplaca sie marmur postawic.Porownujac fabryki tego samego levelu,nie boostnieta fabryczka marmuru zrobi np 10/3h,a tartak z boostem+ 200% 30/3h.Wymieniajac te 30 desek na marmur u kupca dostaniesz tylko 6 kamykow.Nawet z boostem+ 300% to ciagle tylko 40 desek czyli 8 marmuru od kupca.Mam 7 tartakow na lvl 6-8 i dziennie moge zebrac ok 2000 desek,co wystarcza na 400 innych surowcow-ale za to spokojnie 2x dziennie moge kupic 600 za zasoby +troche zlota czasem(nie wiem jak jest w dalszych epokach, ja jestem tak w 2/3 drugiej ery,na razie zasobow przybywa szybko a wydaje malo,chodz budowa i trening wojakow idzie pelna para:).
 

DeletedUser

Guest
A jak wygląda sytuacja z tymi towarami drugiego i trzeciego poziomu?
Też są jakieś słabiej dostępne jak ten nieszczęsny marmur, czy tutaj już lepiej jest to zbalansowane?
 

DeletedUser13

Guest
Na szczęście jest lepiej. Handluje jedwabiem, ale codziennie multum wymieniam za zwoje i kryształy ;)
Jest git:)
 

DeletedUser9

Guest
Z tego co u siebie widzialem to tych 2 poziomu jest troche aczkolwiek tez nie za duzo. Dajmy czasu ludziom na rozwiniecie sie to wszystko wkoncu bedzie ;)
A ja chyba przyspiesze z gra bo juz zaraz bede 600 codziennie spadam sporo miejsc :(
 

DeletedUser9

Guest
No pewnie, kupie diamenty i tez w 2 dni bede top1...nie dzieki, bo tymbardziej zacznie mi sie tu nudzic :)
 
Do góry