• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sytuacja Winyandor

  • Rozpoczynający wątek Atrewian
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
W tym temacie zapraszam do wymiany poglądów, na temat gry na serwerze Winyandor.
 

DeletedUser

Guest
Poza paroma błędami jest oki gra się fajnie,fajne bractwo jest,budowa idzie chociaż przydałoby się więcej pieniedzy za motywacje zwłaszcza na mapie:)Nie zgłaszam większych zastrzeżeń.Te ceerbery zamiast czarek do wystawienia do walki fajny pomysł,szkoda że nierealny:)
 

DeletedUser

Guest
Na Arendyll wczoraj zniknęło mi 4 sąsiadów a dziś w to miejsce mam nowych a na Winyadorze od grudnia tylko znikają i nic w zamian.Jeszcze 3 tyg.wcześniej mialem 20 teraz może 12-13:/Co się dzieje z programistami że nie ogarniają Winyadoru??Świat umiera,pusta mapa.Na Arendyl można dodać sąsiadów na Feryndall też(też trwa wymiana sąsiadów)A co z Winyadorem??
 

DeletedUser840

Guest
Podłączam sie do tematu u mnie na odkrytych 119 prowincji mam może z 10 sąsiadów, co jest??
 

DeletedUser

Guest
10 na 119? I tak dużo :) Ja na jakoś niecałe 200 zdobytych mam na Arendyll tylu :)
 

DeletedUser979

Guest
Podłączam sie do tematu u mnie na odkrytych 119 prowincji mam może z 10 sąsiadów, co jest??

u mnie sąsiadów jak mrówków - każde wolne miejsce zapchane, tylko szkoda, że wszyscy najprawdopodobniej nie grają. A przynajmniej nie dają znaków życia.
 

DeletedUser1429

Guest
Mi przedwczoraj zniknęło 2 sąsiadów a dziś wchodzę i mam 2 nowych.
 

DeletedUser446

Guest
Gram na Winyandor. Kiedyś miałam 2 sąsiadów- żyjących.. teraz na motywki poświęcam minimum godzinę, klikając tylko tych aktywnych, czyli dających motywki. Nieaktywnych, a raczej grających, ale niedających motywek jest na drugą godzinę klikania, także nie narzekam. Poszło w dobrym kierunku :)
 

DeletedUser1174

Guest
336 prowincji, wszystkie miejsca sąsiadów zapełnione, około 20 gra aktywnie.
 

DeletedUser1174

Guest
To i tak masz dobrze, bo u mnie jest może 5-6 aktywnych.

Zobacz kiedy to było pisane :) Odgrzebałeś stary post. Teraz z tych 20 została około połowa, dzięki wspaniałym aktualizacjom zapewne :D Dziś 398 prowincji, 12 motywek od sąsiadów.
 

Hassano

Łucznik
Może troche odkurzył ale prawda jest taka że od ponad roku nic sie na lepsze nie zmieniło a wręcz przeciwnie jest gorzej :) i teraz tylko sie zastanawiać dokąd zmierza ta gra.. :D
 

DeletedUser1174

Guest
Może troche odkurzył ale prawda jest taka że od ponad roku nic sie na lepsze nie zmieniło a wręcz przeciwnie jest gorzej :) i teraz tylko sie zastanawiać dokąd zmierza ta gra.. :D

Spieszmy się kochać gry, tak szybko odchodzą ... :D To samo się tyczy graczy, przypadek? Nie sądzę :D
 

DeletedUser1269

Guest
Zmiana rangi w Bractwie którą chce wykonać jest niemożliwa napisałam do suportu i odpowiedz wygląda tak :
Witaj Promyk,
dziękujemy za kontakt z supportem!

W grze występuje błąd związany ze zmianą Arcymaga w Bractwie. Nasi programiści pracują nad jego usunięciem. Być może uda się go naprawić w czasie najbliższej aktualizacji, jednak testy jeszcze się nie skończyły. Bardzo przepraszamy za tą niedogodność.

W razie pojawienia się nowych pytań zapraszam do kontaktu z obsługą gry.

Pozdrawiam
MuShu
Elvenar Team
To już są kpiny z Graczy , ja mam czekać na aktualizacje ??? to są sprawy pilne i Bractwo możne zostać bez Arcymaga bo macie problem...


//Sprawa została wyjaśniona i Arcymag w Bractwie zmieniony//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2195

Guest
Witam :)
Konkurs bractw totalna żenada tyle osób wykazało chęci uczestniczenia w jakimkolwiek konkursie jakies klikanie like i inne pierdoły a tylko po jednym bractwie z servera ludzie dostali jakies nagrody i pewnie i tak beznadziejne :)
Po co tworzyc takie konkursy ? zeby zachecic ludzi do korzystania z forum ? Tak oto właśnie korzystam .
Gra schodzi na psy jest pełno niedociągnięć a jak się napisze jaką kolwiek uwagę to dziekuje dowidzenia lewym uchem wpuszczają prawym wypuszczają bądz tez na odwrót :)
 

Koval92

Kapłan
Witam :)
Konkurs bractw totalna żenada tyle osób wykazało chęci uczestniczenia w jakimkolwiek konkursie jakies klikanie like i inne pierdoły a tylko po jednym bractwie z servera ludzie dostali jakies nagrody i pewnie i tak beznadziejne :)
Po co tworzyc takie konkursy ? zeby zachecic ludzi do korzystania z forum ? Tak oto właśnie korzystam .
Gra schodzi na psy jest pełno niedociągnięć a jak się napisze jaką kolwiek uwagę to dziekuje dowidzenia lewym uchem wpuszczają prawym wypuszczają bądz tez na odwrót :)

Ten konkurs był stworzony pod pewne osoby dla szpanu miśkami, bo tylko bractwa mające tych "multimiśkowców" co wykorzystali sytuację z 1 dnia jesiennego eventu liczyły się o wygraną, na Felyndralu u nas 2 pierwsze bractwa miały tyle punktów co 5 kolejnych razem wziętych w których wszyscy jechali swoje maksimum.
Tu nie chodziło o nagrodę bo z dwóch studni więcej poleci niż z tego. Tu chodziło o "pokazanie siły" kto teraz będzie rządzić w turniejach.

Felyndral niewiele się różni od Windyanora, też pełno pustych miejsc, konta niegrające nieusuwane odkąd zacząłem i ciągle obok mnie są, prowincje same puste mam po lewej stronie, pomimo włączonej opcji "przenosin" ani jednego razu mnie nie przeniosło w aktywniejsze otoczenie przez prawie 2 lata.
 
Ostatnia edycja:
Hahaha, wiedzialem, ze nie wytrzymasz, robilem nawet o to zaklady :) Wlasnie dzieki twojemu postowi wygralem, takze dzieki koval :)
Ten konkurs był stworzony pod pewne osoby dla szpanu miśkami, bo tylko bractwa mające tych "multimiśkowców" co wykorzystali exploit z jesiennego eventu liczyły się o wygraną, na Felyndralu u nas 2 pierwsze bractwa miały tyle punktów co 5 kolejnych razem wziętych w których wszyscy jechali swoje maksimum.
Po 1: Zareczam, ze nie wszystkie bractwa lecialy na s3 na maksimum swoich mozliwosci, bo niektore, ktore zrobily swoje 70-90k punktow po prostu nie braly w konkursie udzialu...
Po 2: Mozesz nas prosze oswiecic, na czym polegal exploit w jesiennym evencie ? Zadnego nie zauwazylem, ale pewnie nie jestem az tak spostrzegawczy... ;)
Ten konkurs był stworzony pod pewne osoby dla szpanu miśkami,... ...Tu chodziło o "pokazanie siły" kto teraz będzie rządzić w turniejach.
Moze sprawdz na elvenstats dane z turniejow sprzed roku-poltora, kiedy o miskach jeszcze nikt nie slyszal. Widzisz tam jakiekolwiek zmiany w porownaniu do stanu obecnego ? Te same bractwa, a indywidualnie topka tez wygladala prawie identycznie. Zreszta, poprzedni rekord Felyndral wynosil 214k i tez zostal ustanowiony przed era miskow, wiec jak widzisz miski niewiele tu zmienily, chocbys nie wiem jak chcial zaklinac rzeczywistosc.
Tu chodziło o "pokazanie siły" kto teraz będzie rządzić w turniejach. Nie bez powodu pewna osoba siedziała w czarownikach, narąbała tonę miśków a potem do Amunów w miesiąc przeskoczyła.
Coz, ta "pewna osoba" to oczywiscie ja, nie pierwszy raz pijesz bezposrednio do mnie, ale jakos juz przestalo mi to przeszkadzac, teraz mnie to bawi ;) Widze, ze ciagle nie mozesz przezyc, ze cos komus poszlo lepiej, niz tobie. To tym bardziej zabawne, kiedy sobie przypomne, z jaka duma obwiesciles swiatu, ze zdobyles az 4 Syrenki. Duma i radosc trwaly tylko do momentu, kiedy sie okazalo, ze inni zdobyli po 6-12, wtedy caly event nagle zaczal byc totalnie nie fair ;)

Coz, jesli chcesz to wracaj sobie do tej swojej retoryki w starym stylu, pelnej przytykow, zazdrosci i zawisci, wszyscy wiemy jak to sie poprzednim razem skonczylo ;)

EDIT: Swoim wpisem pokazales swoj brak szacunku dla graczy z bractw, ktore w tym konkursie daly z siebie wszystko co mogly, a nawet wiecej. Kiedy twoje bractwo osiagnelo dobry wynik w rywalizacji w Przygodach Bractw, sporo osob wam pogratulowalo, ja rowniez. Szkoda, ze nie potrafisz okazac podobnej klasy i szacunku dla przeciwnikow.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2195

Guest
Chodzi o to aby nikt z tej zabawy nie wyszedl przegrany i slabsze bractwa które tez sie starały powinny tez być nagradzane juz te 100diaxow dla kazdego by nikogo nie zbawiło :) aaa z reszta z tymi diaxami to wgl porazka jest z tego co pisalem z innymi graczami slabszymi w punkty to duzo czesciej maja jakies bonusy 100% diaxow itp niz jak juz sie dlugo gra to dadzą 80% to cud a tak to po 20% raz na rok ^.
 
Do góry