• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone szkolenie jednostek w koszarach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1074
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1074

Guest
Mam taki pomysl zeby zmienic jakosc szkolen w koszarach, poniewaz mamy 3 rodzaje koszar, jak np szkole 5x kusznikow w jednym czasie, to w tym samym czasie nie moge korzystac z innych koszar np wrozkowych bo zajete sa wszystkie pola 5, chodzi oto bym mogl w jednym koszarach skolil np paladynow , w drugim cerbery a w trzecim wrozkowe jednostki i wsztsko w tym samym czasie bo jak reklutuje w koszarach lucznikkow to juz niemoge szkolc cerberow, poki sie nie zwolni miejsce a wszystkie koszary pracuja, czy da ie cos z tym robic?
 

DeletedUser449

Guest
Dać to się zawsze da. Ale właśnie planem było to, że jeśli chcesz produkować dodatkowe jednostki o unikalnych cechach, to musisz w danym momencie zrezygnować ze szkolenia w koszarach.
Wprowadzenie takiej możliwości... obecnie utrzymanie całodobowej produkcji koszar i obozu najemników kosztowałoby mnie 615 600 narzędzi. Dziennie. Terenów treningowych nie rozwinąłem jeszcze do końca, lecz podejrzewam że to kolejne ~300k narzędzi. Tak więc jakie są praktyczne korzyści z takiego rozwiązania dla normalnego gracza?
Po prostu zabraknie narzędzi na jednoczesną produkcję we wszystkich koszarach. Chyba że ktoś nie rozwija tych budynków i produkuje ledwo kilkaset jednostek dziennie, ale to imo pozbawione sensu.

W obecnym rozwiązaniu zbrojownia pozwala wydłużyć szkolenia we wszystkich budynkach. Czy elementem tego pomysłu jest wprowadzenie trzech różnych zbrojowni, czy po prostu pomysł daje nowe możliwości bez żadnych minusów?
 

DeletedUser1074

Guest
Czyli z tego co mowisz mozna rowniez wywnioskowac ze lepiej zeby tak bylo bo to jak twierdzisz nie jest zle, bo niemusialbys wydawac jakies 600k diennie narzedzi. jezeli tak to posiadanie 3 koszar mija sie troche z celem poniewaz jezeli moge miec tylko 5 pol zajete, a ze musze miec 3 kaszary by miec unikatowe jednostki, dla osob zaawansowanych to jest pod wzgledem terenowym 2 esopansje w plecy gdzie np u Mnie gdzie jestem juz w polowie ostatniej epoki, i innych dobrze rozwinietych miast graczy , kazdy centymetr wolnego miejsca jest na wage zlota, to jest narnowanie terenu przy takim rozwiazanu , no chyba ze niewiem dla ozdoby, na miejsce tych dwoch pozostalych koszar rowniez moge lepiej zagospodarowac na te miejsca bo naprawde 2 ekspansje to jest sporo miejsca. jesli chodzi o unikalne jednostki mozna by rowniez zrobic tylko badanie by odblokowac jednoske kiedys byly cerbery w zwyklych koszarach to musieli przelozyc na nowy budyek, a jesli chodzi o rekrutacje, to nikt nikomu odrazu wszystkich koszar na full zajac, moze ktos ma na tyle narzedzi by sobie np po 4 pola zajac w kazdych koszarach , a i tak wszyscy wiemy pewnie wiekszosc w tym sie ze mna zgodzic, ze wojsko jedynie do czego sie nadaje to na turniej , tylo i wylacznie na turniej bo na podbijanie wojskiem terenu to mija sie z celem bo na kazdy sposob wszytkie wojska gina , by podbijac tereny to tylko za surowce. to co bylo dobre zostalo koncertowo zepsute delikatnie mowiac ozywiscie.
 

DeletedUser626

Guest
Podział kolejki na 3 budynki jest celowym działaniem i pomysł zmiany tego systemu został już wcześniej odrzucony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry